Chabarovsk – Petrohrad 1:3 (kon.) | Kunlun – Jokerit 2:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Soči 5:1 (kon.)
Minsk – Viťaz 4:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 13.11.2019, 17:30 • Minsk Arena, Minsk • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy. Od sedmnácti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na utkání mezi HC Dinamo Minsk a HC Viťaz Moskevská oblast!

Viťaz byl v úvodu sezóny nejpříjemnějším překvapením a jistou dobu se dokonce nacházel na úplném čele Západní konference. V posledních týdnech však šly jeho výkony trochu dolů. Z posledních sedmi zápasů Viťaz vyhrál jen jednou nad Čerepovcem, nicméně další čtyři body získal díky porážkám v prodloužení a nájezdech. Naposledy se tak stalo před reprezentační přestávkou, kdy tým z Moskevské oblasti nestačil 3:4 v nájezdech na Nižnij Novgorod. V tabulce mu nyní stále patří výborné třetí místo za CSKA Moskva a Petrohradem.

Nejproduktivnější hráči:
    • A. Sjomin – 21 bodů (9+12)
    • M. Aaltonen – 18 bodů (7+11)
    • A. Makejev – 15 bodů (7+8).

Běloruský zástupce v KHL nastřílel stejně gólů jako jeho dnešní soupeř, ale i tak se nachází na opačném pólu tabulky Západní konference. S bilancí sedmi výher a osmnácti porážek se Dinamo nachází na předposledním jedenáctém místě, z něhož ztrácí na osmou Jaroslavl šest bodů. Před reprezentační přestávkou se Minsku podařilo ukončit dlouhatánskou sérii jedenácti porážek v řadě, když po ostudné porážce 1:9 ze hřiště Ufy na domácím ledě udolal 6:5 v nájezdech mužstvo Nižného Novgorodu.

Jakub Jeřábek (VIT)

Obránce, 28 let, 21 zápasů, 12 bodů (4+8).

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Jerjomenko, Kryskin, Gotovec (A), Denisov, Znacharenko, Dostanko, Ďukov – Prince, Paré, Martynov – Děmkov, Kovyršin, A. Kosticyn (C) – Pulkkinen, Spooner, Pavlovič (A) – Kogaljov, Kitarov, Dadonov – Pavlenko.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Pautov, Šinkevič, Golovkov, Voronkov (C) – A. Sjomin, Byvalcev, Makejev – Jormakka (A), M. Aaltonen, Grebenščikov – Laričev, P. Černov, Varfolomejev – A. Ševčenko, D. Kvartalnov, Mons.

Rozhodčí: Gusev, Naumov – Golovljov, Savenkov.

00:01

00:15
    Na úvodním vhazování uspěli domácí, kteří nastupují v černých, zatímco hosté v bíločervených dresech.

00:46
    Ze špatné rozehrávky Dinama resultuje zakázané uvolnění a s ním spojené vhazování po pravici Jhonase Enrotha.

01:01
    Svjatoslav Grebenščikov to zkusil hned po buly, ale domácí branku vůbec netrefil. Při akci Dinama pro změnu vyletěl puk mimo hřiště.

01:36
    Hostující útočník Laričev byl postrčen a poslán ramenem napřed do mantinelu. O nedovolený zákrok se ale nejednalo.

02:14
    Jevgenij Dadonov při akci jeden na jednoho neobešel Lajunena a kotouč mu při manévru utekl až k brankáři Ježovovi.

02:28
    Hokejisté Viťazu se daleko nedostali, protože jim byl na modré čáře odpískán ofsajd.

03:19
    Jeřábek rozehrál na Jalunena, který přišel o puk na červené čáře, nicméně domácí nemohli útočit kvůli signalizovanému postavení mimo hru.

03:49
    Gotovec nezkrotil puk na útočné modré čáře a musel se rychle vracet. Hosté ale zahrozili jen neškodným nahozením z dílny Šinkeviče.

04:22
    Laričev si vybruslil před pravý kruh, odkud mohutně napřáhl, jenže sraženou střelou rozvlnil pouze ochrannou síť za Enrothem.

