Montreal – Columbus 3:2 (1:0 po s.n.) | Boston – Florida 4:5 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 0:4 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:4 (po pr.)
Vancouver – Nashville 5:3 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 3:1 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:3 (kon.)
Winnipeg Jets
0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Colorado Avalanche
Středa 13.11.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Československá stopa v utkání:

Pavel Francouz (COL) 31 sekund, 0 zákroků, 0 gólů, 100,0% (04:39:15)

1. Adam Werner (COL) 40 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Nathan MacKinnon (COL) 2+2
    3. Cale Makar (COL) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 40-25; Zablokované střely: 11-17; Vhazování: 57%-43%; Hity: 21-18; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.
    Adam Werner ozdobil svůj první zápas v NHL čistým kontem!

Adam Werner v úvodu zápasu nahradil zraněného Pavla Francouze a krátce před přestávkou rozhodl o osudu dnešního zápasu Cale Makar, na jehož gól ve třetí třetině navázali Nathan MacKinnon a Joonas Donskoi. Náhradní brankář Colorada nastoupil k svému prvnímu zápasu v NHL a ozdobil ho čistým kontem. Výsledek zní. Winnipeg Jets 0 Colorado Avalanche 4.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:25
    Před bránou Winnipegu vznikl obrovský závar, Connor Hellebuyck ale dokázal puk zastavit!

55:43
    Vyloučený Mark Barberio je zpět na ledové ploše a hokejisté Colorada hrají v plném počtu s čistým kontem. Adam Werner zůstává nadále nepřekonán.

55:29
    A další skvělý zákrok Adama Wernera, který tentokrát předvedl semafor proti ráně z levého kruhu pro buly.

55:13
    Jack Roslovic vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela s příklepem skončila na vyrážečce Adama Wernera.

53:43
    Mark Barberio byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Winnipeg dostane k dispozici druhou přesilovou hru.
    53:13 Joonas DONSKOI - 0:4

53:13
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Connor Hellebuyck sice vyrazil střelu Nathana MacKinnona z mezikruží pravým betonem, proti následné dorážce JOONASE DONSKOIE už byl ale bezmocný! Avs využili přesilovou hru a je to 4:0. Asistence: Nazem Kadri a Nathan MacKinnon.

52:40
    Blake Wheeler nyní dostal dvě minuty za sekání a Colorado si po reklamní přestávce zahraje přesilovku.

52:04
    Domácí hokejisté dostali Colorado pod obrovský tlak, Avalanche ale odolávají zásluhou Adama Wernera.

50:16
    Blake Wheeler na levém křídle vypálil od hrazení a jeho tvrdá rána s příklepem zamířila nad bránu.

49:47
    Jets vypálili ihned po vhazování a jejich střela z pravého kruhu skončila mezi pravou rukou a pravým betonem fantasticky chytajícího brankáře Adama Wernera.

49:43
    Adam Werner v rychlém sledu předvedl čtyři zákroky a po posledním z nich byla hra konečně přerušena.

49:06
    Mark Scheifele zkusil vypálit na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, včas k němu ale přistoupil jeden z protihráčů.
    48:23 Skvělý Adam Werner ukradl jistý gól Jackovi Roslovicovi!

48:23
    Jack Roslovic bleskově objel bránu Colorada a u levé tyče zasouval puk z otočky do sítě, jenže Adam Werner dokázal kotouč na brankové čáře vleže zastavit, když natáhl pravou ruku k tyči a puk zastavil vyrážečkou! Neuvěřitelný zákrok.

47:50
    Nathan Beaulieu vystřelil v blízkosti levé tyče a brankář Colorada jeho střelu z ostrého úhlu zachytil.

47:23
    Adam Werner ukryl střelu Winnipegu ihned po vhazování v lapačce a následuje krátká reklamní přestávka. Colorado vede ve Winnipegu už 3:0.
    47:13 Nathan MACKINNON - 0:3

47:13
    NATHAN MACKINNON nyní v středovém kruhu převzal puk od Joonase Donskoie a samostatný únik zakončil rychlou střelou zápěstím, která zapadla k levé tyči! Colorado vede o tři góly – 3:0. Asistence: Joonas Donskoi a Matt Calvert.

