Val.Meziříčí – Uh.Ostroh 4:10 (kon.) | Brumov – Uh. Hradiště 6:6 (kon.) | Moravská Třebová – Lokomotiva Č. Třebová 3:11 (kon.)
HC Turnov – Lomnice n/P 7:0 (kon.) | Písek – Pilsen Wolves 0:0 (09:00) | Ústí n/L – Roudnice 9:7 (kon.)
Humpolec – Čáslav 18:1 (kon.) | Chotěboř – Moravská Třebová 2:8 (kon.) | Přerov – Opava 5:8 (kon.)
SK Černošice – Příbram B 3:11 (kon.) | Frýdlant – HC Varnsdorf 6:1 (kon.) | Lev Benešov – Neratovice 4:4 (kon.)
Warriors Brno – SHKM Hodonín 6:14 (kon.) | Litoměřice – Kralupy n. Vltavou 0:0 (09:00) | Trutnov – Nový Bydžov 8:4 (kon.)
Písek – Strakonice 22:2 (kon.) | Opočno – Jaroměř 12:4 (kon.) | Chrudim – Litomyšl 3:11 (kon.)
Slaný – Smíchov 1913 1:11 (kon.) | Litoměřice – Louny 3:11 (kon.) | Polička – Žamberk 4:9 (kon.)
N.Město nM – Náchod 4:18 (kon.) | Děčín – Neratovice 8:2 (kon.) | Pilsen Wolves – Lev Benešov 11:2 (kon.)
Kopřivnice – HC Karviná 17:6 (kon.) | ICE DRAGONS Telč – Velké Meziříčí 5:1 (kon.) | Slavia – Spartak Žebrák 3:8 (kon.)
Orli Znojmo – Technika Brno 7:2 (kon.) | Stadion Cheb B – Klášterec nO 4:7 (kon.) | Č. Krumlov – Veselí nLuž. 4:5 (kon.)
Příbram B – V.Popovice 6:2 (kon.) | Berounští Medvědi – Kobra B 4:5 (kon.) | Břeclav – Žihadla Moravské Budějovice 2:5 (kon.)
Rakovník – Tatran Sedlčany 3:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:6 (kon.) | Velká Bíteš B – Blansko 4:9 (kon.)
Čerti Ostrov – Tachov 2:13 (kon.) | Světlá nS – Skuteč 14:1 (kon.) | HC Vimperk – HC Domažlice 6:2 (kon.)
Tábor – Klatovy 4:1 (kon.) | Milevsko – Lvi 2009 3:2 (kon.) | Prostějov 1913 – Studénka 17:2 (kon.)
HC Nymburský Lev – Vlašim 10:3 (kon.) | Poděbrady – Kralupy n. Vltavou 6:2 (kon.) | Opava – Poruba 1:9 (kon.)
Kopřivnice – Uničov 0:12 (kon.) | Jindřichův Hradec – Třemošná 3:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – ZILVAR 6:9 (kon.)
Nový Jičín – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Vsetín – Uh.Brod 11:0 (kon.) | Warriors Brno – Zastávka u Brna 8:9 (kon.)
konec
HC Slavoj Český Krumlov
4:5 (2:2, 0:3, 2:0)
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
Sobota 09.11.2019, 10:00 • Český Krumlov • Liga mladších žáků ''D' • 11. kolo
Partner:
     
    54:43
    Český Krumlov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN RIZÁK. (18:20:20)
     
    53:21
    Český Krumlov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK ŠTRBKO.
     
    44:45
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Český Krumlov (Jan Rizák – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
     
    37:59
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Český Krumlov (Lukáš Muška – 2 min., hrubost).
     
    35:57
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Český Krumlov (Jakub Štoll – 2 min., faul kolenem).
     
    34:11
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Štěpán Víta – 2 min., podrážení).
     
    28:11
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN BARTUŠKA. Asistence: Štěpán Nevšímal.
     
    23:21
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ŠTĚPÁN NEVŠÍMAL. Asistence: Jan Bartuška.
     
    20:18
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ADAM CHÁB.
     
    18:11
    Český Krumlov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ MUŠKA. Asistence: Jiří Shrbený a Vojtěch Vobr.
     
    17:45
    Český Krumlov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN RIZÁK. Asistence: Vojtěch Vobr.
     
    13:51
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Dominik Přech – 2 min., hákování).
     
    10:21
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV SVOBODA. Asistence: Matyáš Schmied.
     
    8:47
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ADAM CHÁB. Asistence: Václav Svoboda a Lukáš Květoň.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

    Branky a nahrávky: 18. Rizák (Vobr), 19. Muška (Shrbený, Vobr) – 9. Cháb (Svoboda, Květoň), 11. Svoboda (Schmied), 21. Cháb, 24. Nevšímal (Bartuška), 29. Bartuška (Nevšímal)


    HC Slavoj Český Krumlov:
    TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:

    Rozhodčí: Jiří Beránek, Filip Loucký

    Diváci: 48