1. FC Kolín nad Rýnem
1:2 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Pátek 08.11.2019, 20:30 • RheinEnergieStadion • Německá Bundesliga • 11. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Hoffenheimu poměrem 2:1. Hoffenheim vstoupil do druhého poločasu velice dobře, hned v úvodu se mu povedlo srovnat krok. Hostující celek měl i posléze více ze hry, nicméně dlouhou dobu se nemohl dostat k ničemu vážnějšímu. Navíc se to vypadalo na nerozhodný výsledek, nicméně v nastaveném čase sudí nařídil pokutový kop pro TSG, který hravě zužitkoval Locadia. (22:28:15)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:14.

90+9

90+8
    Za protesty obdržel žlutou kartu domácí Córdoba.

90+8
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    K rozehrávce pokutového kopu se postavil JÜRGEN LOCADIA, který se tak stává hrdinou tohoto zápasu. Jeho zakončení směřovalo po zemi k levé tyči, na což domácí brankář Horn nedosáhl.

90+7
    Žlutou kartu dostává Jonas Hector (1. FC Kolín nad Rýnem).

90+7
    Je tomu tak, penalta pro Hoffenheim!

90+6
    Sudí se ještě poběží podívat na video, dost možná se dočkáme pokutového kopu pro TSG!

90+5
    Hoffenheim se dožadoval penalty, nakonec sudí píská ve prospěch domácích.

90+3
    Ono to ale skutečně vypadá, že dnešní utkání už žádnou další branku nenabídne. Oba celky se totiž nacházejí daleko od opačné šestnáctky.

90+1
    Horn musel ven z branky, jenomže s míčem trefil také obličej svého spoluhráče Ehizibueho, který je značně otřesen. Na hrací plochu doběhl lékařský personál.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zcela jistě ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Córdoba se pokoušel dostat za volným míčem, který se mu povedl odehrát před brankovou čárou. I tak se nic nebezpečného ze strany domácích neuskutečnilo.

87
    Drexler se chopil rozehrávky volného kopu z velké vzdálenosti od branky. Nakonec se mu centr zas tak nepovedl, nicméně i přesto se domácí dočkali střely.

86
    Žlutou kartu dostává Jürgen Locadia (TSG 1899 Hoffenheim).

85
    Hodně nebezpečně si před malým momentem počínal Stafylidis, který klidně mohl vyfasovat žlutou kartou. Nakonec se to obešlo bez žlutého kartónku.

83
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Sebastiaan Bornauw, přichází Kingsley Schindler.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stále čekáme na vedoucí branku jednoho z týmů. V posledních minutách jsou aktivnější hosté.