05:05
    Fanoušci na prořídlých tribunách zatím čekají na první větší šanci. Hosté nyní rozehrávají zpoza vlastní branky od Jeřábka.

05:44
    Až teď měl Ježov problémy poté, co jenom vyrazil střelu zpoza pravého kruhu. Dorážka jednoho z domácích za něj ale neprošla.

06:31
    Prince byl hned po převzetí kotouče natlačen k mantinelu a čistě odzbrojen. Na druhé straně Enroth vyrazil pokus Jormakky.

07:15
    Paré místo střely z nelehkého úhlu ještě přihrával před branku, jenže žádný z jeho spoluhráčů prudký pas nezpracoval.

07:44
    Po sražené přihrávce vyletěl kotouč mimo ledovou plochu. Pokračovat se bude po reklamní přestávce.

08:08
    Enroth se nenechal překvapit střelou z ostrého úhlu a pak vyrazil do ochranné sítě i pokus Voronkova.

08:32
    Lajunen špatně rozehrál a jeho chybu musel úspěšným zákrokem napravovat až Ježov, kterého z levého kruhu trefil do hrudníku Gotovec.

09:23
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Zubři se v desáté minutě radují z vedoucího gólu! Nikita Kryskin dostal od Kosticyna přihrávku na modrou čáru, odkud vypálil golfákem a letící projektil před brankou protečoval za Ježovova záda ARŤOM DĚMKOV. Asistence: Nikita Kryskin, Andrej Kosticyn.
    09:23 Arťom DĚMKOV - 1:0

10:25
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Hosté minutu po inkasovaném gólu vyrovnávají na 1:1! Z brejku tři na dva se stala situace dva na jednoho, o což se svou přihrávkou postaral Aaltonen. Jormakka poté přihrál přes posledního beka na SVJATOSLAVA GREBENŠČIKOVA a ten zprava uklízel puk za bezmocného Enrotha. Asistence: Pekka Jormakka, Miro Aaltonen.
    10:25 Svjatoslav GREBENŠČIKOV - 1:1

11:06
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Kryskin – 2 min., podrážení).

11:12
    Úvod prvního oslabení domácí zvládli. Pro vyhozený puk se musí do vlastní třetiny vracet Ville Lajunen.

11:32
    Aaltonenovu přihrávku další hráč v bílém nezpracoval, puk se od hokejky odrazil až nad levý mantinel.

12:03
    Celek z Moskevské oblasti využívá přesilovou hru a otáčí skóre! Aaltonen si třikrát vyměnil přihrávky se svým krajenem VILLE LAJUNENEM, který se nakonec rozhodl pro střelu od modré čáry a ta po teči Kitarova zapadla až za Enrotha. Asistence: Miro Aaltonen.
    12:03 Ville LAJUNEN - 1:2

13:18
    Také Dinamo se pokusilo rychle odpovědět. Ani jeden ze dvou náznaků šancí ale čtvrtý gól zápasu nepřinesl.

13:57
    Lajunenova čitelná křižná přihrávka byla jedním z domácích obránců nadzvednuta až na tribuny. Následuje komerční pauza.

14:35
    Jeřábek zkusil štěstí zpoza modré čáry, ale puk se od vlastního spoluhráče dostal jen do ochranné sítě.

14:48
    Domácí pro změnu porušili pravidlo o ofsajdu.

15:15
    Aaltonen v náznaku rychlého brejku zkazil přihrávku na Grebenščikova, Jhonas Enroth tak mohl zůstat v klidu.

16:18
    Zničehonic se Pavel Varfolomejev řítil z pravé strany sám na Enrotha, jenže ve velké šanci minul vzdálenější tyč.

16:58
    Ševčenko přihrával do skrumáže před domácí brankou. Enroth proti několika dorážkám z bezprostřední blízkosti ale odolal.

17:36
    Po sérii soubojů u mantinelu skončil puk v pravém kruhu na hokejce Alexeje Makejeva, pro kterého však byly rozměry domácí branky malé.

