Novosibirsk – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 3:4 (po pr.) | N.Novgorod – Kunlun 1:2 (kon.)
Dynamo Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 1:4 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:2 (4:2 po s.n.)
po s.n. (4:2)
Spartak Moskva
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 31.10.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL
    Kaspars DAUGAVINŠ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné branky je KASPARS DAUGAVINŠ.
    58:57 Alexandr CHOCHLAČOV - 2:2

58:57
    Spartak právě vstřelil branku!
    Moskvané využívají power-play a zřejmě dostávají zápas do prodloužení! Znovu u toho byl od modré čáry střílející obránce Višněvskij, jehož projektil Podjapolskij jenom vyrazil a pak už nestačil na dorážku ALEXANDRA CHOCHLAČOVA. Asistence: Dmitrij Višněvskij, Kaspars Daugavinš.
    57:17 Vladislav PROVOLNĚV - 1:2

57:17
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a rázem jsou velice blízko k vítězství! Trubačjov rozehrál na pravou stranu k Vovčenkovi, který vrátil puk na modrou čáru a VLADISLAV PROVOLNĚV zprvu nenápadným nahozením prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Daniil Vovčenko, Jurij Trubačjov.

56:47
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Maxim Cyplakov.

44:16
    Šulák absolvoval menší potyčku s Fjodorovem. Oba hráči dostali menší tresty za hrubost a hrát se bude čtyři na čtyři.

41:15
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Cyplakov – 2 min., vražení na hrazení).

34:28
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Patrik Hersley – 2 min., vražení na hrazení).
    33:21 Daniil VOVČENKO - 1:1

33:21
    Zatímco na první gól jsme si museli počkat, tak druhý přišel na řadu hned z následující akce! Jurij Trubačjov si vzal puk ve středním pásmu, posunul se do levého kruhu a dobře načasovanou přihrávkou před branku připravil využitou gólovou šanci pro DANIILA VOVČENKA. Asistence: Jurij Trubačjov.
    33:03 Dmitrij VIŠNĚVSKIJ - 1:0

33:03
    Čekání na první branku zápasu končí na začátku čtyřiatřicáté minuty! Kutějkinovu dělovku Podjapolskij vyrazil na DMITRIJE VIŠNĚVSKÉHO, který rovněž napálil puk ze všech sil a zpoza pravého kruhu už dokázal hostujícího gólmana propálit. Asistence: Andrej Kutějkin, Martinš Karsums.

23:49
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikita Makejev – 2 min., podrážení).

15:07
    První vyloučení a přesilovka pro Spartak! Za hrubost vyfasoval dvě minuty hostující útočník Jevgenij Bodrov.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 34. D. Višněvskij (Kutějkin, Karsums), 59. Chochlačov (D. Višněvskij, Daugavinš), rozh. náj. Daugavinš – 34. Vovčenko (Trubačjov), 58. Provolněv (Vovčenko, Trubačjov)