Č. Budějovice – Liberec 6:3 (kon.) | Kobra – Hvězda Praha 4:7 (kon.) | Vítkovice – Havířov 2:4 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 2:3 (po pr.) | HK MD Šumperk – Poruba 5:0 (kon.) | Přerov – Zlín 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Technika Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 5:6 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:9 (kon.)
Třemošná – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Vsetín 4:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:3 (kon.)
Tábor – Slavia 2:6 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (3:1 po s.n.)
HC Škoda Plzeň
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 14.11.2019, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna, Malá hala • Extraliga dorostu • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasu z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:33:09)

Hosté tedy díky výbornému finiši vítězí v Plzni 3:2 po prodloužení. V předposlední minutě Verva zásluhou Krockera dokázala srovnat a ve třetí minutě prodloužení rozhodl o druhém bodu Dej.

62:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, hosté si z Plzně odváží dva body za výhru v prodloužení. Erik Iljuk zpoza branky našel volného DANIELA DEJE, který střelou mezi betony rozhoduje. Asistence: Erik Iljuk.

62:36
    Špatná přihrávka Matěje Korčáka, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Plzně.

62:02
    Jakub Holý z pravé strany mířil k levé tyčce, v permanenci beton Čermáka.

61:23
    Opět Marek Soukup, tentokrát ovšem bekhendem přestřelil.

60:43
    Dominik Soukup našel svého jmenovce Marka, jehož střelu Čermáka utlumil lapačkou vedle brány.

60:01

Jelikož ani po šedesáti minutách neznáme vítěze, tak po dvouminutové přestávce následuje prodloužení tři na tři.

60:00

59:54
    Zápas míří do prodloužení.

59:33
    Nyní je to Litvínov, kdo brání výsledek do šedesáté minuty.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:34
    Říká se risk je zisk a Litvínovu to dneska vyšlo skvěle. K odraženému kotouči mezi kruhy se dostal MAREK KROCKER, který přesnou dorážkou srovnává na 2:2. Asistence: Daniel Dej, Dominik Brouček.

58:14
    Čermák zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti!

58:14
    Oddechový čas pro hosty.

57:48
    Plzeň vyhazuje kotouče jen tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

57:24
    Dominik Brouček vypálil z ostrého úhlu Bočanovy na lapačku, ten se překvapit nenechal.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 17. Holý (Dáňa), 42. Korčák (M. Soukup, Šiler) – 27. Iljuk (Dej, Postl), 59. Krocker (Dej, Brouček), 63. Dej (Iljuk)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček ) – Schindler, Houdek, Kanta, Hodinář, Páník, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa (C), D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, Matoušek, Kreuzman, Holý
    HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár (A), Hora (A), Martínek – Špaček, Postl, Slavík (C), Beran, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Šprynar, Dej, Brouček

Rozhodčí: Radka Růžičková – Petr Baxa, Petr Adamec