Barys – Viťaz 3:2 (po pr.) | Magnitogorsk – Omsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 2:3 (kon.)
Riga – Nižněkamsk 1:2 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 20.10.2019, 13:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

Skončilo nám utkání mezi Barysem a Viťazem, které zvládl lépe domácí tým. Prodloužil tak svou sérii sedmi zápasů, ve kterých si připsal minimláně bod. Hrdinou odpoledne se stal Dustin Boyd, jenž vsítil dva góly. Utkání to bylo vyrovnané, takže remíza po základní hrací doby odpovídá dění na ledě.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (15:37:10)

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (Viťaz) 0+0, čas na ledě: 25:34.

Barys právě vstřelil branku!
    Barys rozhoduje tento zápas v početní výhodě při své přesilovce. DUSTIN BOYD vsítil druhou branku v utkání, když si na zadní tyči počkal na přesnou žabičku Starčenka. Domácí celek předvedl krásnou kombinaci s gólovou tečkou. 3:2 po prodloužení. Asistence: Roman Starčenko a Darren Dietz.

62:44
    Starčenko si najel mezi kruhy, odkud vyslal nepříjemnou střelu přímo do vyrážečky Ježova.

Domácí trenér si před přesilovkou, která může být rozhodující, vybral oddechový čas.

62:29
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Pavel Varfolomejev – 2 min., podrážení).

62:05
    Hosté dostali puk do středního pásma a mohli vystřídat. Útočné snažení Barysu vyšlo vniveč.

61:40
    Nättinen zamířil pouze do ramena domácího brankáře. Ten hru přerušil.

61:13
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexej Makejev – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jegor Petuchov – 2 min., vysoká hůl).

61:06
    Hned tři hráči zůstali před bránou Ježova, ovšem ruský brankář úspěšně zasáhl hned dvakrát.

60:33
    Prodloužení začali aktivněji domácí. Viťaz se však úvodnímu náporu ubránil.

60:01

Skončila nám základní hrací doba. Po krátké pauze budeme svědky prodloužení. Uvidíme, který celek si dnes zapíše vítězství. Střely na bránu po 3. třetině: 27-18.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 5. Sagadejev (Makljukov, Dietz), 35. Boyd (Michajlis, Knight), 64. Boyd (R. Starčenko, Dietz) – 1. A. Sjomin (V. Lajunen, Jevsejenkov), 50. A. Sjomin (Makejev)

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Metalnikov, Kleščenko, Šalapov, Samat Danijar – Michajlis, Knight, Boyd (A) – Valk, R. Starčenko (A), Ševčenko – Petuchov, Akolzin, Sagadejev – Paňukov, Šesťakov, Musorov – Asetov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Voronkov, Golovkov, Stasenko – Byvalcev, A. Sjomin (C), Makejev – Jormakka, Jo. Nättinen, M. Aaltonen (A) – Varfolomejev, Mons, P. Černov – Grebenščikov, Laričev, Mojsejev – Gončarov.

Rozhodčí: Kulakov, Ščenjov – Střelcov, Lazarev

Diváci: 7 980