Ústí n/L – Motor ČB 1:8 (kon.) | Litoměřice – Slavia 6:4 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 1:3 (kon.)
Kadaň – Přerov 1:2 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Sokolov – Vsetín 2:6 (kon.)
Třebíč – Chomutov 3:1 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Piráti Chomutov
Sobota 26.10.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 18. kolo

Dnešní utkání je u konce. Třetí třetina patřila Třebíči, která v ní vstřelila hned dva góly a bere za dnešní duel tři body. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Střely na branku: 26:27
    Vyloučení: 4:5 (19:41:52)

59:55
    Chomutov se rychle dostal do útočného pásma, ale k vážnější střele to nedospělo.

59:44
    kotouč je za brankou Pavláta, kde se zápas nejspíše také dohraje.

59:25
    Třebíčští zavezli puk do útočného pásma a znovu se chytře vracejí do defenzívy.

58:40
    Všech pět třebíčských stojí na modré čáře, Chomutov se nemůže dostat do útočné třetiny.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Ferda vyhazuje kotouč z vlastní třetiny šikovně, zakázané uvolnění z toho nebude.

57:42
    Pavlát už se hlásí u trenérů, ale zatím pokyn nedostává.

57:18
    Piráti to mají složité. Snaží se hrát nesmírně aktivně, ale Třebíč už pozičně na jedničku brání střední pásmo.

56:38
    První střelu hostí zblokoval Kowalczyk, druhou chytil Jekel do náruče. Piráti však mají pásmo.

55:56
    A málem to bylo o tři góly. Radim Ferda se dostal ke kotouči v útočné třetině, rázem byl před brankářem téměř sám, ale netrefil z mezikruží branku.

55:38
    Třebíčští vyhodili kotouč z vlastního pásma a střídají.

55:00
    Piráti se nastěhovali do útočné třetiny, Chrpa střílel od modré, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
    53:50 Radim FERDA - 3:1

53:50
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíčští se znovu prosazují! RADIM FERDA se celou sezónu pere o místo v sestavě a je mu čím dál tím blíže. Nyní si našel kotouč a z mezikruží chladnokrevně prostřelil Pavláta. Jakub Jenáček, Michal Vodný.

52:45
    Tak teď tu byly velké šance na obou stranách. Nejprve se jeden z chomutovských šikovně procpal k teči, ale jeho pokus skončil na brusli Jekela. Následně Třebíč vyrazila do rychlého brejku, Šťovíček raketovou rychlostí přebruslil obránce, ale střelu golfem Pavlát nadvakrát zachytil.

52:15
    Teď Chomutov po dlouhé době solidně zahrozil. Jednomu z Pirátů nesedla střela, ale puk se pro štěstí hostů odrazil tak, že si k němu nabruslil zcela osamocený Bláha. Ten ihned střílel z mezikruží, ale Jekel byl se svojí lapačkou připravený.

51:31

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 35. T. Havránek (Nedvídek, Ferda), 43. Tadeáš Král (Havlát, Nedvídek), 54. Ferda (Jenáček, Vodný) – 40. Suchý (Žovinec, Hlava)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Kowalczyk, Nedbal (A), Forman, Hort, Jenáček, Furch – Michálek, Šťovíček (A), P. Kratochvíl – Vodný (C), Nedvídek, T. Havránek – Havlát, Tadeáš Král, Paták – Malec, Václavek, Ferda – Podlaha.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Blaha, Žovinec, Lang, Štochl, Pařízek, Seemann, R. Havel – Doktor, Pitule (A), Stloukal – Hlava, Suchý, Klíma – Llewellyn, Vrhel, Tomica (C) – J. Svoboda, Chrpa (A).

Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Král', Bohuněk

Diváci: 1 034