Chelsea – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Burnley – West Ham 3:0 (kon.) | Newcastle – Bournemouth 2:1 (kon.)
Southampton – Everton 1:2 (kon.) | Tottenham – Sheffield Utd. 1:1 (kon.) | Leicester – Arsenal 2:0 (kon.)
Southampton FC
1:2 (0:1)
Everton FC
Sobota 09.11.2019, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 12. kolo
    75. RICHARLISON - 1:2

75
    Everton právě vstřelil branku!
    Zničehonic se klub z Liverpoolu vrací do vedení! Většina zásluhy jde za Sidibém, který z obrovské rychlosti odcentroval z pravé strany a našel ve vápně nepokrytého RICHARLISONA, který z jedničky precizně zavěsil a ukončil svůj nezvykle dlouhý střelecký půst v Premier League.
    50. Danny INGS - 1:1

50
    Southampton právě vstřelil branku!
    Pět minut po změně stran je vyrovnáno na 1:1! Holgate srazil míč na další roh. I ten hosté ubránili, jenže si nevěděli rady s průnikem střídajícího Boufala, který zprava pronikl skrz Schneiderlina do pokutového území a DANNY INGS už měl po přihrávce do malého vápna snadnou práci.
    5. Tom DAVIES - 0:1

5
    Hosté se už na startu páté minuty dostávají do vedení! Sigurdssonův rohový kop prodloužil Holgate na zadní tyč, kde zůstal úplně volný TOM DAVIES a hlavou bezpečně zakončil za záda přesunujícího se McCarthyho.