Junosť Minsk – Mnichov 2:3 (kon.) | Tappara – Zug 3:3 (kon.) | Färjestad – Frölunda 6:3 (kon.)
Skellefteå – Djurgården 3:3 (kon.) | Plzeň – Lausanne 1:2 (kon.) | Augsburg – Biel 2:2 (kon.)
Bern – Luleå 0:3 (kon.)
Skellefteå AIK
3:3 (2:1, 1:1, 0:1)
Djurgårdens IF
Úterý 12.11.2019, 18:00 • Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

48:52
    Tom Nilsson každopádně dostal dvě minuty za krosček poté, co fauloval před bránou Niklase Svedberga.

43:22
    Thomas Pyatt dostal dvě minuty za hákování a hosté mají příležitost vyrovnat skóre během přesilové hry.

27:08
    Robin Norell dostal dvě minuty za hákování a domácí si po Powerbreaku zahrají druhou přesilovou hru.

18:05
    Henrik Eriksson fauloval v blízkosti domácí brány a byl vykázán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

16:34
    Petter Granberg fauloval Michaela Haga a dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilová hra pro hosty.

07:17
    Patrik Norén dostal dvě minuty za podrážení a hosté mohou vyrovnat během první přesilové hry zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Pudas (Alvarez, Burström), 6. Olofsson, 27. A. Petterson (Frödén, Wingerli) – 6. Eriksson, 22. Guter (Alsing), 49. Svedberg

Skellefteå AIK: Armalis (Östlund) – Pudas, Burström, Granberg, Andersson, Berglund, Lundberg, Norén – J. Lindström, Pyatt, Kiiskinen – Alvarez, L. Lindström, Möller – A. Pettersson, Wingerli, Frödén – Hugg, Olofsson, Widerström – Hedman. Hlavní trenér: Tommy Samuelsson.
    Djurgårdens IF: Svedberg (Rämö) – Hultström, Garrison, Nilsson, Alsing, J. Pettersson, Norell, Johansson – Bergfors, Wandell, Grewe – Holtz, Strandberg, Kahilainen – Guter, Haga, Ågren – Falk, Possler, Östman – Eriksson. Hlavní trenér: Robert Ohlsson.

Rozhodčí: Christian Persson, Joonas Kova. Čároví: Johannes Käck, Emil Yletyinen
    Úterý 19.11.2019
    Djurgården - Skellefteå 4:1

Branky a nahrávky: 15. Axelsson (Berglund), 39. Possler (Östman), 49. Bergfors (Alsing, Hultström), 53. Berglund (Guter, Holtz) – 46. Lindström (Möller, Pudas)