Čeljabinsk – Minsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 4:3 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Vladivostok 2:0 (kon.)

Ondřej Vitásek (AMR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:43
    Marek Langhamer (AMR) 0 minut, 0 zákroků, 00,0% (19:55:59)

Statistiky: Střely: 78-57; Střely na bránu: 49-31; Góly: 3-3; Vhazování: 26-39; Zablokované střely: 9-15; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné minuty: 2-6.

Chabarovsk na ledě Nižněkamsku dvakrát vedl o dvě branky, jenže svůj slibný náskok nedokázal udržet a od druhé třetiny výrazně lepšímu soupeři podlehl po samostatných nájezdech. Domácí vyhráli posedmé v řadě a prodloužili svou fantastickou sérii. Konečné skóre. Neftěchimik Nižněkamsk 4 Amur Chabarovsk 3.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
    Autorem vítězné branky je ILDAR ŠIKSATDAROV.

Samostatné nájezdy začínají.

Pětašedesát minut o osudu zápasu nerozhodlo, a tak přijdou na řadu nájezdy. Skóre po prodloužení tohoto duelu. Neftěchimik Nižněkamsk 3 Amur Chabarovsk 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Enlund (Berglund), 53. Šiksatdarov (Bryncev), 59. Berglund (An. Sergejev), rozh. náj. Šiksatdarov – 1. Gorškov (Vl. Ušenin), 11. Ruděnkov, 39. T. Zohorna (H. Zohorna, Jordán)

2:1   Ildar Šiksatdarov (NIZ)

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Volgin, Aťušov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Berglund, Enlund – Šiksatdarov, Šarifjanov, Černikov.
    Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Korjagin, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Ruděnkov (A), H. Zohorna, T. Zohorna (C) – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin (A) – Rasskazov, A. Lazarev, Golubev – Veličkin, Jazkov, Kacuba.

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Jevgenij Romasko. Čároví: Maxim Kuprijanov, Jaroslav Parikov