Magnitogorsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Barys 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Novosibirsk 2:0 (kon.)
Minsk – N.Novgorod 6:5 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Omsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)
Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:6 (kon.) | Riga – Ufa 1:2 (po pr.)
Severstal Čerepovec
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
Úterý 12.11.2019, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů na počtenou. (19:30:37)

Československá stopa v utkání
    Adam Liška (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:38.

Barys se nakonec raduje z výhry, i když k němu měl solidně nakročen Čerepovec, který většinu herního času vedl. Ve třetím dějstvím však nakonec inkasoval, což znamenalo prodloužení. To bylo také hodně vyrovnané, ale díky velké chybě domácího brankáře nakonec hosté získají o bod více, čímž zlomili pětizápasovou sérii proher. Naopak Severstal padl podeváté v řadě.

62:57 Anton SAGADEJEV - 1:2

62:57
    Barys právě vstřelil branku!
    Muž, který dotáhl zápas až do prodloužení, se dopustil velké chyby, což stojí Čerepovec vítězství! Vladislav Podjapolskij totiž vyrazil puk jen před sebe, kde ho první našel ANTON SAGADEJEV, který ho rychlou dorážkou dostal do sítě.

62:03
    Nur-Sultan je stále u puku, za bránou Čerepovce ale o něj nakonec přišel, takže bude muset spěchat do obrany.

61:18
    Barys to zkouší pomalu, usazuje se v útočném pásmu, kde už docela dlouho drží kotouč.

60:36
    První sólo akci v prodloužení si vzal na starost Adam Liška, který se pěkně uvolnil, ale na Edwarda Pasqualeho neměl.

60:01

Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, Barys totiž dokázal v závěrečné periodě vyrovnat zásluhou Erica Tangradiho. O vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení, které se hraje pět minu tři na tři. Pokud nepadne branka, pojedou se nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:13
    Severstal střelu nakonec nedovolil, ještě se vrhá do útoku, ale také asi už nic nebezpečného nevymyslí.

58:43
    Barys ještě hledá cestu do útoku, tu našel, ale k zakončení to samozřejmě bude ještě složitější.

58:05
    Domácí vyrobili při rozehrávce docela nemalou chybu, která naštěstí pro ně neznamenala nic nebezpečného.

57:13
    Oba týmy se ještě snaží dostat kotouč do sítě, ale hlavně brankáři zápas pravděpodobně dotáhnou do prodloužení.

55:58
    Leonid Metalnikov zkusil štěstí od modré čáry, ale Vladislav Podjapolskij měl dobrý rozhled, takže bez větších potíží zasáhl.

55:18
    Domácí útočníci krouží kolem soupeřící klece, ale nakonec vymysleli jen střelu, kterou Edward Pasquale v klidu zachytil.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 20. Kapustin (J. Jakovlev, Provolněv) – 47. Tangradi (Dietz, R. Starčenko), 63. Sagadejev

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Sizov, Provolněv, Kinrade, N. Chlystov, Chochlov, Chabarov, Kudako – Liška, Monachov (A), Jakimov (A) – Chipchura, Markovin, Morozov – Trubačjov (C), Kodola, Geraskin – J. Jakovlev, A. Alexejev, Kapustin – Kazakov.
    Barys Nur-Sultan: Pasquale (Kudrjavcev) – Dietz (C), Ohtamaa, Metalnikov, Blacker, Šalapov, Makljukov, Orechov – Knight, R. Starčenko (A), Videll – Valk, Tangradi, Boyd (A) – Michajlis, Petuchov, Sagadejev – Paňukov, Šesťakov, Musorov – Asetov.

Rozhodčí: Fatejev, Judakov – Stroganov, Zacharov