Slavia – Chomutov 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Motor ČB 5:8 (kon.)
Benátky n/J – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Prostějov – Sokolov 4:2 (kon.)
Jihlava – Přerov 0:1 (po pr.) | Třebíč – Havířov 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 16.11.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 22. kolo

Dnešní zápas sledovalo 1785 a gólu se dočkali až v prodloužení. Čtyři vteřiny dělilo zápas od samostatných nájezdů, ale celé na sebe to vzal Šimon Kratochvil a střelou pod víko rozhodl dnešní zápas.

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:59:54)

64:56 Šimon KRATOCHVIL - 0:1

64:56
    Přerov právě vstřelil branku!
    ŠIMON KRATOCHVIL se dostal do útočného pásma, najel si na pravý kruh a střelou příklepem poslal kotouč do levé šibenice. Rozhoduje tím tak dnešní zápas a bonusový bod z prodloužení míří do Přerova. Konečné skóre zápasu 0:1. Bez asistence.

63:40
    Andělova střela z pravého kruhu míří nad. Dukla se dnes velice trápí v koncovce.

62:47
    Miroslav Juda nyní mohl rozhodnout, když jel sám na gólmana. Klimeš ale sevřel své betony včas!

61:36
    Čachotský zavezl kotouč do pásma a vypálil z mezikruží. Jeho střela šla ale vysoko nad branku Klimeše!

60:30
    Popelka se dostal ke střele, kterou mu stihl zblokovat Pekr.

60:02
    Kotouče se ujímají hráči Dukly po zahajovacím buly.

60:01

Ani po 60 minutách 1785 fanoušků nedočkalo branky. Na obou stranách dominují gólmani a ani ne jedné straně na ně nelze najít recept. Za necelé dvě minuty začne prodloužení 3 na 3.

60:00

59:00
    Klimeš má kotouč v lapačce po střele Mareše z modré čáry!

58:27
    Jan Brož nyní obrovsky podržel svůj tým. Na střelu od modré si počkal a zlikvidoval i následující dorážku!

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

56:21
    Po komerční přestávce následuje vhazování před Brožem.

56:05
    Kubeš vypálil z modré čáry, ale Brož včas sevřel své betony!

54:56
    Pekr vystřelil z pravého kruhu, ale jeho střela jen těsně minula branku!

54:15
    Viktor Ujčík si vyžádal oddechový čas pro své svěřence.

53:56
    Zubři se v přesilové hře více méně nedostali ani ke střele a domácí jsou již v plném počtu.

52:51
    Dukla se osvobozuje vyhozením až ke Klimešovi a hráči míří střídat.

51:49
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., nedovolené bránění).

51:16
    Skořepa dostal přihrávku do pohybu, ale nezpracoval ji a kotouč mu odskočil až k obráncům Zubrů.

50:45
    Šnajnar zaváží kotouč do útočného pásma před Brože.

50:00
    Jsme aktuálně v polovině třetí třetiny. Hra se po odpískání zakázaného uvolnění přesune před Klimeše.

48:57
    Staněk rozehrává z obranného pásma a vysílá své hráče dopředu.

48:35
    Klimeš má kotouč pod lapačkou. Vhazovat se bude na levém kruhu.

47:20
    Holý rozehrává zpoza branky Brože.

47:00
    Zakázané uvolnění přesune hru před Klimeše na pravý kruh.

46:09
    Dukla nyní kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat k ohrožení branky Klimeše.

43:39
    Zakázané uvolnění přesune hru zpět před Klimešovu branku.

42:48
    Zubři si nyní drží útočné pásmo a kombinují před Brožem.

41:55
    Černý nahodil kotouč do útočného pásma a jeho lajna míří ke střídačce.

41:01
    Šnajnar rozehrává zpoza branky Klimeše.

40:34
    Hosté jsou již v plném počtu.

40:31
    Čachotský vypálil z pravého kruhu, ale Klimeš byl pozorný a jeho pokus likviduje. Do konce vyloučení Černého zbývají tři vteřiny.

40:05
    Skořepa vyhrál buly a Dukla zakládá útok.

40:01

Branku fanoušci na Horáckém zimním stadionu neviděli ani ve druhé části a hráči odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Dukla měla, stejně jako v první třetině, přesilovou hru v posledních dvou minutách a vytvořený tlak vyloženě volal po gólu.

Třetí třetina začne přibližně v 19:12.

40:00

39:30
    Pekr vypálil z levého kruhu a Klimeš likviduje vyrážečkou!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:53
    Zubři vyhazují až k brance Brože.

38:35
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., držení).

38:00
    Kolář vypálil z modré čáry, ale branku minul!

37:02
    Chlubna nezpracoval kotouč na modré čáře a Dukla přichází o útočné pásmo.

36:11
    Doležal nahodil puk do útočného pásma.

