VUT Cavaliers Brno – Black Dogs Budweis 2:4 (kon.)
konec
VUT Cavaliers Brno
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Black Dogs Budweis
Sobota 09.11.2019, 12:00 • ZS Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 2. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Konec zápasu. (14:41:11)
   
  59:15
  Jakub Šuhaj (BDB) inkasuje v samotném závěru trest na pět minut a do konce utkání za sekání! Pro českobudějovický celek je to první trest do konce utkání v sezoně.
   
  58:47
  Filip Mikulášek (BDB) dostává dvouminutový trest za krosček, domácí Tomáš Kučera (CVB) je v témže čase potrestán za hrubost. Pokračuje se čtyři na pět z pohledu Cavaliers.
   
  57:45
  Kavalíři jdou však záhy do čtyř, na lavici hanby usedá Michal Gombarčík (CVB), jemuž jest vyměřen trest za podrážení. To je komplikace v honbě za dalším ukrajováním výsledku.
   
  57:40
  Cavaliers právě vstřelili branku!
  Že bychom viděli přeci jen drama? Brněnští hokejisté snižují na rozdíl dvou branek. Za záda Petra Spáčila dostal kotouč ONDRA DLOUHÝ. Druhá využitá přesilovka pro domácí tým. Asistence: Martin Antal.
   
  57:28
  Hráčská lavice českobudějovického studentského výběru dostává dvě minuty za nesportovní chování. Trest jede odpykat Matěj Dvořák (BDB).
   
  54:39
  Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
  Na zimním stadionu v Kuřimi je prakticky rozhodnuto. První polovinu jednomužné výhody zužitkoval ŠIMON MASOPUST, jenž přesně zacílil potřetí v sezóně. Asistence: Albert Hrůša a Jakub Šuhaj.
   
  53:14
  Nepříjemná komplikace pro domácí celek. Kavalíři budou hrát čtyři minuty v oslabení, Ondra Dlouhý (CVB) inkasuje 2 + 2 minuty za sekání.
   
  49:18
  Síly na ledě se bleskově srovnávají. Dvě minuty za podrážení inkasuje Oscar Hubáček (CVB).
   
  49:02
  Hostujícímu celku dnes rozhodně můžeme vytknout disciplínu. Dalším potrestaným hráčem jen Jan Fiala (BDB), jehož hlavní rozhodčí vykazuje na dvě minuty za sekání.
   
  44:00
  Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
  Využitá početní převaha také na druhé straně! Přes minutu se dařilo domácímu celku odolávat českobudějovické početní převaze, avšak nakonec po druhé asistenci Fialy v zápase pokořil Marka Huzlíka JAN KŘÍŽ. Asistence: Jan Fiala.
   
  42:49
  Oscar Hubáček (CVB) je potrestán za sekání. Brněnští kavalíři se tak budou muset hned zkraje periody bránit ve čtyřech.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  34:10
  Cavaliers právě vstřelili branku!
  To byla rychlost! Jen deset vteřin stačilo Cavaliers k tomu, aby nabídnutou šanci využili. JAN SOKOLÍK svým prvním zásahem v této sezóně stahuje dvoubrankový náskok jihočeského celku. Asistence: Oscar Hubáček.
   
  34:00
  Dvojnásobnou přesilovku domácí nevyužili, ale k dispozici mají další klasickou. Filip Mikulášek (BDB) obdržel 2+10 za vražení na hrazení.
   
  31:15
  Matěj Dvořák (BDB) dostává dvě minuty za faul kolenem a to je šance jako hrom! Brněnští studenti budou hrát proti třem!
   
  30:15
  Jan Vávra (BDB) je vyloučen za hru vysokou holí. Dokáží Cavaliers ve třetí výhodě jednoho muže v poli konečně skórovat?

  Richard Wagner

  Branky a nahrávky: 35. Sokolík (Hubáček), 58. Dlouhý (Antal) – 15. Rolínek (Bahula), 25. Šuhaj (Fiala), 44. Kříž (Fiala), 55. Masopust (Hrůša, Šuhaj)


  VUT Cavaliers Brno: Huzlík (26. – 27. Bartošek) – Imlauf, Antal, Kučera, F. Malý, Cívka, Groma, Dobšák, Sedláček – Stupka, Hubáček, Sokolík, Přibyl, Dlouhý, Malíř, Mudrych, Dvořák, Gombarčík, Svatuška, J. Malý, Kmoníček.
  Trenér: Ladislav Šoukal.

  Black Dogs Budweis: Spáčil (Svoboda) – Michal, Sitter, Hrůša, Vávra, Kříž – Rolínek, Křenek, Vochozka, Mikulášek, Bahula, Šesták, Masopust, Šafář, Dvořák, Tisoň, Fiala, Grossmann, Šuhaj.
  Trenér: David Oulík.

  Rozhodčí: Michal Maršálek – Tomáš Měkýš, David Otáhal