Toronto – Vegas 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 2:4 (kon.)
Florida – Washington 4:5 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Chicago – Vancouver 5:2 (kon.) | Colorado – Nashville 9:4 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:2 (kon.)
Arizona – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 6:5 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (kon.)

2. Jakob Chychrun (ARI) 1+0
    3. Joonas Korpisalo (CBJ) 31 zák., 2 góly, 93,7% (05:34:57)

Domácí celek v tomto zápase vedl 2:1, nakonec ale prohrává o jednu branku 2:3. Rozhodující trefu zaznamenal ve třetí třetině v čase 50:12 Oliver Bjorkstrand, který rychlou střelou po nedůrazu obránců zakončoval. Dva body bere hostující klub za výhru 3:2.

59:40
    Oliver Ekman-Larsson (Arizona) minul branku z mezikruží.

59:00
    Poslední minuta, rána od modré čáry končí mimo, domácí přicházejí o pásmo.

58:53
    Clayton Keller (Arizona) minul branku ránou z první bez přípravy.

58:30
    Hosté dokázali vyhodit, domácí se zatím do výraznější šance nedostali.

58:12
    Domácí hrají přesilovku, navíc odvolali brankáře.

58:12
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Vladislav Gavrikov – 2 min., hákování).

58:00
    Domácí hrají bez brankáře.

57:30
    Cam Atkinson (Columbus) dobře zakončoval, jeho projektil domácí brankář vyrazil.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:40
    Josh Anderson (Columbus) velmi dobře napadal rozehrávku soupeře, dostal kotouč do středního pásma.

56:04
    Oliver Ekman-Larsson (Arizona) pálil z dobré pozice, jeho ránu do horní části branky zastavil ramenem brankář Joonas Korpisalo (Columbus).

55:45
    Clayton Keller (Arizona) nahodil kotouč do útočného pásma, ale domácí hráči nedokázali v akci pokračovat.

55:19
    Jakob Chychrun (Arizona) se musel vrátit až ke své brance, od které rozehrával další akci.

55:01
    Jakob Chychrun pálil od modré čáry, jeho projektil byl výrazně nepřesný.

54:42
    Joonas Korpisalo (Columbus) kryje lehkou střelu soupeře. Komerční přestávka.

54:34
    31:32, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

54:10
    Blue Jackets dostali kotouč do středního pásma, a tak mohli vystřídat.

53:46
    Až nyní se domácí usadili v útočném pásmu, Vinnie Hinostroza (Arizona) nedokázal přesněji vypálit.

52:41
    Clayton Keller (Arizona) se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:22
    Darcy Kuemper (Arizona) rozehrává od své branky, následně Conor Garland (Arizona) přišel o kotouč, a tak se směr hry znovu otáčí.

51:50
    Domácí hokejisté momentálně prohrávají o jednu branku, ale nemohou se dostat do výraznějších příležitostí.

51:25
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál třetí třetinou.

51:07
    Komerční přestávka.
    50:12 Oliver BJORKSTRAND - 2:3

50:12
    Columbus právě vstřelil branku!
    Po nedůrazné hře domácí obrany se hostující celek dostává do vedení, kotouč se dostal do míst, kde byl OLIVER BJORKSTRAND. Jeho zakončení byla přesně, a tak se v ve druhé polovině třetí třetiny dostává hostující celek do vedení. Asistence: Pierre-Luc Dubois a Gustav Nyquist.

49:37
    Aaron Ness (Arizona) si za svou brankou počínal v souboji hodně důrazně, na hranici pravidel, ale sudí nechává hru plynout.

48:33
    Christian Fischer (Arizona) se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka.

47:40
    Alexandre Texier pokračoval v útočné akci, nakonec to byl právě on, kdo zakončoval. Darcy Kuemper (Arizona) kryje kotouč.

47:23

47:00
    Columbus Blue Jackets rozehrává od své branky, Zach Werenski (Columbus) čekal na modré čáře na kotouč, ale přihrávka postrádala přesnost.

46:15
    Prakticky polovina přesilovky Blue Jackets je pryč, Columbus se nemůže v početní výhodě stabilněji usadit v útočném pásmu.

