Montreal – Columbus 3:2 (1:0 po s.n.) | Boston – Florida 4:5 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 0:4 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:4 (po pr.)
Vancouver – Nashville 5:3 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 3:1 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Montreal Canadiens
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
Columbus Blue Jackets
Středa 13.11.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL
    Jonathan DROUIN - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem vítězné branky je JONATHAN DROUIN.
    59:21 Tomáš TATAR - 2:2

59:21
    Montreal právě vstřelil branku!
    Neskutečné, co se tady děje v poslední minutě, jelikož je zase vyrovnáno! TOMÁŠ TATAR totiž dostal nabito na kruh a jeho rána z první byla nechytatelná! Hra v šesti se domácím vyplatila. Asistence: Nick Suzuki a Phillip Danault.
    58:09 Zach WERENSKI - 1:2

58:09
    Columbus právě vstřelil branku!
    necelé dvě minuty do konce a hostující celek jde znovu do vedení, Montreal to bude mít obrovsky těžké! ZACH WERENSKI stihl dojet pro puk ze střídačky. Namířil si to až na vrcholek kruhu, odkud bezpečně trefil vzdálenější tyč! Asistence: Riley Nash a Cam Atkinson.
    43:27 Brendan GALLAGHER - 1:1

43:27
    Nyní už je to ale jasně regulérní branka a na domácím stadioně je tedy srovnáno! BRENDAN GALLAGHER vyslal střelu kousek za modrou čárou a Elvis Merzlikins si nepohlídal mezírku mezi betony! Asistence: Victor Mete a Shea Weber.
    16:46 Eric ROBINSON - 0:1

16:46
    Tak tohle je první start v sezóně jako hrom! Carey Price vyrazil těžkou střelu jen vedle sebe, kde byl Emil Bemström, který poslal kotouč před branku. Tam byl připravený ERIC ROBINSON, jenž si v prvním utkání v letošní sezóně připisuje premiérovou branku v NHL! Asistence: Emil Bemström a Zach Werenski.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 44. Gallagher (Mete, S. Weber), 60. Tatar (Suzuki, Danault), rozh. náj. Drouin – 17. Robinson (Bemström, Werenski), 59. Werenski (Riley Nash, Atkinson)