Sparta B – Rakovník 3:0 (kon.) | Karlovy Vary – Benešov 3:2 (kon.) | Táborsko – Vltavín 6:1 (kon.)
Štěchovice – Admira Praha 0:0 (4:3 po pen.) | Hostouň – Plzeň B 1:3 (kon.)
AC Sparta Praha B
3:0 (3:0)
SK Rakovník
Neděle 03.11.2019, 10:15 • TCM Strahov • Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Po jeho zahrání ukončuje rozhodčí tento duel. Sparta si druhý poločas hlídala své nabité vedení z prvního poločasu. Klidně mohla přidat další dvě, tři branky, avšak Zacha byl proti a ve druhém poločase neinkasoval. Rakovník byl směrem dopředu o něco lepším týmem než v prvním poločase, avšak na dobře hrající rezervu Sparty to dnes zkrátka nestačilo. (12:11:34)

90+1

90+1
    Po standardní situaci se míč odrazil mimo šestnáctku, odkud přišla střela z první, která míří nad branku. Avšak s tečí a je tu další roh pro Spartu.

90
    Z rohových kopu se Sparta neprosadila. Naopak přichází ostrý a poměrně zbytečný faul Tvrze, pro kterého je to dnes druhá žlutá karta a míří o něco dříve do šaten.

89
    Závěrečné minuty Sparta uzavřela svého soupeře před jeho brankou a nyní zahrává druhý roh v krátkém sledu za sebou.

87
    Karabec a jeho další dobrý centr, tentokrát přistál na hlavičce obránce Rakovníka.

86
    Domácí celek je vepředu aktivní i v samotné koncovce, již rozhodnutého, zápasu.

85
    Žlutou kartu dostává Severin (SK Rakovník).

85
    Karabec poslal pěkný centr před branku. Na nadýchaný centr si naskočil jeho spoluhráč, jehož hlavička mířila do branky, avšak Zacha byl na správném místě.

84
    Žlutou kartu dostává Červený (SK Rakovník).

83
    Zacha nyní už byl skoro překonaný, ale dokázal se rychle zorientovat a dokázal ještě míč zastavit před brankovou čarou!

82
    Vilímek přihrál na brankáře, který však neodehrál míč nejlépe a poslal jej do autu.

81
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Hejda, přichází Severin.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Talovierov, přichází Dudl.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází , přichází Prokopec.

78
    Nebezpečná kombinace Sparty v pokutovém území, která nakonec nekončí čtvrtou brankou. Kotek dokázal první pokus vyrazit. Další snahu Sparty přerušila defenzíva soupeře.

77
    Hráč Rakovníka se dostal k centru z levé strany, avšak byl stíněn obráncem. Navíc před brankou nebyl nikdo z řad hostí.

76
    Střela v podání domácích nebyla nebezpečná, přesto donutila Zachu k menšímu zákroku.

74
    Trpělivá hra pražského celku, který míří za dnešními tři body.

72
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Milec, přichází Rohla.

Adam Dořák

Branky: 8. Gabriel, 19. Moberg (pen.), 35. Karabec

Karty:   30. Hamouz (RAK), 47. Tvrz (RAK), 84. Červený (RAK), 85. Severin (RAK)   90. Tvrz (RAK)

AC Sparta Praha B: Kotek – Piško, Talovierov (80. Dudl), Gabriel, Vácha (C) (65. Mareček), Moberg (80. Prokopec), Šimáček, Karabec, Ben (46. Patrák), Ambler, Nhamoinesu
    Náhradníci: Patrák, Traore, Mareček, Prokopec, Dudl, Hucek, Čtvrtečka

SK Rakovník: Zach – Rendla, Pelyak, Sklenka, Červený (C), Tvrz, Vilímek, Duchoň, Hamouz (46. Krupička), Milec (72. Rohla), Hejda (81. Severin)
    Náhradníci: Severin, Rohla, Krupička, Klein, Tureček

Rozhodčí: L. Šulcová – N. Šafránková, P. Navrátilová