Bologna – Sampdoria 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Udinese 7:1 (kon.) | Spal – Neapol 1:1 (kon.)
Turín – Cagliari 1:1 (kon.) | AS Řím – AC Milán 2:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 1:2 (kon.)
Spal
1:1 (1:1)
SSC Neapol
Neděle 27.10.2019, 15:00 • Stadio Paolo Mazza, Ferrara (ITA) • Italská Serie A • 9. kolo

Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek víkendu. Na viděnou. (17:05:32)

V dalším kole vyrazí Spal na horkou půdu milánského AC. Neapol vyzve v domácím prostředí tabulkového souseda z Bergama.

Neapol tak nevyužila sobotního zaváhání Juventusu s Interem a rovněž připisuje do tabulky Serie A jen jeden bod. Zůstává ta na čtvrté pozici, zatímco Spal je předposlední.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 16:14.

Zápas mezi Spalem a Neapolí začal dvěma rychlými góly a u těch nakonec také zůstalo. Skóre otevřel v 9. minutě přízemní střelou Milik, o sedm minut později ale bylo po Kurtičově střele k tyči srovnáno. Neapol byla po změně stran lepším týmem a s postupem času její tlak sílil, domácí jej ale dobrou defenzivní hrou přečkali a slaví bod. Asi nejvíce fotbalistům Spalu zatrnulo čtvrthodinu před koncem, kdy střílel Ruiz levačkou do tyče. Velkou šanci měl v šesté minutě nastavení také Llorente, chybné Berišovo vyběhnutí ovšem po centru Milika nepotrestal.

90+7

90+6
    V závěru utkání ještě jedna žlutá karta pro brankáře Berišu za zdržování hry.
    90+6. Llorente odkrytou bránu netrefil.

90+6
    Beriša vyběhl za Milikem až na okraj vápna, a tak zůstala brána Spalu nestřežena. Polský útočník následně našel centrem Llorenteho, ten ale hlavičkoval trestuhodně vedle levé tyče!

90+5
    Teď navíc rozehrávají po faulu na polovině hřiště domácí.

90+4
    Před brankou Spalu je teď hodně rušno, Beriša ale poslední střelu z velkého úhlu řešit nemusel.

90+3
    Domácí fotbalisté uhájili prostor u pravé tyče a dostávají balon dalekým odkopem až k protější svatyni. Polovina nastaveného času je minulostí.

90+2
    Taktický faul Cionka, který zastavil rozběhnutého Milika. Tahle žlutá karta se domácímu hráči de facto vyplatila.

90+1
    Milik stáhl k zemi Petagnu, což pozornosti sudího neušlo. Hra je přerušena.

90
    Tohle se ovšem domácím příznivcům nelíbí. Hlavní rozhodčí La Penna nastaví zápas o šest minut.

89
    Stadion své miláčky v závěru duelu burcuje. Za situace, kdy je Spal pod vytrvalým tlakem, jistě vítaný doping.

88
    Callejón centroval na přední tyč, tam je ale balon odkopnut na autové vhazování.

87
    Teď se sice domácí vydali na menší útočný výlet, ten ale zhatil odmávaný a následně i odpískaný ofsajd.

86
    V závěru zápasu se hraje výhradně na polovině Spalu, který by bod určitě bral. To hosté začínají být viditelně nervózní, čas se jim rychle krátí.