Bílina – Nová Paka 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Mostečtí Lvi 11:2 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Řisuty – Trutnov 3:2 (po pr.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 8:6 (kon.)
Tábor – David Servis 1:4 (kon.) | Písek – Kolín 1:5 (kon.) | Klatovy – China Golden Dragon 6:3 (kon.)

59:13
    V závěru se snaží Plameny v přesilové hře ještě kombinovat. Ke střele od modré se dostal jeden z jejich obránců, ale Holík měl na puk dobrý výhled a těsně před koncem raději přerušil hru.

58:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min držení.).

57:34
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A další branka pro hosty. Již šestá – 2:6. Po pěkné individuální akci v útočném pásmu se střelou beckhendem v přesilové hře trefuje JAKUB MATUŠÍK.

57:00
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Chlubna – 2 min., nedovolené bránění).

55:09
    A v krátkém sledu dávají hosté další na branku – 2:5 a s domácími už to tak vypadá bledě. Trefuje se TOMÁŠ PLACHÝ.

54:12
    Havlíčkobrodští si berou dvoubrankové vedení zpět – 2:4. Z pravého kruhu se trefuje PATRIK PŘIDAL. Asistence: Miroslav Třetina, Roman Mikeš

50:17
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny přece jen využívají také přesilovku a snižují na – 2:3. Spálovský našel na modré volného MARTINA PLEVU, který střelou tahem poslal puk k pravé tyčce u které zapadl kotouč až do branky. Asistence: Adam Spálovský, Luboš Kunstmüller

48:45
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád – 2 min., hákování).

48:15
    Od modré vyzkoušel Čápovu pozornost Semrád, ale domácí brankář puk viděl dobře a přerušil.

47:38
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., krosček).

46:57
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kadleček – 2 min., podrážení).

45:23
    Hosté využívají přesilovku a odskakují už na rozdíl dvou branek – 1:3. Z levého kruhu se po Přidalově nahrávce trefuje nad Čápův levý beton ROMAN MIKEŠ. Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina

45:05
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Lojek – 2 min., nedovolené bránění).

44:32
    Plameny se sice skoro celé dvě minuty držely před Holíkem, ale nedostaly se snad ani k jedné střele. Přesilovky se Plamenům dneska moc nedaří.

43:21
    Plameny jsou v útočném pásmu a kombinují, zatím bez úspěchu.

42:52
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juráň – 2 min., vražení na hrazení).

42:25
    Střelu Cachnína z mezikruží vyrazil Čáp mimo. K puku se okamžitě dostaly Plameny, kteří přenesly hru před Holíka.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 10. Prokš (Bureš), 51. Pleva (Spálovský, Kunstmüller) – 10. Pospíchal (Cachnín), 29. Přidal (Třetina), 46. Mikeš (Přidal, Třetina), 55. Přidal (Třetina, Mikeš), 56. Plachý, 58. Matušík

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Pleva, Wasserbauer, Spálovský, Kališ, Koželuh, Lojek – Jícha, Bureš, Gregar, Kunstmüller, Kadleček, Kovářů, Prokš, Knap, Medek, Adam Chlubna, Heinrich
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Benák, Vala, Pospíchal, Krejčí, Kliment, Semrád – Mikeš, Ludvík, Přidal, Plachý. Kuchta, Kadlec, Třetina, Juráň, Cachnín, Voříšek, Matušík, Holenda