45:40
    Michael Grabner (Arizona) se dostal do brejku, sám mířil na brankáře Columbusu, ale prostřelit ho nedokázal. Joonas Korpisalo (Columbus) výborně zasáhl.

45:23
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., podrážení).

45:14
    Oliver Bjorkstrand (Columbus) byl na malý moment volný před brankou, ale do zakončení se nedostal.

45:00
    Hostující celek oslabení zvládl bez výraznějších problémů.

44:45
    Jakob Chychrun (Arizona) dvakrát pálil od modré čáry, ale neuspěl.

43:13
    Derek Stepan (Arizona) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho pokus snadno vyrazil brankáře Columbusu před sebe, a pak už hrála obrana.

42:45
    Columbus nyní vyhazuje přes všechny čáry, domácí tedy začínají od své branky další útočnou akci.

42:33
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Alexandre Texier – 2 min., nedovolené bránění).

42:22
    Vinnie Hinostroza (Arizona) vedl útočnou akci svého celku, ale Michael Grabner (Arizona) byl faulovaný.

41:41
    Domácí celek se musí dál bránit aktivní hře soupeře, nyní bude Columbus vhazovat na útočné polovině.

40:37
    Vhazovat se bude před domácí brankou, následně Darcy Kuemper (Arizona) rozehrává na obrácen, kteří pokračují ve hře.

40:01

Jakob Chychrun poslal ve druhé třetině domácí celek do vedení, ale v čase 37:36 dokázal v přesilové hře, první úspěšné v tomto zápase, vyrovnat ránou zpoza branky Emil Bemström. Jeho pokus si gólman srazil do branky. Po 40 minutách platí stav 2:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:35
    Joonas Korpisalo vychytal domácího hráče, který byl úplně sám před brankou. Vekou šanci domácí hráči neproměnili.

38:50
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., krosček).
    37:36 Emil BEMSTRÖM - 2:2

37:36
    První úspěšná přesilovka v tomto zápase znamená, že je srovnáno. Prosazuje se EMIL BEMSTRÖM, který zpoza branky nahazoval kotouč před branku a puk se od brankáře odrazil za brankovou čáru. První branka tohoto hráče v NHL. Asistence: Cam Atkinson a Gustav Nyquist.

37:04
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Goligoski – 2 min., podrážení).

36:45
    Nick Schmaltz to zkoušel individuálně, ale propracovat do výraznější šance se nedokázal. Výborně zasáhl obránce soupeře.

36:03
    Oliver Ekman-Larsson autorem další střely, kterou hostující brankář zneškodnil.

35:34
    Jeden z domácích hráčů se dostal do brejku, ale Joonas Korpisalo (Columbus) si počkal na první pohyb brankáře, a pak kotouč vyrazil. Úspěšná nebyla ani dorážka.

35:01
    Seth Jones pálil od modré čáry, s jeho pokusem si poradil domácí brankář.

34:31
    Darcy Kuemper (Arizona) kryje kotouč po rychlé akci soupeře, komerční přestávka.

34:02
    Phil Kessel (Arizona) se dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti, ale brankáře soupeře nepřekonal. Joonas Korpisalo (Columbus) dobře zasáhl.

33:47
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

32:25
    32:04 Jakob CHYCHRUN - 2:1

32:04
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí celek se první střelou ve druhé třetině dostává do vedení. Michael Grabner dostal kotouč do útočného pásma, přihrál na druhou stranu, kde byl JAKOB CHYCHRUN. Jeho tvrdá rána překvapila brankáře, který inkasuje. Asistence: Michael Grabner a Vinnie Hinostroza.

31:44
    Stav zápasu je dlouhou dobu vyrovnaný, ve druhé třetině zatím na výraznější šanci čekáme.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v tomto zápase.

29:42
    Nyní pálil z první Jakob Chychrun (Arizona), jeho projektil končí těsně vedle branky, Joonas Korpisalo (Columbus) zasahovat momentálně nemusel.

28:20
    Zakázané uvolnění Arizony, vhazovat se bude před její brankou.

