Kunlun – Dynamo Moskva 1:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 5:3 (kon.) | Ufa – Kazaň 3:1 (kon.)
Jokerit – N.Novgorod 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Severstal Čerepovec
Sobota 19.10.2019, 09:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (11:40:41)

Trestné minuty: 10:10

Utkání je u konce a domácí Admiral předvedl ve třetí třetině skvělý obrat. Prohrával sice o gól, ztrátu však odmazal už na konci 43. minuty, kdy se po chybě hostů prosadil dlouhou kličkou Denis Vicharev. Po gólu se pak hra uklidnila a už to pomaličku vypadalo na prodloužení, když se v 55. minutě dostal do zakončení Alexandr Konnov a dloubnutím do puku poslal puk pod břevno. Jistotu výhry a bodového zisku pak dal Vladivostoku Markus Ljungh, když v závěrečné minutě využil přesilovku a upravil na konečných 5:3.

59:15 Markus LJUNGH - 5:3

59:15
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Domácí po vhazování v útočném pásmu předvedli povedenou kombinaci, MARKUS LJUNGH dostal přesnou přihrávku na pravou stranu a proti jeho střele zblízka se Podjapolskij nestihl přemístit. Asistence: Martin Bakoš, Denis Vicharev.

59:01
    Velká potíž pro Severstal, Jevgenij Bodrov se totiž dopustil podrážení a již je na trestné lavici.

58:42
    Pokus přes celé kluziště skončil snad jen centimetry vedle prázdné branky, je z toho zakázané uvolnění.

58:34
    A už se tak stalo, Podjapolskij je na střídačce, je tu power-play Severstalu Čerepovec!

57:58
    Hra se nám přesunula před Olkinuoru, dá se za chvíli čekat, že Severstal odvolá gólmana.

56:15
    Před branku se cpal Vicharev, obranou Severstalu byl ale zablokován a puk pouze proklouzal vedle branky.

55:54
    Ljungh pouze nahodil do útočného pásma, tohle domácím v tuto chvíli stačí.

55:18
    Čerepovec musí začít pospíchat, pokud nechce odjet s prázdnou, momentálně se ale zase hraje v pásmu hostů.
    54:06 Alexandr KONNOV - 4:3

54:06
    Hosté neuspěli a tak je domácí tým potrestal. Po pravé straně se do útočného pásma dostal ALEXANDR KONNOV, natlačil se přes obránce do zakončení a dloubnutím poslal puk pod břevno Podjapolského branky! Asistence: Alexandr Strelcov, Vasilij Strelcov.

53:52
    Menší zmatky před domácí brankou, Olkinuora ne zcela dobře odhadl situaci a musel se natáhnout po pokusu od levého mantinelu.

52:50
    Monachov si vybruslil zpoza branky a v dobré pozici vyslal nepříjemný švih, se kterým měl Olkinuora celkem potíže. Gól z toho sice nebyl, Severstal ale pokračuje v útočení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 3. Vicharev (Ljungh, Bakoš), 37. Bakoš (Vicharev, Ljungh), 43. Vicharev, 55. Konnov (A. Strelcov, V. Strelcov), 60. Ljungh (Bakoš, Vicharev) – 8. Trubačjov (Geraskin, Chabarov), 27. Chochlov (Gračjov, Lapenkov), 29. Liška (Monachov, Jakimov)

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, A. Osipov, Miščenko, Ďakov, Bobrjašov, Ostrovskij, Ibatullin – Bakoš, Ljungh, Vicharev (A) – V. Butuzov, J. Petrov (C), K. Voronin – A. Strelcov, V. Strelcov, Konnov – Dělnov, Mereskin (A), Lisin.
    Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – N. Chlystov, Provolněv, Makejev, Kudako, Chabarov, Chochlov, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – A. Alexejev, Morozov, Kodola – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko (A) – Lapenkov, J. Bodrov, Gračjov – I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Bondar, Ravodin – Viljugin, Goljak

Diváci: 3 943