Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 6:1 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 5:0 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 4:6 (kon.)
Kopřivnice – Šumperk 1:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 1:8 (kon.)
Kolín – David Servis 4:3 (kon.) | Příbram – Písek 8:2 (kon.) | China Golden Dragon – Tábor 3:7 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:4 (1:1, 1:2, 5:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 06.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

Je konec dnešního duelu mezi Havlíčkovým Brodem a Hodonínem. Tento zápas opanovali Bruslaři 7:4. Pro tuto chvíli je to ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (20:29:08)

Je konec třetí třetiny dnešního napínavého utkání. Poslední část hry jasně ovládli domácí Bruslaři, když ji vyhráli 5:1. Nejprve se trefil Patrik Přidal, po něm se však trefil Dominik Matula. Následně se trefovali jen Havlíčkobrodští. Tomáš Semrád se trefil v padesáté minutě, na něj navázal a zároveň vítěznou branku dal David Vala. Po obránci z řad Havlíkova Brodu se ještě trefili Roman Mikeš a Miroslav Třetina.

59:50
    Nic už se nestane! Bruslaři drží kotouč za svou brankou.

59:03
    Luboš Voříšek vypálil z otočky, ale minul branku.

58:18
    David Vala pálil od modré čáry ke vzdálenější tyči, Kubáň vyrazil jeho pokus betonem.

58:00
    Drtiči už jen vyhazují puky do středního pásma.

56:30
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři jdou do tříbrankového trháku! David Vala naskočil do hry z trestné lavice, ujal se kotouče, dostal se do útočného pásma, následně poslal zadovku na MIROSLAVA TŘETINU, který si obhodil soupeře a poté si položil i brankáře, za kterého dopravil ladně kotouč! Asistence: David Vala.

56:09
    Bruslaři vyhazují.

55:22
    Martin Holík nadvakrát chytil pokus Jana Bulína z pravého kruhu.

55:00
    Hodonínští hrají v pěti, zatímco Bruslaři ve čtyřech.

54:25
    Drtiči kombinují v útočném pásmu.

54:20
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – vysoká hůl, 2 min.).

53:06
    Havlíčkobrodští mají náskok dvou branek stejně jako dnes jejich soupeř! Velké chyby hostujícího beka využil Patrik Přidal, který zachytil pokus o vyhození, přihrál na Miroslava Třetinu, jenž přiklepl puk na ROMANA MIKEŠE, jenž z první poslal touš za záda přesouvajícího se Kubáně! Asistence: Miroslav Třetina, Patrik Přidal.

52:40
    Tomáš Semrád vypálil od modré čáry do levého betonu brankáře.

52:01
    Bruslaři využívají početní výhodu! Michal Kliment nabil na modrou čáru DAVIDU VALOVI, který poslal neuvěřitelnou dělovku přímo k pravé spojnici Kubáně, ten ani nestihl zareagovat, že na něj letí kotouč! Asistence: Michal Kliment.

51:55
    Havlíčkobrodští vyhráli vhazování a jsou stále v útočném pásmu.

51:49
    Miroslav Třetina dopravil kotouč do branky, ale rozhodčí přerušil těsně před tím hru, takže branka nemůže být uznána.

51:38
    Tomáš Semrád vypálil od modré čáry, Kubáň vyrazil kotouč ramenem.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 2. Semrád (Holík), 31. Mikeš (Přidal), 46. Přidal (Třetina, Mikeš), 50. Semrád (Přidal, Třetina), 53. Vala (Kliment, Voříšek), 54. Mikeš (Třetina, Přidal), 57. Třetina (Vala, Mikeš) – 8. Janás (Balán, Matula), 21. Mlynář (Komínek), 21. Janás (Balán, Matula), 48. Matula (Balán)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Altrichter) – Benák, Semrád, Pospíchal, M. Krejčí, Vala, Kliment – Přidal, Třetina (C), Mikeš, Matušík, Voříšek (A), Juráň, Kadlec, Ludvík, Cachnín, Holenda
    SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Hlaváč) – Věžník, Horák, Ševčík, Sedláček, Slabý, Miklík (A), Čermák – Leška, P. Krejčí, Matula, Komínek, Bulíř, Mlynář, Charvát (A), Pröschl, Hložánek, Balán (C), Janás, Polák

Rozhodčí: Daniel Reich – Petr Křivohlavý, Martin Klouda