27:50
    Sledujeme souboje o kotouč ve středním pásmu. Domácí Barrett Hayton (Arizona) se sice dostal do útočného pásma, ale jeho rána postrádala přesnost.

27:06
    Seth Jones (Columbus) autorem další střely na branku, domácí gólman byl pozorný.

26:34
    18:15, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, domácí celek v této třetině na brankáře nevypálil, hosté hned šestkrát.

25:41
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou Columbusu.

25:22
    Hraje se rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, sledujeme plynulou hru.

24:14
    Darcy Kuemper (Arizona) nyní výtečně zastavil střelecký pokus soupeře. Domácí obrana nedokázala vyhodit kotouč, Cam Atkinson (Columbus) byl sám před brankářem, který vychytal jeho blafák.

23:34
    Gustav Nyquist (Columbus) nadvakrát zakončoval, jeho pokusy dokázala nejprve zblokovat obrana, a pak dobře zasáhl brankář.

22:53
    Dean Kukan (Columbus) ani Scott Harrington (Columbus) nedokázali prostřelit domácího brankáře, Darcy Kuemper (Arizona) má na svém kontě dva dobré zákroky.

21:54

21:27
    Hosté kombinují ve středním pásmu, do výraznější šance se zatím nedostali.

20:52
    Přesilovku hraje sice Columbus, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže stále propracovat. Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

20:01

Gustav Nyquist poslal hostující celek do vedení, v čase 11:24 Carl Söderberg (Arizona) dokázal vyrovnat. Po první třetině, kterou domácí celek vyhrál na střely 21:8 platí vyrovnaný stav 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:53
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ilja Ljubuškin – 2 min., držení).

19:34
    Už se pravděpodobně nic nestane v této fázi zápasu.

19:14
    Nick Schmaltz (Arizona) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář Joonas Korpisalo (Columbus).

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:42
    Vinnie Hinostroza (Arizona) se dostal do útočného pásma, následně zakončoval Barrett Hayton (Arizona) ujíždějící z trestné lavice, ale trefil jen brankáře.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:34
    Arizona velmi dobře brání, snaží se držet hru co nejdál od své branky.

16:35
    Přesilovku hraje v závěru první třetiny hostující celek, který se hned po buly nastěhoval do útočného pásma.

16:35
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Barrett Hayton – 2 min., podrážení).

16:30
    Přesilovku budou hrát hosté.

15:38
    Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí celek má optickou převahu, tlačí se do útočného pásma, ale obrana Blue Jackets hraje hodně aktivně.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:15
    Christian Fischer (Arizona) se pokoušel dostat do brejku, ale nedokázal zpracovat dlouhou přihrávku od spoluhráče.

13:51
    17:7, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Domácí hráči jsou aktivnější, podařilo se jim vyrovnat, ale na další velkou šancí zatím čekají.

13:42
    Derek Stepan (Arizona) dostal kotouč do útočného pásma, následně zakončoval Michael Grabner (Arizona), ale i jeho střelu dokázal brankář zastavit.

13:10
    Po krátké přestávce zápas pokračuje.

13:05
    11:24 Carl SÖDERBERG - 1:1

11:24
    A je vyrovnáno, první střelu Cróuse brankář vyrazil jen před sebe, kde byl zcela volný CARL SÖDERBERG. Jeho dorážka mířila do odkryté části branky. Snadná práce pro domácího hráče. Asistence: Lawson Crouse a Ilja Ljubuškin.

10:48
    Jeden z domácích hráčů byl volný před brankou, ale hostující obrana byla připravená.

10:24
    Jakob Chychrun (Arizona) zakončoval od modré čáry, jeho spoluhráč byl připravený na dorážku, ale kotouč kryje brankář Joonas Korpisalo (Columbus).

09:47
    Polovina přesilovky je pryč, zatím Arizona na výraznější šanci čeká. Hosté se dobře brání.

09:04
    Domácí celek hraje přesilovku, Phil Kessel (Arizona) zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale brankáře soupeře neprostřelil.

08:40
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Scott Harrington – 2 min., podrážení).

08:12
    7:7, tak vypadá statistika střel na branku aktuálně, utkání je v tomto ohledu vyrovnané, ale o jeden gól vede Columbus.

