Banská Bystrica – Poprad 4:1 (kon.) | Trenčín – Detva 3:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:0 (po pr.)
MAC Budapešť – Nitra 0:7 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:1 (kon.) | HC Slovan – Košice 1:2 (0:1 po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 20.10.2019, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 14. kolo

Liptovský Mikuláš napokon víťazí v tomto zápase najtesnejším výsledkom 1:0, keď sa v predĺžení presadil Richard Stehlík a rozhodol o víťazstve svojho tímu. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:20:42)

62:44
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domácim sa to napokon podarilo. Medzi kruhmi sa dostal k strele RICHARD STEHLÍK, ktorý poslal puk za chrbát brankára Trenčana. Asistencia: Ru. Huna.

61:55
    Liptáci nedokázali využiť presilovú hru o dvoch hráčov aj napriek viacerým veľmi dobrým šanciam

61:50
    Hostia v plnom počte.

61:20
    Hostia už hrajú v o štvorici.

61:00
    Hostia vybojovali puk a poslali ho cez všetky čiary.

60:35
    Liptáci sú v útočnom pásme a v presilovej hre o dvoch hráčov ohrozujú bránu súpera.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Nasledovať bude päťminútové predĺženie 3 na 3. Liptáci budú mať na jej začiatku výhodu presilovej hry o dvoch hráčov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:51
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Linet – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).

59:45
    Uhríkova strela spoza obrancu skončila v náručí brankára Trenčana. Do konca zápasu zostáva 15 sekúnd.

59:21
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mesikämmen – 2 min., sekanie).

58:50
    Obrovká šanca Lineta po hrubej chybe domácej obrany. Jeho strelu napokon tesne pred bránkovou čiarou Róbert Huna vyrazil mimo priestor brány.

58:25
    Hostia vyvíjajú obrovský tlak na domácu bránu, no zatiaľ neúspešne. Zalivin má dnes očividne svoj deň.