Magnitogorsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Barys 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Novosibirsk 2:0 (kon.)
Minsk – N.Novgorod 6:5 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Omsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)
Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:6 (kon.) | Riga – Ufa 1:2 (po pr.)

Barys právě vstřelil branku!
    Muž, který dotáhl zápas až do prodloužení, se dopustil velké chyby, což stojí Čerepovec vítězství! Vladislav Podjapolskij totiž vyrazil puk jen před sebe, kde ho první našel ANTON SAGADEJEV, který ho rychlou dorážkou dostal do sítě.
    46:30 Eric TANGRADI - 1:1

46:30
    Nur-Sultan nachází vyrovnání docela brzo a ještě se může pokusit o obrat! Darren Dietz se napřahoval k tvrdé střele, čímž zmátl všechny domácí hráče. Následně tak posunul kotouč na ERICA TANGRADIHO, který tečoval puk přesně mezi betony Vladislava Podjapolskije. Asistence: Darren Dietz a Roman Starčenko.
    19:04 Kirill KAPUSTIN - 1:0

19:04
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec využívají herní převahy a v samotném závěru třetina se dostávají do vedení! KIRILL KAPUSTIN se rozhodl, že to vezme na sebe. Z pravého rohu útočného pásma se sám dostal až k levé tyči, odkud zaskočil Edwarda Pasqualeho střelou pod jeho beton. Asistence: Jegor Jakovlev a Vladislav Provolněv.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 20. Kapustin (J. Jakovlev, Provolněv) – 47. Tangradi (Dietz, R. Starčenko), 63. Sagadejev

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Sizov, Provolněv, Kinrade, N. Chlystov, Chochlov, Chabarov, Kudako – Liška, Monachov (A), Jakimov (A) – Chipchura, Markovin, Morozov – Trubačjov (C), Kodola, Geraskin – J. Jakovlev, A. Alexejev, Kapustin – Kazakov.
    Barys Nur-Sultan: Pasquale (Kudrjavcev) – Dietz (C), Ohtamaa, Metalnikov, Blacker, Šalapov, Makljukov, Orechov – Knight, R. Starčenko (A), Videll – Valk, Tangradi, Boyd (A) – Michajlis, Petuchov, Sagadejev – Paňukov, Šesťakov, Musorov – Asetov.

Rozhodčí: Fatejev, Judakov – Stroganov, Zacharov