17:46
    Za menší potyčku mimo hru dostávají menší tresty za sekání jak hostující kapitán Sjomin, tak domácí obránce Znacharčenko.

18:18
    V posledních minutách se Minsk hlavně brání. Změnit to chtěl Paré, který svou individuální akci ale nezavršil přesnou přihrávkou.

18:53
    Veterán Kosticyn ztratil puk přesně na útočné modré čáře, kde mu scházela sebemenší podpora z řad spoluhráčů.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:42
    Běloruský tým těsně před odchodem do šaten srovnává krok! Jevsejenkov se vydal na útočný výlet, jenže Enroth jeho přihrávku vypíchl do rychlého protiútoku Minsku. Děmkov ve středním pásmu posunul puk rozjetému RYANU SPOONEROVI a ten bekhendovým zakončením vstřelil svůj první gól v KHL. Asistence: Arťom Děmkov, Jhonas Enroth.
    19:42 Ryan SPOONER - 2:2

19:46
    Oba týmy v plném počtu.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Je za námi první třetina, ve které diváci mohli vidět hned kvarteto branek. O něco lepší začátek mělo Dinamo, které díky Děmkovovi od desáté minuty vedlo. O pár vteřin později však srovnal Grebenščikov a Lajunen v přesilové hře dokonce dostal Viťaz do vedení. Ani to do přestávky ale nevydrželo, protože z úniku poprvé v Kontinentální hokejové lize skóroval Ryan Spooner.

Střely na branku po 1. třetině: 8 – 15.

20:01

20:25
    Druhé dějství započala střela Makejeva z vrcholku pravého kruhu, které však scházela potřebná přesnost.

21:08
    Dinamo se vymanilo z menšího tlaku chytrým vyhozením, které nezpůsobilo icing, takže domácí mohou vystřídat.

21:35
    Nikita Kryskin odpadl ze souboje s Jormakkou. Zprvu se zdálo, že se bude vylučovat, ale rozhodčí si to po vzájemné poradě rozmysleli.

21:50
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ilja Šinkevič – 2 min., nedovolené bránění).

22:20
    První čtvrtina přesilové hry Dinamu nevyšla, běloruské mužstvo se po ztrátě útočného pásma nemůže dostat před Ježova.

22:51
    Za dalších třicet vteřin dostal od Jerjomenka nabito Pulkkinen, ovšem Ježov si s golfákem z levého kruhu poradil.

23:12
    Princeovi se po přihrávce od Kosticyna zamotal puk mezi nohama a Viťaz toho okamžitě využil vyhozením do bezpečí.

23:48
    Pavlovič si to z pravého mantinelu namířil rovnou do brankoviště, ovšem Ježov střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil až do ochranné sítě.

23:50

23:52
    Hned po vyhraném vhazování pálil z vrcholku levého kruhu finský šikula Pulkkinen, ovšem strážce hostující branky byl znovu v pozoru.

24:10
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., podrážení).

24:24
    Viťaz se po pár vteřinách vrátil do oslabení, v jehož úvodu ale jeden z hráčů vyhodil puk přes všechny čáry.

24:47
    Ryan Spooner přihrávkou zprava doleva našel volného Pulkkinena. Ježov se ale stačil přesunout a střelu vyrazil.

25:13
    Také Alexandr Pavlovič si při střele z levého kruhu vylámal zuby na hostujícím brankáři.

25:52
    Minsk se ještě jednou usadil v útočném pásmu. Pavlovič však nedokázal zužitkovat nahrávku od Francise Parého.

26:10

26:22
    Kosticyn zachoval chladnou hlavu a v dobré palebné pozici ještě přihrál doleva na Parého. Ten však nechal puk za sebou a po trefení Jevsejenkova už ho nezasunul za ležícího gólmana.

27:09
    Jormakka byl na zadním mantinelu faulován Princem, takže i Viťaz si ve druhé třetině vyzkouší hru v početní převaze.

27:18
    Aaltonen chvíli po vyhraném buly chytře trefoval nastavenou hokejku Makejeva, který stál v mezikruží a protečoval puk do Enrotha.