45:52
    Mark Scheifele vystřelil v pravém kruhu pro vhazování zápěstím a jeho střela byla sražena za bránu hostí.

44:52
    Jayson Megna na pravém křídle vypálil po přihrávce zpoza brány a Connor Hellebuyck puk vyrazil mimo.

43:44
    Josh Morrissey v pravém kruhu vypálil po vhazování a Adam Werner po zakázaném uvolnění svého týmu podržel kotouč v náručí. Nutno ale dodat, že hostům bylo v rohu obranného pásma odpouštěno podražení.

42:59
    Patrik Laine vystřelil na bodu pravého kruhu a jeho střela zápěstím těsně minula vzdálenější levou tyč.

42:46
    Winnipeg nevstoupil do třetí třetiny vůbec dobře a podél střídaček vyhodil puk na zakázané uvolnění.
    40:18 Nathan MACKINNON - 0:2

40:18
    NATHAN MACKINNON si pěkně najel v mezikruží na krátkou zpětnou přihrávku Matta Calverta a rychlou střelou zápěstím vymetl levý horní roh – 2:0! Asistence: Matt Calvert a Joonas Donskoi.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 21-16; Zablokované střely: 10-10; Vhazování: 55%-45%; Hity: 14-12; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné min.: 4-2.

Třetí třetina začne přibližně v 3:59.
    Nathan MacKinnon dnes udělal radost jednomu z fanoušků Jets

Brankář Adam Werner po přestávce předvedl několik parádních zákroků a nadále drží čisté konto, zatímco Connora Hellebuycka v úvodu druhé třetiny podruhé v dnešním zápase zachránila horní tyč, kterou v závěru samostatného úniku orazítkoval Nathan MacKinnon. Po druhé třetině. Winnipeg Jets 0 Colorado Avalanche 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:22
    Nikolaj Ehlers vystřelil na pravém křídle a jeho střela z ostrého úhlu byla přizvednuta nad bránu Avalanche.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:09
    Dmitrij Kulikov vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a Adam Werner puk vykopl pravým betonem.

37:47
    Kyle Connor si najel na vzdálenější levé tyči na parádní nahození z pravého křídla, jenže Adam Werner se stačil přesunout a puk podržel. Reklamní přestávka.

37:10
    Další zakázané uvolnění proti Avalanche, kteří tentokrát nepřesně rozehráli podél střídaček.

36:56
    Erik Johnson nepřesně rozehrál podél trestných lavic a proti Coloradu bylo odpískáno zakázané uvolnění.

35:52
    Tyson Jost se na levém křídle prosadit nedokázal a Jets mohli v klidu rozehrávat, což se jim nepovedlo.

34:14
    Avalanche se dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám a brankář Connor Hellebuyck obě dvě vytáhl mimo.

33:39
    Valerij Ničuškin mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže z ostrého úhlu minul přední tyč domácí brány.

32:46
    Winnipeg poslal puk podél střídaček na zakázané uvolnění a vhazuje se před Connorem Hellebuyckem.

31:32
    Connor Hellebuyck si bez problému poradil s nahozením Avalanche od modré čáry a zmrazil puk pod lapačkou.

31:05
    Patrik Laine vystřelil na vrcholu mezikruží a střelou zápěstím mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Adam Werner měl čistý výhled a puk vyrazil pravým betonem.
    Adam Werner si upravuje řemínek a nastupuje k prvnímu duelu

30:19
    Adam Werner po 31 sekundách nahradil Pavla Francouze a nastoupil ke svému prvnímu zápasu v NHL! Zatím chytá skvěle a drží čisté konto.

30:19
    Kyle Connor byl v útočném pásmu Winnipegu příliš rychle a souboj dvou rivalů přerušuje komerční přestávka.

29:26
    Jeden z hráčů Colorada byl na bodu levého kruhu zezadu sražen k ledu, rozhodčí se ale vylučovat nerozhodli.

