Mladá Boleslav – Olomouc 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
K. Vary – Pardubice 8:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:1 (po pr.) | Sparta – Liberec 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 29.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 15. kolo

54:59
    Na druhé straně vypálil znovu Rohlík, ale o milimetry minul Novotného bránu!

52:35
    Před reklamní přestávkou poslal dělovkou ránu od modré čáry Matěj Stříteský, ale Borovička se předvedl lapačkou.

50:35
    Na druhé straně si velkou šanci vybojoval Ondřej Rohlík, kterého stačil vychytat Filip Novotný.
    49:48 Dávid GRÍGER - 8:0

49:48
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Rachůnek zastavil kotouč u mantinelu, na kruh si sjel DÁVID GRÍGER, který lehkou střelou poslal energetiky do osmibrankového vedení. Asistence: Tomáš Rachůnek, Jakub Flek.

46:45
    Mikúš našel ped bránou volného Mikysku, který mohl dorazit do prázdné brány, ale do koncovky mu byla vložena hokejka jednoho z bránících hráčů Dynama.
    43:40 Dávid GRÍGER - 7:0

43:40
    Přímo před bránou Borovičky zůstal úplně volný DÁVID GRÍGER, který poslat puk do horního patra hostující branky. Asistence: Tomáš Vondráček, Petr Šenkeřík.

41:43
    Michal Rouha (PCE) si vysloužil dvě minuty za podrážení a Energii čeká další přesilová hra.

41:20
    Ondřej Beránek ujel všem pardubickým hokejistům, Borovička ho ale dokázal zastavit.

33:43
    Matěj Blümel ujel karlovarské obraně, na Novotného ale nevyzrál.

29:48
    Energie zavítala do třetiny, ujížděl Flek s Rachůnkem, o střelu se nakonec pokusil šéf kanadského bodování Karlových Varů Tomáš Rachůnek, ale minul hostující bránu.
    24:36 Tomáš VONDRÁČEK - 6:0

24:36
    Do úniku pospíchal TOMÁŠ VONDRÁČEK, který hbitou střelou rozvlnit síť za Borovičkou. Asistence: Václav Skuhravý, Vladimír Eminger.

24:23
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Vojtěch Nečas, přichází Michal Borovička.
    24:23 Martin KOHOUT - 5:0

24:23
    Z pravého kruhu poslal kotouč za brankovou čáru MARTIN KOHOUT. Asistence: Adam Křemen, Dalimil Mikyska.
    23:47 Vojtěch POLÁK - 4:0

23:47
    Od Beránka dostal mezi kruhy nabito VOJTĚCH POLÁK, který rychlou střelou trefil horní část pardubické brány. Asistence: Ondřej Beránek, Matěj Stříteský.

23:30
    Gríger pospíchal s kotoučem po pravé straně, zbavil se dotěrného Kaštánka, v koncovce ale slovenský útočník neuspěl.
    14:55 Matěj STŘÍTESKÝ - 3:0

14:55
    Druhá přesilová hra Energie je využitá. Čistým průstřelem se gólově prosadil MATĚJ STŘÍTESKÝ a Karlovarští navyšují na 3:0. Asistence: Petr Šenkeřík, Tomáš Rachůnek.

14:13
    Po své sólo akce usedl na lavici hříchů Petr Antoníček (PCE), který se provinil za brankou energetiků sekáním.

14:10
    Petr Antoníček ujel Matěji Stříteskému, útočník hostujících se nakonec trefil pouze do Novotného.
    12:47 Adam KŘEMEN - 2:0

12:47
    Od modré čáry poslal dělovou ránu tečoval před brankou karlovarský mládežník ADAM KŘEMEN, který si tak zapsal svůj první extraligový gól. Asistence: Dominik Graňák, Michal Plutnar.
    08:17 Petr KOBLASA - 1:0

08:17
    Kapitán Energie Václav Skuhravý nabil na levý kruh, kde byl připravený PETR KOBLASA, jehož rána zavítala k pravé tyčce Nečasovy brány. Asistence: Václav Skuhravý.

06:27
    Před komerční přestávkou usedl na trestnou lavici Martin Kostka (PCE), který se provinil vysokou holí.

03:24
    Flek pálil z těsné blízkosti, ale trefil se do těla brankáře Dynama.

02:58
    Šír se pokoušel z těsné blízkosti zavést kotouč za Novotného, ale brankář Energie si puk pohlídal.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 9. Koblasa (Skuhravý), 13. Křemen (Graňák, Plutnar), 15. Stříteský (Šenkeřík, T. Rachůnek), 24. V. Polák (O. Beránek, Stříteský), 25. Kohout (Křemen, D. Mikyska), 25. Vondráček (Skuhravý, Eminger), 44. Gríger (Vondráček, Šenkeřík), 50. Gríger (T. Rachůnek, Flek)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, D. Mikyska – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Křemen, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (25. Borovička) – Oliva (C), Kubíček, Kaštánek, Jelínek, Blažej, Leder – Rozlílek, Kostka, Bucek – Blümel (A), Rohlík (A), Costa – Antoníček, Chára, Rouha – Šťastný, Šír, Pavlík.

Rozhodčí: Lacina, Sýkora – Brejcha, Jelínek