27:29
    Sjomin dorážel spoluhráčovu střelu z pravého kruhu, ale ani on nepropašoval kotouč za Enrothova záda.

27:46
    Po střele Lajunena skončil Jhonas Enroth na zádech, ale puk si cestu za brankovou čáru opět nenašel.

28:02
    Bíločervení podruhé v utkání skórují v přesilovce! Ville Lajunen přihrál ze středu modré čáry doleva na svého kapitána ALEXANDRA SJOMINA, který napřáhl z levého kruhu a trefil prostor u odkryté bližší tyče. Asistence: Ville Lajunen.
    28:02 Alexandr SJOMIN - 2:3

29:02
    Varfolomejevu přihrávku další z hostů v pravém kruhu nezpracoval. Z náznaku protiútoku Minsku však nic nebylo.

29:15
    Alexandr Kogaljov byl poměrně volný před hostující brankou, nicméně Ježov špatné rozebrání hráčů napravil chycením bekhendové střely.

29:44
    Hraje se zajímavý útočný hokej a šance tak rychle přibývají. Kitarov zprava vystřelil přes Lajunena a jen o malý kousek minul vzdálenější horní roh.

30:02
    Na 3:3 neupravil skóre ani Teemu Pulkkinen, jehož střele z levé strany taktéž scházelo jen pár centimetrů.

30:53
    Na začátku druhé poloviny základní hrací doby znovu začínáme de facto od nuly! Alexandr Jevsejenkov nedůrazně bránil Pulkkinena a nechal ho z mantinelu přihrát do levého kruhu na NIKITU KRYSKINA, jenž propálil Ježova a zaznamenal první gól v sezóně. Asistence: Teemu Pulkkinen.
    30:53 Nikita KRYSKIN - 3:3

31:41
    Momentum je zpátky na straně Dinama, které má více ze hry prakticky celou druhou třetinu.

32:21
    Pokus o rychlou přechodovou fázi a vysunutí Ševčenka skončil zakázaným uvolněním Moskevksé oblasti.

33:37
    Velká přetahovaná pokračuje pro změnu vedoucím gólem Minsku! Ville Lajunen nevyhodil přes RYANA SPOONERA, který se v pravém kruhu vymanil z obležení tří protihráčů a z nenápadné situace vypálil k pravé tyči hostující branky. Bez asistence.
    33:37 Ryan SPOONER - 4:3

34:34
    Ježov zvedal ruku na znamení domácího icingu. Hvizd se neozval, ovšem Viťaz díky tomu zahrozil z brejku tři na jednoho. Po nahrávce do pravého kruhu pálil Grebenšičkov, ale Enroth byl u bližší tyče včas.

35:18
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., hákování).

35:32
    Dinamo se rychle usadilo v útočném pásmu. Ježov následnou střelu od modré čáry ale v pohodě pokryl a raději přerušil hru.

35:48
    Laričev si ve středním pásmu vyšlápl na Pulkkinena. Rozhodčí tentokrát zůstali v klidu a přesilovka pět na tři se prozatím konat nebude.

36:25
    Jerjomenko vrátil puk Pulkkinenovi, který z levého kruhu přihrával na střed, ale žádný ze spoluhráčů prudký pas na hokejku nedostal.

36:34
    Opět spolupráce mezi Vladislavem Jerjomenkem a Pulkkinenem, jehož střela švihem tentokrát orazítkovala tyč hostující branky!

36:47
    Přesilovka Dinama je minulostí. Jhonas Enroth hrál s pukem mimo vymezený prostor za brankou a dostal tak menší trest za zdržování hry.

37:18

37:51
    Výhodu o jednoho hráče už mají hosté, nicméně se zatím vůbec nemohou dostat do útočného pásma.

38:31
    V závěru přesilovky se už Viťaz usadil před Enrothem, jenže se během dlouhé kombinace ani jednou nepokusil o zakončení.

