Kypr – Skotsko 1:2 (kon.) | Ázerbájdžán – Wales 0:2 (kon.) | Slovinsko – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Rusko – Belgie 1:4 (kon.) | San Marino – Kazachstán 1:3 (kon.) | Německo – Bělorusko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Nizozemsko 0:0 (kon.) | Chorvatsko – Slovensko 3:1 (kon.) | Rakousko – S. Makedonie 2:1 (kon.)
Izrael – Polsko 1:2 (kon.)
Izrael
1:2 (0:1)
Polsko
Sobota 16.11.2019, 20:45 • Teddy Kollek Stadium, Jeruzalém • Kvalifikace ME • Skupina G

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:46:23)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:8.

Je konec! Polsko nakonec dokázalo zvítězit na půdě Izraele 2:1.
    Do utkání hosté vstoupili velice dobře a už ve 4. minutě otevřel brankový účet Grzegorz Krychowiak. Posléze se Poláci dostali ještě do několika šancí, ale brankář Ofir Marciano byl ve skvělé formě.
    Do druhé půle hosté vstoupili skvěle, když se v 54. minutě prosadil Krzysztof Piątek. Následně ale tempo hry udával spíše Izrael, který se v 88. minutě dočkal sladké odměny v podobě branky, kterou dal Moanes Dabour. Srovnat už ale domácí nedokázali.

90+6

90+6
    Izrael sice získal autové vhazování na své polovině, ale posléze přišel o míč a Robert Lewandowski se dostal ke dvěma střelám, ovšem ani jedna neskončila za zády Marciana!

90+5
    Poláci přišli o míč a do protiútoku se vrhl Izrael, který přesunul hru na pravou stranu, odkud přiletěl centr do vápna, kde ale přišel útočný faul domácích.

90+4
    Nákop Izraele skončil jen mimo hrací plochu a následuje tak odkop od brány Wojciecha Szczęsného.

90+3
    Nakonec to ale vypadá, že se po diskuzi bude pokračovat a hrát se budou ještě dvě minuty.
    90+2. Diskuze s hlavním rozhodčím Mattiasem Gestraniusem.

90+2
    Únik fanouška má ovšem větší problémy, jelikož hlavní rozhodčí Mattias Gestranius svolává všechny hráče! Uvidíme co se z toho nakonec vyvrbí, ale klidně může jít o ukončení zápasu!

90+1
    Nyní se na hrací plochu dostal pravděpodobně fanoušek domácího mužstva a hra je tak přerušená.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
    88. Moanes DABOUR - 1:2

88
    Izrael právě vstřelil branku!
    Tak nakonec nás na samotném konci utkání čeká velké drama, jelikož domácí mužstvo snižuje na 1:2! Sražený centr izraelského hráče letěl do vápna, kde byl nejpohotovější MOANES DABOUR a ten trochu krkolomným způsobem nakonec dokázal skvěle zakončit k pravé tyči.

87
    Klich přišel o míč na pravé straně a domácí tak mohou jít směrem dopředu.

86
    Domácí se skvěle prodrali po pravé straně, ale centr Eliho Dasy proletěl vápnem až na druhou stranu do zámezí.

85
    Jan Bednarek skvěle přerušil přihrávku domácího hráče a Polsko tak získalo balón na své kopačky.

84
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Grzegorz Krychowiak, přichází Dominik Furman.

83
    Ofsajd domácího celku přerušil útočnou akci a nyní už je připraveno střídání Polska.