New Jersey – Tampa 6:7 (po pr.) | Columbus – Edmonton 1:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:1 (kon.)
Arizona – Montreal 1:4 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 3:5 (kon.)
New Jersey Devils
6:7 (1:2, 3:1, 2:3 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Čtvrtek 31.10.2019, 00:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci. (02:53:14)

Dnešní utkání sledovalo 13 152 diváků.

Bláznivý zápas je u konce. Celkem v něm padlo třináct branek a z výhry 7:6 v prodloužení se nakonec na ledě New Jersey raduje Tampa. Lightning po první třetině vedli 2:1, ale ve druhé části se podařilo domácím Devils zápas otočit na 4:3. Třetí třetina však nabídla dalších pět branek Tampa skóre otočila, přičemž branku na 6:5 vstřelil Ondřej Palát. Už se zdálo, že to bude gól vítězný, ale sedm sekund před koncem dokázal srovnat svým třetím gólem v zápase Kyle Palmieri. Dva góly si za Devils připsal Jesper Bratt, tři asistence Wayne Simmonds. Za Tampu si připsal tři body za dva góly a asistenci Ondřej Palát a dvě asistence a branku si připsali Brayden Point a Tyler Johnson.

61:16 Tyler JOHNSON - 6:7

61:16
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, bonusový bod za výhru v prodloužení získává Tampa! Palátovu střelu ještě dokázal Schneider vyrazit, ale když z pravého kruhu vypálil TYLER JOHNSON, tam už kanadský brankář nebyl. Asistence: Ondřej Palát, Ryan McDonagh.

60:56
    Domácí ale získali puk zpět a ke střele se dostal Jack Hughes. Branku ale netrefil.

60:35
    Devils měli jako první šanci zaútočit, ale vystřelit se jim nepovedlo.

60:01

Třetí třetina skončila a stav je nerozhodný 6:6. Za chvíli tak začne pětiminutové prodloužení hrané tři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:53 Kyle PALMIERI - 6:6

59:53
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey to přeci jen dokázalo a těsně před koncem třetí třetiny vyrovnává na 6:6! Střela Butchera ještě na branku McElhinneyho ještě neprošla, ale na brankovišti byl připraven KYLE PALMIERI a zasunul puk do branky. Zároveň tím dokonal svůj druhý hattrick v kariéře. Asistence: Wayne Simmonds, Will Butcher.

59:29
    Další vyhození Tampy Bay a další zakázané uvolnění. Ondrej Palát teď na ledě není.

59:22
    Vyhození Tampy je zakázaným uvolněním a vhazovat se bude před brankou hostů.

59:03
    A Schneider už je znovu na střídačce. Devils to ještě zkouší v šesti!

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 2. Palmieri (Simmonds, Hall), 27. Bratt (Zacha, Hischier), 33. Palmieri (Butcher, Hall), 34. Bratt (A. Greene, Hischier), 42. Vatanen (Simmonds, A. Greene), 60. Palmieri (Simmonds, Butcher) – 10. Palát (Shattenkirk, B. Point), 18. Killorn (Shattenkirk, T. Johnson), 32. B. Point (T. Johnson, Sergačjov), 43. Cirelli (Rutta, Killorn), 48. Joseph (Cirelli), 57. Palát (B. Point), 62. T. Johnson (Palát, McDonagh)

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – P. K. Subban, Severson, Vatanen, A. Greene (C), Tennyson, Butcher – Palmieri, J. Hughes, Hall (A) – Bratt, Hischier, Zacha – Simmonds, Zajac (A), Coleman – Hayden, Rooney, Wood.
    Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – L. Schenn, McDonagh, Shattenkirk (A), Sergačjov (A), Rutta, Coburn – Kučerov, B. Point, Palát – Stamkos (C), T. Johnson, Killorn – Joseph, Gourde, Verhaeghe – Cirelli, Paquette, Volkov.

Rozhodčí: Schlenker, Hebert – Mills, Gawryletz

Diváci: 13 152