38:47

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:09
    Makejev se z prostoru vedle branky snažil protlačit puk mezi Enrothovou nohou a jeho levou tyčkou. O malý kousek se mu to ale nepodařilo.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině mělo Dinamo jasně navrch, ale po vyloučení Prince přesto inkasovalo jako první od Sjomina. O nějakých pět minut později se vedení opět překlopilo na stranu běloruského celku, za který první trefou v kariéře nejprve vyrovnal Kryskin a poté druhým dnešním gólem upravil stav na 4:3 Ryan Spooner.

Střely na branku po 2. třetině: 23 – 21 (8:15, 15:6).

40:01

40:16
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladislav Jerjomenko – 2 min., podrážení).

40:25
    Pavel Černov přihrávkou přes osu kluziště připravil velkou šanci pro Makejeva, který měl na hokejce vyrovnání, jenže místo odkryté branky trefil jen uprostřed branky zaseknutého Enrotha.

40:56
    Dinamo vyhodilo puk do bezpečí. Novou útočnou akci Viťazu odstartuje se sedmičkou hrající Jevsejenkov.

41:36
    Hosté se nedostali zpět do útočného pásma a z jejich přesilovky rychle zmizelo dobrých čtyřicet vteřin.

42:14
    Až teď se Viťaz rozestavěl do přesilovkového pětiúhelníku, nicméně Enroth Lajunenovu střelu od modré vyrazil do ochranné sítě.

42:16

43:03
    Zubři se vymanili z tlaku podařeným vyhozením, které směřovalo na Ježova, a tak nemohlo skončit zakázaným uvolněním.

43:35
    Roman Ďukov byl na konci domácího protiútoku. Ježov ho ale vychytal a stále tak platí, že ani jeden z týmů ještě nevedl dvougólovým rozdílem.

44:51
    Enroth zastavil hostující nahození a tentokrát si dal pozor, aby neopustil narýsovaný pětiúhelník za svým brankovištěm.

45:21
    Teď je to malinko hlušší pasáž, kterých v poslední době moc nebylo. Ani jednomu z týmů se nedaří souvisleji útočit.

45:48
    Alexandr Ševčenko dostal přihrávku za obranu, ale bekhendem nepropašoval kotouč za záda domácího brankáře.

46:24
    Lajunen od modré nahodil na Enrotha, který se nakonec rozhodl rozehrát a zamezit tak vhazování ve své blízkosti.

46:45
    Dvougólový Spooner se přesunul do levého kruhu, ale nenápadnou střelou minul odkrytý prostor u bližší tyače.

47:24
    Kotouč se dostal na domácí střídačku. Hra je přerušena a na programu dne tak je reklamní přestávka.

47:29
    Moc dlouho se po vhazování nehrálo, z nepřesné rozehrávky Viťazu resultovalo nevynucené zakázané uvolnění.

47:40
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Shane Prince – 2 min., podrážení).

48:08
    Hosté kvůli prohranému vhazování na chvíli přišli o útočné pásmo, ve kterém se už ale opět snaží najít skulinku v obraně Dinama.

48:25
    Po střele Lajunena byl puk chvíli volný u brankoviště, vedle kterého stál Makejev, jenomže za Enrotha kus černé pryže neprotlačil.

48:58
    Jeden z domácích i na kolenou dokázal vyhodit. Zatím se nezdá, že by Viťaz potřetí v zápase přesilovku využil.

49:22
    Jhonas Enroth bez problémů lapil projektil od modré čáry, který na něj poslal Alexandr Jevsejenkov.

49:40

49:56
    Prince v brejku dvou na jednoho přihrával před branku, kde Parého fauloval Varfolomejev. Je z toho přesilovka pro Minsk.

50:25
    Domácí to v přesilovce tradičně sehráli do levého kruhu. Pulkkinen své menší střelecké trápení ale neukončil, protože o pár centimetrů minul bližší tyč.

50:58
    Jerjomenko na modré nezkrotil přihrávku Pulkkinena a byl z toho brejk pro Makejeva, který ve vynikající šanci vůbec netrefil branku!

08:18
    Dnešní utkání sleduje 8 837 diváků.