07:44
    Zakázané uvolnění hostujícího celku, vhazovat se tedy bude před brankou Blue Jackets.

06:32
    Jeden z hráčů Arizony se dostal do střelecké pozice, měl před sebou odkrytou část branky, ale kotouč končí mimo. Lawson Crouse (Arizona) neuspěl.

06:02

05:51
    Conor Garland (Arizona) zakončoval bekhendovou stranou hole. S tímto pokusem neměl brankář Columbusu výraznější problémy.

05:16
    Gustav Nyquist (Columbus) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Jeho akci zblokovala domácí obrana.

04:35
    Oba týmy střídají, Darcy Kuemper (Arizona) rozehrává od své branky, následně zakončoval nepřesně Alexander Wennberg (Columbus).

04:00
    Hostující celek je aktivnější, vypadá to tak, jakoby hrál přesilovku. Coyotes se vůbec nemohou dostat do pásma.

03:20
    Dean Kukan (Columbus) pálil od modré čáry, na jeho střelu domácí brankář viděl, a pak poměrně snadno dokázal kotouč ukrýt do výstroje.

03:00
    Nyní se souboje o kotouč odehrávají ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.

02:16
    Clayton Keller (Arizona) rozehrával od své branky, následně Oliver Ekman-Larsson (Arizona) pálil nepřesně. Jeho rána končí mimo branku.

02:00
    Riley Nash (Columbus) byl na chvilku volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali kotouč dostat.

01:36
    2:4, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme hodně aktivní zápas hned od první minuty.

01:29
    Columbus se dostal do postavení mimo hru, následně se strhla ve středním pásmu menší potyčka.

00:56
    Phil Kessel (Arizona) se nyní dostal do brejku, mohl vyrovnat, ale brankáře soupeře nepřekonal. Joonas Korpisalo (Columbus) má na svém kontě důležitý zákrok.
    00:14 Gustav NYQUIST - 0:1

00:14
    Hostující celek se rychle v začátku zápasu dostává do vedení, Střelu Jonese od modré čáry velmi dobře před brankou tečoval GUSTAV NYQUIST. Asistence: Seth Jones a Oliver Bjorkstrand.

00:09
    Hra je přerušena, buly před branou domácích.

00:01
    Úvodní buly pro domácí celek, zápas začíná.

00:01

Utkání brzy začne.

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Ljubuškin, Chychrun, Goligoski, Ness, Capobianco – Hayton, Dvorak, Kessel – Keller, Schmaltz, Garland – Grabner, Stepan, Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Harrington, Kukan – Nyquist, Dubois, Bjorkstrand – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Milano, Wennberg, Atkinson – Texier, Riley Nash, Bemström.

Rozhodčí: Peel, Dunning – Driscoll, Mills.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Poslední vzájemný zápas se odehrál 8. února v Arizoně a Columbus si odvedl body za výhru 4:2.

Arizona Coyotes je v Západní konferenci na páté pozici. Má bilanci 6-3-2-4 a získala 20 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Buffalem Sabres 3:2 po nájezdech, Coloradem Avalanche 3:0 a v prodloužení s Edmontonem Oilers 3.2. Tým nestačil na Montreal Canadiens 1:4 a na Calgary Flames 3:4 v prodloužení.

Columbus Blue Jackets je v tabulce Východní konference na třinácté pozici. Bilanci má 2-3-3-7 a získal 13 bodů. Z posledních pěti zápasů tým nevyhrál ani jeden. Nestačil na Philadelphii Flyers 4:7, Edmonton Oilers 1:4, v prodloužení na St. Louis Blues 3:4, Calgary Flames 0:3 a Vegas Golden Knights 1:2.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Columbus Blue Jackets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Söderberg (Crouse, Ljubuškin), 33. Chychrun (Grabner, Hinostroza) – 1. Nyquist (S. Jones, Bjorkstrand), 38. Bemström (Atkinson, Nyquist), 51. Bjorkstrand (Dubois, Nyquist)

Rozhodčí: Peel, Dunning – Driscoll, Mills

Diváci: 12 115