Třinec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 4:3 (kon.)
Pardubice – Olomouc 1:2 (po pr.) | Liberec – Litvínov 6:1 (kon.) | Kladno – Zlín 1:0 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 2:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Mountfield HK
Pátek 15.11.2019, 18:30 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • Tipsport extraliga • 18. kolo

48:34
    Richard Nedomlel (HKM) míří na trestnou za nedovolené bránění, domácí mají šanci svůj čerstvý náskok navýšit.

29:30
    Robert Říčka (SPA) opouští ledovou plochu s menším trestem za hákování ve statistikách.

17:49
    Radim Šalda (HKM) podruhé míří na trestnou lavici, tentokrát za hrubost. Využijí domácí přesilovku?

15:11
    O2 arena se zlobí, domácí jdou do tří! Jan Buchtele (SPA) dostává menší trest za hákování.

14:12
    Sudí po incidentu v rohu kluziště přerušil hru a ukázal na Lukáše Rouska (SPA), kterého za držení poslal na dvě minuty na lavici hanby. Přesilovka pro Hradec.

11:12
    Další přesilovka pro domácí hráče. Na trestnou lavici tentokrát putuje Radim Šalda (HKM) za hákování.

01:22
    Sparťané budou hrát přesilovku, Radovan Pavlík (HKM) je po minutě a půl hry vykázán za držení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 23. Smejkal (Řepík), 48. Buchtele (Forman, Pech) – 10. F. Pavlík

HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Kalina, Blain, Tomáš Dvořák, Jurčina, Polášek (A), Košťálek, Piskáček – Smejkal, Tomášek, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Říčka – Buchtele, Pech (A), Forman – Pšenička, Rousek, Dvořáček.
    Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Zámorský, Linhart, Cibulskis, Nedomlel, Rosandić, F. Pavlík, Šalda – Červený (A), Koukal, Jergl – R. Pavlík (A), Cingel, Smoleňák (C) – Perret, Rákos, Vincour – Klíma, Kubík, Paulovič.

Rozhodčí: Hodek, Sýkora – Komárek, Frodl.

Diváci: 9 772