51:21
    Ilja Ježov se natáhl pro volný puk a přerušil hru. Minsk tak stále čeká na první přesilovkový zásah.

51:56

52:22
    Malinko pokažené přečíslení tři na dva z osy hřiště zakončoval domácí útočník Dadonov, ale trefil jen Ježovův beton.

52:58
    Alexandr Sjomin střílel přes obránce a právě od něj se kotouč odrazil do ochranné sítě. Následuje poslední reklamní pauza.

53:16
    Ryan Spooner měl proti sobě hned dva obránce, přes které se nedokázal prosmýknout ke střele.

53:53
    Viťaz se nepřesným pasem sám vyhnal z útočného pásma. Jevsejenkov se vrátil pro puk až k Ježovovi.

54:23
    Rutinní zákrok pro Enrotha, kterého zpoza levého kruhu propagačně otestoval Jurij Pautov.

54:50
    Třetí třetina je poměrně dost rozkouskovaná. Hned po buly v obranném pásmu domácí tým vyhodil na icing.

55:01
    Jhonas Enroth nejprve jen vyrazil střelu od modré a hned vzápětí tak měl co dělat s dorážkou poblíž stojícího Lajunena.

55:35
    Viťaz má v poslední době značnou převahu. Rozhodně se ale nedá říct, že by si vytvářel jednu gólovku za druhou.

56:03
    Alexandr Sjomin marně hledal skulinku v postoji Enrotha, který si zkontroloval zakončení z ostrého úhlu.

56:43
    Gotovec chytře vyhodil o mantinel tak, aby puk nedoklouzal přes koncovou čáru, a nezpůsobil tím zakázané uvolnění.

57:15
    Zubři se snaží už jenom odhazovat puky co nejdál od své branky. V těchto chvílích se jim to daří a velice rychle se tak přibližují vítězství.

58:13
    Několik dalších vteřin Dinamo ušetřilo během boje u mantinelu, po kterém vyletěl puk mimo ledovou plochu. Hosté si mezitím vzali time-out.

58:25
    Ilja Ježov už je na střídačce a Viťaz tedy zkusí vyrovnat při hře v šesti proti pěti.

58:32
    Sjomin zůstal volný před brankovištěm, do kterého zleva puk nahodil, ovšem Makejev ani Byvalcev jej za Enrotha nepropasírovali.

58:42
    Jeřábek přihrál doleva Sjominovi, jehož střela golfákem byla nepřesná a puk se navíc svezl po mantinelu až do středního pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:16
    Lajunen nabil Aaltonenovi, který v kritický okamžik smolně zlomil hokejku. Následný závar před Lajunenem Minsk rovněž přečkal bez úhony.

59:53
    Dinamo dvakrát za sebou dostalo kotouč do středního pásma. Paré pak mohl rozhodnout, jenže z pravého křídla netrefil prázdnou klec.

Je dobojováno! Ze souboje mezi Minskem a Viťazem se vyklubala nervydrásající a naprosto vyrovnaná bitva, při které se vedení několikrát překlopilo z jedné strany na druhou, ale nakonec zůstalo na straně Dinama. To ve třetí třetině zuby nehty bránilo stav 4:3, přežilo i několik oslabení a díky vynikajícímu výkonu brankáře Enrotha slaví druhou výhru v řadě. Hosté naopak podruhé za sebou padli a nevyužili šanci dostat se v tabulce Západní konference před druhý Petrohrad.

Střely na branku: 29 – 37 (8:15, 15:6, 6:16).

Československá stopa v utkání:
    0+0, 3 střely, čas na ledě 21:28.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:07:54)

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 10. Děmkov (Kryskin, A. Kosticyn), 20. Spooner (Děmkov, Enroth), 31. Kryskin (Pulkkinen), 34. Spooner – 11. Grebenščikov (Jormakka, M. Aaltonen), 13. V. Lajunen (M. Aaltonen), 29. A. Sjomin (V. Lajunen)

Rozhodčí: Gusev, Naumov – Golovljov, Savenkov

Diváci: 8 837