Ústí n/L – Motor ČB 1:8 (kon.) | Litoměřice – Slavia 6:4 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 1:3 (kon.)
Kadaň – Přerov 1:2 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Sokolov – Vsetín 2:6 (kon.)
Třebíč – Chomutov 3:1 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:6 (0:1, 2:3, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 26.10.2019, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga • 18. kolo

Skončilo utkání, které bylo 50 minut vyrovnaným. V druhé polovině třetí třetiny už domácí Baník vsadil vše na útok, ale Vsetín dokázal využít mezer v obraně. Po gólech Dostálka a Tůmy odjíždí zpět na Moravu se třemi body za vítězství 6:2. (19:20:24)

55:48
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Patrik Michálek.
    54:54 David TŮMA - 2:6

54:54
    Vsetín právě vstřelil branku!

Nyní už je rozhodnuto. Další chybu v sokolovské obraně trestá osamocený David Tůma. Asistence: Radim Kucharczyk, Martin Dudáš.
    53:00 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:5

53:00

Domácí Baník nevyužil dlouhou přesilovou hru 5 na 3, naopak na druhé straně udeřil po přihrávce od Holomka VLASTIMIL DOSTÁLEK. Asistence: Ondřej Holomek.

Oddechový čas pro domácí, kteří spřádají plány na dvojnásobnou přesilovou hru.

50:53
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Holomek – 2 min., hrubost).

50:50
    Baník kombinuje v útočném pásmu, zatímco v rohu svádějí souboj mimo hru Holomek s Vránou.

50:08
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vlastimil Dostálek – 2 min., sekání).

49:59
    Fečovi vypadl puk, k dorážce se ale nikdo z hostujících se k dorážce nedostal.

48:52
    Vsetín, ač vede o dvě branky, aktivně forčekuje a komplikuje domácím rozehrávku z vlastního pásma.

48:03
    Několikrát tečovaná střela Dudáše nakonec skončila těsně vedle branky Davida Feča.

46:48
    Do velké šance si najel obránce Petr Přindiš, ale s jeho střelou si Gába poradil. Vhazovat se bude v obranném pásmu Vsetína.

46:10
    Jeřábek z dobré pozice mezi kruhy pálil vedle.

45:04
    Dudášova rána nyní nadělala hodně práce Fečovi. Ten se natahoval jak široký tak dlouhý a vyrazil jí mimo koncem lapačky.

44:46
    Nyní Fečo raději podržel nahození a vhazovat se bude před sokolovskou brankou.

44:32
    Po rychlém najetí do útočné třetiny pálil z ostrého úhlu Volf, ale David Fečo vyrazil pravým puk betonem.

Tomáš Stehlík

Branky a nahrávky: 29. T. Rohan (Kverka, Stříbrný), 33. Osmík (Kovařík) – 8. Dostálek (Rehuš, Kudělka), 25. Kucharczyk (D. Tůma, Jonák), 28. D. Tůma (Jonák, J. Drtina), 31. Pechanec (Dostálek, Rehuš), 53. Dostálek (Holomek), 55. D. Tůma (Kucharczyk, Dudáš)

HC Baník Sokolov: Fečo (Kuchař) – Přindiš, Kadeřávek, J. Tomeček, Vodička, Šafář, Michálek, A. Rulík – T. Rohan, Kverka, Stříbrný – Švec, Vrána, Kuběna – Osmík, Kovařík, Čejka – Bečvář.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček, Kudělka, Dudáš, Hunkes, J. Drtina, Jeřábek, Holomek – Jonák, Kucharczyk, D. Tůma – Procházka, Rehuš, Dostálek – Gorčík, Pechanec, L. Volf – Karafiát, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Grech, Hucl – Flegl, Belko