HC Slovan – Nové Zámky 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Úterý 12.11.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 50. kolo

50:03
    Za vyhodenie puku dve minúty pre Ziga, možnosť pre hostí na vyrovnanie.

39:26
    Je po presilovke, za podrazenie dostal dvojku Meszároš a vhadzovať budeme pred Habalom.

38:03
    Nedovolené bránenie a dve minúty pre Feretu, presilovka v závere tretiny pre belasých.

33:51
    Pavúk za podrazenie Petráša inkasuje menší trest, presilovka pre domácich.

30:54
    Za vrazenie na mantinel dostal dve minúty Zigo. Pred týmto zákrokom sme videli strelu hostí od modrej z ľavej strany, Habal puk poslal späť do hry. Presilovka pre hostí, druhá v dnešnom zápase.

23:40
    Za seknutie dvojka pre Dema, presilovka pre Nové Zámky.

17:49
    Fábry dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, v závere tretiny presilovka pre domácich.

10:18
    Nedovolené bránenie, dve minúty pre Mikuša a presilovka pre Slovan.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 36. Urbánek (Matoušek, Abdul), 45. Meszároš (Jendek) – 3. Drtina (Urban, Jurík)

HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Bačik, Sersen (C), Hudec, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Demo – Bondra, Zigo, Abdul – Jendek, Puliš, Matoušek – Pance, Kukumberg (A), Sloboda – Žitný, Urbánek, Petráš
    HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (43. Pavlas, 45. Kristín) – Hatala, Ordzovenský, Pavúk, Mikuš (A), Drtina, Šmach, Fereta – Pospíšil, Hruška, Stupka – Jakúbek, Fábry (A), Bajtek – Rogoň, Urban, Jurík (C) – Múčka, Andrisík

Rozhodčí: Müllner, D. Konc st. – J. Konc ml., Synek

Diváci: 3.276