Sparta B – Písek 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Domažlice 2:3 (kon.) | Táborsko – Rakovník 3:0 (kon.)
Hostouň – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:3 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 20.10.2019, 10:30 • Hřiště Dvory, Karlovy Vary • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (12:32:00)

V druhém poločase dokázali hosté z Domažlic rozhodnout zápas dvěma rychlými góly, v devětačtyřicáté minutě se trefil Teršl a po dvou minutách na něj navázal Došlý. Za Karlovy Vary ještě dokázal snížit v devětašedesáté minutě Kuffour svou druhou trefou v zápase, to ale na vyrovnání nestačilo a karlovarská Slavia tak padla na vlastním trávníku s Domažlicemi 2:3.

90+4

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Bauer.

88
    Kuffour parádně centroval před bránu, dorážku ale vyrazil Brych.

86
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Uzlík, přichází Hrubý.
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Hudec, přichází Frána.

83
    Maňák vystřelil z dálky, Brycha ale nepřekvapil.

81
    Týmy si předávají míč jako horký brambor, ani jeden z nich se však nedostává ke střele.

78
    Karlovarští z volného kopu poslali míč do šestnáctky, odtud ho ale na druhou stranu poslala obrana hostí.

75
    Gól evidentně Slavii povzbudil a ta tak zvýšila útočnou aktivitu.

72
    Vysoký míč si stáhl Brych se vzduchu a zastavil domácí kombinaci.

69
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    ALEX KUFFOUR si připisuje druhý gól v tomto utkání, uvolnil se v šestnáctce a následně parádně poslal míč do brány.

68
    Domažlice se stahují na vlastní polovinu a vyrážejí odtud do útoku.

65
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Kraml.

65
    Žlutou kartu dostává Ruml (TJ Jiskra Domažlice).

64
    Došlý to zkusil zprava, Chára ale pěstmi vyrazil.

63
    Slavia parádně kličkovala s míčem až do šestnáctky, tam ale kombinaci ukončil brankář Jiskry.