Česko – Švédsko 1:2 (kon.)
konec
Česko
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Švédsko
Pátek 08.11.2019, 16:30 • Helsinki Ice Hall • Turnaj čtyř (U20)
Předzápasové kurzy
Partner:
  54:59 Karel PLÁŠEK - 1:2
   
  54:59
  Česko právě vstřelilo branku!
  Teď už se to českému týmu povedlo a kontaktní branka je na světě. KAREL PLÁŠEK zužitkoval přihrávku od Jana Myšáka a svižnou střelou z vrcholu pravého kruhu ji přetavuje v důležitou přesnou trefu. Eliasson také přichází o čisté konto a česká dvacítka je zpátky ve hře – 1:2. Asistence: Jan Myšák.
  40:39 Nikola PASIC - 0:2
   
  40:39
  Švédsko právě vstřelilo branku!
  Švédové stihli přesilovou hru využít a jdou do dvoubrankového náskoku. NIKOLA PASIC z pravého kruhu v dobré střelecké pozici vyslal pokus na Dostála, kotouč se pak od českého brankáře odrazil a Pasic tak za jeho záda dorazil svou vlastní střelu – 0:2. Asistence: Samuel Fagemo a Philip Broberg.
  33:45 Nikola PASIC - 0:1
   
  33:45
  Švédsko právě vstřelilo branku!
  Nyní už to ale vyšlo a švédský celek jde do vedení. Lundvist poslal puk pro NIKOLU PASICE, který poté z levé strany prostřelil Lukáše Dostála a otevírá skóre tohoto zápasu – 0:1. Svou ztrátu tak budou dohánět Češi. Asistence: Nils Lundkvist.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 55. Plášek (Myšák) – 34. Pasic (Lundkvist), 41. Pasic (Fagemo, Broberg)


  Česko: Dostál (Malík) – Haš, Dajčar, Kukla, Mlčák (A), Dluhoš, Klikorka, Lytvynov, Houdek – Mužík, Čajka (C), Blümel – Myšák, Střondala, Kunc – Brož, Šír, Plášek – Řehák, Šik (A), Beránek
  Švédsko: Eliasson (Alnefelt) – Lundkvist (A), Ginning (C), Johansson, Broberg, Lundmark, Norlinder, Wilsby – Berggren, Henriksson, Pasic – Fagemo (A), Åman, Höglander – Raymond, Bäck, Holtz – Eriksson, Sundsvik, Karlberg

  Rozhodčí: Kova, Ruuska – Thomann, Orava

  Diváci: 80