Sparta B – Rakovník 3:0 (kon.) | Karlovy Vary – Benešov 3:2 (kon.) | Táborsko – Vltavín 6:1 (kon.)
Štěchovice – Admira Praha 0:0 (4:3 po pen.) | Hostouň – Plzeň B 1:3 (kon.)
FC SILON Táborsko
6:1 (3:0)
Loko Vltavín
Neděle 03.11.2019, 14:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

90
    Konec zápasu. (15:48:38)
    75. Pavel VANDAS - 6:1

75
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    PAVEL VANDAS přidává další branku a favorit tohoto utkání kráčí za vysokou výhrou.
    70. Zbyněk MUSIOL - 5:1

70
    Domácí jdou znovu do vedení o čtyři branky, protože pokutový kop proměnil také zkušený ZBYNĚK MUSIOL.

68
    Žlutou kartu dostává Tichý (Loko Vltavín).
    65. Marek HOVORKA - 4:1

65
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Hosté snižují. K nařízené penaltě se postavil MAREK HOVORKA a proměnil.
    58. Pavel VANDAS - 4:0

58
    O první branku ve druhém poločase se postaral PAVEL VANDAS, takže domácí jdou do vedení 4:0!

55
    Žlutou kartu dostává Conde (FC MAS Táborsko).

46

45+1

45
    Žlutou kartu dostává Al Sarori (FC MAS Táborsko).
    33. Emmanuel TOLNO - 3:0

33
    Uběhlo pouze pár minutek a domácí přidávají další branku, prosadil se znovu EMMANUEL TOLNO.
    26. Emmanuel TOLNO - 2:0

26
    A je to 2:0, tentokrát zamířil přesně EMMANUEL TOLNO.
    12. Martin KUČERA - 1:0

Jakub Kopřiva

Branky: 12. Kučera, 26. Tolno, 33. Tolno, 58. Vandas, 70. Musiol (pen.), 75. Vandas – 65. Hovorka (pen.)

Karty:   45. Sarori (TAB), 55. Conde (TAB) – 68. Tichý (VLT)

FC SILON Táborsko: Zadražil – Navrátil (C), Penc (80. Dybala), Kučera, Tolno (71. Schramhauser), Havrda (74. Rydval), Musiol, Vandas, Al Sarori (61. Vozihnoj), Conde (82. Novák), Alves
    Náhradníci: Rydval, Dybala, Schramhauser, Toutou, Novák, Vozihnoj, Pecháček

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Kühnel (26. Šmalcl), Podzimek, Abena, Hovorka, Čtvrtníček (58. Tichý), Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Maione (26. Vieira)
    Náhradníci: Štorc, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Špaček, Vieira, Tichý

Rozhodčí: Hájek – Raplík, Hanáková