28:38
    Domácí hokejisté jsou střelecky mírně aktivnější, když na bránu vyslali 16 střel, zatímco Avalanche o pět méně.

28:31
    Josh Morrissey na levém křídle vypálil od modré čáry a Adam Werner předvedl další pěkný semafor.

27:31
    Utkání má obrovské tempo a hra se přelévá z jedné strany na druhou. A věřte mi, že to není jen prázdná fráze.

26:57
    Další přerušení hry, po kterém následuje krátká komerční přestávka. Colorado vede ve Winnipegu 1:0.

26:35
    Winnipegu se nepodařilo rozehrát a jeho diagonální přihrávka zamířila na zakázané uvolnění.

25:51
    Nikolaj Ehlers si sjel z pravého křídla do mezikruží, odkud vystřelil, a Adam Werner zasáhl levým betonem.

24:59
    Adam Lowry na levém křídle vypálil od hrazení a Adam Werner jeho ostrou ránu na přední tyči vyrazil.

24:41
    Adam Werner vyrazil střelu Winnipegu z ostrého úhlu a následné nahození domácích hráčů ukryl pod lapačkou.

24:08
    Hra byla přerušena, protože Winnipeg se na pravém křídle ocitl v postavení mimo hru. Skóre zápasu 0:1.

22:41
    Adam Werner skvěle zasáhl pravým betonem a úspěšný zákrok si poté připsal také Connor Hellebuyck.
    21:11 Nathan MacKinnon v závěru úniku orazítkoval horní tyč!

21:11
    Jets propadli a Nathan MacKinnon se z pravého křídla poté řítil do samostatného úniku, v jehož závěru z blízkosti orazítkoval horní tyč brány!

20:52
    Josh Morrissey na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána minula vzdálenější pravou tyč.

20:01
    Cale Makar v úvodu zápasu orazítkoval tyč a krátce před přestávkou poslal Colorado do vedení 1:0.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-8; Zablokované střely: 6-4; Vhazování: 67%-33%; Hity: 5-5; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.

Druhá třetina začne přibližně v 3:08.
    Cale Makar oslavující gól, který vstřelil krátce před přestávkou

Pavel Francouz byl v úvodu zápasu sestřelen Markem Scheifelem a jeho místo mezi třemi tyčemi zastoupil Adam Werner. Český brankář pobyl v bráně pouhých 31 sekund a 59 sekund před přestávkou ho pomstil gólem obránce Cale Makar. Skóre po první třetině utkání tedy je. Winnipeg Jets 0 Colorado Avalanche 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    19:01 Cale MAKAR - 0:1

19:01
    CALE MAKAR si z levého kruhu parádně vybruslil před bránu a rychlou střelou zápěstím zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Avalanche vedou rázem 1:0! Asistence: Nathan MacKinnon a Ian Cole.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:29
    Andrew Copp na pravém křídle vypálil ihned po vhazování a Adam Werner po dalším zákroku přerušil hru.

18:24
    Dmitrij Kulikov na pravém křídle vypálil od modré čáry a kotouč skončil v lapačce brankáře Adama Wernera.

18:03
    Kyle Connor zakončoval v blízkosti pravé tyče a jeho střela zápěstím byla těsně před bránou zablokována.

16:58
    Ryan Graves chtěl na pravém křídle vystřelit od modré čáry, domácí se ale do jeho střely dobře postavili.

16:49
    Nathan Beaulieu nepřesně rozehrál podél trestných lavic a proti Winnipegu se pískalo zakázané uvolnění.

15:06
    Andrew Copp vypálil a jeho ostrá střela byla jedním z hráčů Avalanche přizvednuta do ochranné sítě.

14:19
    Útočné snažení hostujících hokejistů Colorada zastavilo postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

13:49
    Vyloučený Ian Cole je zpět na ledové ploše a také Colorado úspěšně přečkalo první hru v oslabení.
    13:37 Střídající Adam Werner předvedl fantastický semafor!

13:37
    Blake Wheeler nádhernou přihrávkou přes šířku útočného pásma přenesl hru doleva, kde bez přípravy vypálil Patrik Laine a z levého kruhu mířil ke vzdálenější pravé tyči, brankář Adam Werner ale předvedl úchvatný semafor a zabránil mu tak v připsání jubilejního 200. bodu v NHL!

