Montreal – Los Angeles 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – New Jersey 1:2 (kon.)

Radko Gudas (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:57
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:41 (03:43:54)

1. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+1
    2. Jonas Siegenthaler (WSH) 1+0
    3. Nickklas Bäckström (WSH) 2+0

Statistiky: Střely na bránu: 34-32; Zablokované střely: 14-7; Vhazování: 53%-47%; Hity: 27-19; Přesilové hry: 1/6-1/4; Trestné minuty: 10-14.
    Capitals pokračují ve skvělé jízdě a v týmu panuje dobrá nálada
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

PENALTY BOX PARTY

Příspěvek sdílený Washington Capitals (@capitals),

Washington v repríze finále Stanley Cupu z roku 2018 porazil Vegas a oplatil mu loňskou porážku. Fantastický zápas odehrál český útočník Jakub Vrána, který sice gól nevstřelil, na dva ovšem přihrál. Konečný výsledek zní. Washington Capitals 5 Vegas Golden Knights 2.

60:00
    Lavička Vegas dostala týmový trest za nesportovní chování, který by odpykal Jon Merrill, jenže je konec.
    59:14 Nicklas BÄCKSTRÖM - 5:2

59:14
    Washington právě vstřelil branku!
    NICKLAS BÄCKSTRÖM ze středového kruhu napálil puk do prázdné brány hostů z Vegas a je hotovo! Asistence: T.J. Oshie a John Carlson.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:19
    Golden Knights vypálili z pravého kruhu pro vhazování a Braden Holtby puk levým betonem vyrazil.

57:47
    Marc-André Fleury vyrazil na střídačku a Golden Knights zkouší vykřesat naději na vyrovnání!

56:59
    Do konce zápasu zbývají odehrát tři minuty a v Capital One Areně ještě budeme svědky komerční přestávky.

56:20
    Marc-André Fleury vyrazil střelu Capitals z pravého kruhu pro vhazování a Vegas hraje opět v pěti hráčích.

55:19
    T.J. Oshie mohl na vzdálenější levé tyči skórovat z ostrého úhlu, Marc-André Fleury ale kotouč vyrážečkou skvěle vyrazil a poté bleskově přerušil hru.

55:17
    Jon Merrill je zpět na ledové ploše a Golden Knights jsou z nejhoršího venku. Nyní už brání ve čtyřech.

55:01
    Alex Ovečkin na vrcholu levého kruhu vypálil bez přípravy a Marc-André Fleury šel rychle do kolen, aby jeho prudkou ránu podržel v náručí a přerušil hru.

54:20
    Deryk Engelland dostal dvě minuty za sekání a Capitals si zahrají 57 sekund ve dvojnásobné převaze.

53:52
    John Carlson vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela těsně minula vzdálenější levou tyč brány.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Kuzněcov (Orlov, J. Vrána), 6. T. Wilson (J. Vrána), 36. Siegenthaler (Boyd), 52. Bäckström (Carlson, Kuzněcov), 60. Bäckström (Oshie, Carlson) – 9. Pacioretty, 38. R. Smith (Marchessault, Eakin)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Gudas, Siegenthaler, Jensen – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – J. Vrána, Kuzněcov, T. Wilson – Stephenson, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Boyd. Hlavní trenér: Todd Reirden.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Holden, Theodore, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Nosek, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Garrett Rank, Pierre Lambert. Čároví: Shandor Alphonso, David Brisebois

Diváci: 18573