Vítkovice – Mountfield HK 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:3 (po pr.)
Olomouc – Sparta 0:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 5:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Pátek 25.10.2019, 17:00 • MFH Ostrava • turnaj O Pohár DHL • 13. kolo

Vítkovičtí se v dnešním utkání prosadili dvakrát, jednou ve druhé třetině a jednou ve třetí. Slavia sice měla nějaké šance, ale zdaleka jich nebylo tolik jako šancí domácích. Ve druhé polovině třetí třetiny se domácí museli obejít bez Beránka, který po střetu s protihráčem zůstal ležet na zemi a následně odešel do kabiny. Další zápas čeká vítkovické juniory již zítra, v Ostravar aréně se postaví proti pražské Spartě. Zítřejší zápas začíná ve 13:00. (19:05:26)

59:52

59:06
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    JAKUB MRVA se trefil do odkryté brány. Asistence: Jakub Kylnar.

58:41
    Dolíška zastavil puk těsně před brankovou čárou.

58:34
    Domácí dobře brání a hráčům Slavie se vůbec nedaří dostat kotouč k vítkovické bráně.