13:07
    Adam Werner se stačil včas přesunout proti ráně Kyla Connora a kotouč vyrazil mimo svou bránu.

12:18
    Mark Scheifele vypálil bez přípravy na vrcholu levého kruhu a jeho rána minula pravý horní roh brány Avs.

11:49
    Obránce Ian Cole fauloval v pravém rohu obranného pásma a byl vyloučen na trestnou lavici za podrážení.

10:22
    Po krátké komerční přestávce pokračujeme dále a zatím marně čekáme na úvodní gól dnešního zápasu.
    09:31 Domácího gólmana Connora Hellebuycka zachránila tyč!

09:31
    Cale Makar byl nyní hodně blízko otevření skóre, jenže Connora Hellebuycka zachránila horní tyč!

09:05
    Vzápětí z podobného místa vystřelil Nathan MacKinnon a Connor Hellebuyck kotouč úspěšně vyrazil.

08:47
    Nazem Kadri vypálil na bodu levého kruhu bez přípravy a jeho rána byla sražena do rohu ledové plochy.

08:18
    Andrew Copp zbytečně fauloval v levém rohu útočného pásma a dostal dvě minuty za držení.

06:25
    Kyle Connor vypálil ihned po vhazování a Adam Werner jeho ránu na přední tyči vyrazil do rohu kluziště.

06:20
    Adam Werner ukryl ránu Marka Scheifeleho z pravého křídla v lapačce a následuje reklamní přestávka.

05:55
    Tyson Jost vystřelil v blízkosti levé tyče a jeho střela z úhlu zamířila nad bránu Connora Hellebuycka.

04:37
    Avalanche předvedli nádhernou kombinaci, kterou v levém kruhu zakončoval Valerij Ničuškin, střela hostujícího útočníka ale byla zablokována.

04:01
    Nathan MacKinnon na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Connor Hellebuyck jeho pokus snadno vyrazil.

03:42
    Matt Calvert nemohl pokračovat ve hře, protože proti Avalanche bylo signalizováno postavení mimo hru.

02:31
    Mark Scheifele se vrátil na led z trestné lavice a Winnipeg úspěšně přečkal první oslabení v zápase.

02:06
    Útočník Winnipegu vzápětí vyrazil na steč na pravém křídle a jeho bekhendové nahození skončilo v náručí připraveného Adama Wernera.

01:09
    Adam Lowry sice nedokázal přesně přihrát na konci přečíslení dva na jednoho, odvedl ale skvělou práci.

00:31
    Mark Scheifele poté dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři a Pavel Francouz zamířil na ošetřovnu.

00:31
    Střídání v týmu Colorado Avalanche: ze hřiště odchází Pavel Francouz, přichází Adam Werner.
    00:31 Mark Scheifele ostře sestřelil brankáře Pavla Francouze!

00:31
    Mark Scheifele si nyní z levého křídla sjížděl před bránu a v plné rychlosti byl natlačen do českého brankáře Pavla Francouze! Hodně ostrá srážka!

00:08
    Avalanche vyhráli úvodní vhazování zápasu a jejich nahození na útočné modré čáře zastavil Mark Scheifele.

00:01
    Střetnutí je věnováno členům kanadských vzdušných jednotek

Dnešnímu střetnutí v Winnipegu předchází slavnostní ceremoniál, během kterého jsou oceňováni příslušníci kanadských vzdušných sil.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Beaulieu, Sbisa – Connor, Scheifele (A), Laine – Ehlers, Wheeler (C), Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – Luoto, Gustafsson, L. Shaw. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Colorado Avalanche: Francouz (Werner) – Graves, Makar, Cole, Barberio, Girard, E. Johnson (A) – Calvert (A), MacKinnon (A), Donskoi – Ničuškin, Kadri, Compher – Nieto, Jost, Burakovsky – Jayson Megna, Kameněv, Tynan. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Tim Peel, Marc Joannette. Čároví: Ryan Galloway, Andrew Smith.