Vsetín – Kadaň 5:2 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Chomutov – Benátky n/J 1:2 (po pr.)
Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Sokolov – Litoměřice 2:3 (0:3 po s.n.) | Havířov – Prostějov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Třebíč 3:5 (kon.) | Přerov – Slavia 2:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:2 (1:1, 4:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 13.11.2019, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 21. kolo

Z dnešního středečního večera je to ode mne z RT TORAX ARENY vše.
    Děkuji za pozornost a zítra u semifinále Visegrádského poháru na počtenou a na shledanou. (19:56:02)

Po reprezentační pauze se z výhry raduje HC RT TORAX Poruba 2011, když po vydařené druhé třetině hrál s Ústím nad Labem gólově vyrovnanou třetí třetinu. Do střelecké listiny se zapsal v sedmé minutě třetího dějství Richard Nejezchleb.
    Hosté korigovali výsledek v proměněné přesilovce pět na tři. Dolejše překonal Matyáš Svoboda a protože v dalších útočných šancích Ústí neskórovalo, odváží si z RT TORAX ARENY prohru 2:7.

59:53
    Dolejš zachytil bekhendový pokus Pšeničky.

59:22
    Poslední z možných ústeckých střel vyprodukovala dvojice Svoboda – Filip.

57:59
    Na ose hřiště zkusil střílet na porubskou bránu Brož. Dolejšovi vypadla hokejka z ruky do brány, ale další zásahy nebyly v dohledu. Porubská obrana zvládla Ústecké střelecky eliminovat.

57:10
    Domácí hrají s pukem na mantinelu. Jsou tam soupeřem tlačeni, ale už není kam spěchat. Utkání se zřejmě už dohraje v klidném tónu.

56:30

56:00
    Jáchym – Husák a další střílí z každé možné pozice. Co ale Brízgala vidí, chytí nebo odrazí mimo brankoviště.

55:09
    Klidný přechod od vlastní brány zvolil Sikora. Poruba se ale dlouho v útočné třetině nezdržela. Puk přes všechny čáry vyhazuje Hes.

Dnešní utkání sleduje 521 diváků.

54:30
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Müller – 2 min., hrubost).

54:29
    Rudl na modré po nahrávce Zdeňka napřáhl a bránu těsně minul.

53:54
    Hosté udržují hru na mantinelu, takže střelecky se zatím nic neděje.

53:16
    Hru zastavuje ofsajd. Ústečtí měli dobře našlápnuto do útočné třetiny!

52:12
    Brízgala se protočil na zádech, aby zabránil dalšímu gólu. Vychytal tak Hudečka.

51:25
    Pšenička prověřil Dolejšovy betony. Za brankou si pro kotouč ještě dojel a svedl souboj s Rudlem.

51:13
    Hosté se provinili zakázaným uvolněním.

50:48

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 11. Urbanec (Hudeček), 24. Kanko, 28. Sikora (Gřeš, Hudeček), 38. Špaček (T. Jáchym, Husák), 40. Szturc (Obdržálek, Dundáček), 47. Nejezchleb (T. Jáchym) – 2. Pšenička (J. Havel), 50. Ma. Svoboda (Kružík)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Foltán) – Dluhoš, Urbanec, Slavík, Husák, Pastor, Dundáček, Rudl – Sikora (A), Hudeček, Gřeš – Szturc, M. Hlinka, Obdržálek – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Nejezchleb, T. Jáchym, Špaček.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Hamalčík) – Müller, Smetana (C), Vl. Brož (A), D. Krejčí (A), Veber, Hes, Zukal – Kružík, Grim, J. Havel – Kordule, Vildumetz, Maršoun – Filip, Pšenička, Ma. Svoboda – Dörner, O. Bláha.

Rozhodčí: Obádal, Vrba – Polák, Zedník