35:23
    Šimon Kratochvil vypálil z levého kruhu, ale trefil pouze levou tyč! Brož se mohl po kotouči pouze ohlédnout.

34:15
    Buly vyhrál Skořepa a domácí se vydávají vpřed v čele s Čachotským a Pekrem.

34:13
    Stečovaná střela zamířila až do ochranné sítě nad Brožem. Následuje komerční přestávka a buly na levém kruhu.

33:06
    Davídek se dostal do úniku, zkusil rozhýbat gólmana blafákem, ale ten mu jeho pokus mezi betony zlikvidoval!

32:20
    Hosté nyní kombinují před brankou Brože a domácí se nemohou dostat ke kotouči.

31:34
    Po buly před brankou Klimeše se ke kotouči dostávají Zubři.

31:10
    Pekr sbírá kotouč v obranném pásmu a posílá ho ihned dopředu na připravené útočníky.

30:49
    Skořepa nezvládl rozehrávku ve středním pásmu, a tak domácí začínají opět od branky Brože.

29:24
    Fronk se dostal ke střele, ale trefil pouze obránce Zubrů.

28:56
    Davídek zavezl kotouč do útočného pásma a Dukla kombinuje před brankou Klimeše.

28:10
    Úmyslný ofsajd přerušuje hru a přesune ji před branku Klimeše.

28:02
    Brož má po střele Zbořila kotouč pod lapačkou. Následuje vhazování z levého kruhu.

27:26
    Černý pálil z pravého kruhu a donutil Brože k zákroku.

26:59
    Domácí prohráli buly v útočném pásmu a dopředu míří Zubři.

26:35
    Fronk šel s Davídkem 2 na 1, ale obránce si přihrávku pohlídal a zblokoval ji hokejkou.

25:38
    Poletín se dostal ke kotouči ve středním pásmu a zaváží ho až k brance Klimeše.

24:57
    Obránci Zubrů zakládají útok od své branky.

24:44
    Ofsajd přerušuje hru po špatném pohybu domácích na modré čáře.

24:02
    Brož likviduje střelu pravým betonem.

23:25
    Šnajnar vypálil z modré, ale přímo do lapačky Brože!

22:40
    Domácí si nyní drží útočné pásmo.

21:32
    Kratochvil se dostal ke střele, ale Brož akci likviduje.

20:55
    Doležal po dorážce trefuje tyč!

20:34
    Hosté jsou již nyní v plném počtu.

20:05
    Po úvodním buly druhé třetiny se kotouče ujímají hosté.

20:01

V první třetině gól nepadl, a tak jdou hráči do kabin za stavu 0:0. Domácí měli šance v posledních dvou minutách, kdy hráli přesilovou hru, ale ve finále je zradila koncovka nebo nepřesná rozehrávka. Na obou stranách drží své celky také gólmani Brož – Klimeš.

Druhá třetina začne přibližně v 18:24.

20:00

19:44
    Anděl pálil z mezikruží, ale netrefil branku.

19:22
    Zubři vyhazují kotouč až k Brožovi.

18:51
    Pohl vypálil z modré a Klimeš zasahuje holí!

18:19
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., podrážení).

18:00
    Domácí mají nyní výhodu, Brož míří na střídačku.

17:18
    Pohl vystřelil z modré a Klimeš má kotouč pod lapačkou!

16:38
    Domácí nyní drží útočné pásmo a kombinují před Klimešem.

15:20
    Davídek pálil z modré čáry, ale kotouč minul těsně Klimešovu branku!

13:58
    Špatná střela Koláře. Kotouč sbírají obránci Přerova.

13:21
    Je pískáno opět zakázané uvolnění Přerova. Na buly se staví Šimon Kratochvil se Skořepou.

13:04
    Weinhold nahazuje kotouč do útočného pásma.

13:00
    Ofsajd přerušuje hru po špatném pohybu Zubrů na modré čáře.

12:13
    Anděl vyhazuje kotouč až ke Klimešovi a přesilová hra Přerova se chýlí ke konci.

11:48
    Hosté nyní zamkli Duklu v pásmu, ale po střele kotouč skončil pouze v lapačce Jana Brože!

10:53
    Dukla se osvobozuje vyhozením puku až k brance Klimeše.

10:44
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., držení).

09:21
    Machač pálil v předbrankovém prostoru, ale Klimeš má svojí vyrážečku připravenou a vyrazil kotouč do levého rohu!

09:10
    Další zakázané uvolnění Zubrů.

08:31
    Moučkova rána z modré skončila až v ochranné síti. Vhazovat se bude před Brožem, protože střela byla stečována domácími hráči.

07:43
    Staněk vypálil z modré, ale trefil pouze prvního bránícího hráče.

07:38
    Zakázané uvolnění od hráčů z Přerova. Hra se přesune před Klimeše.

07:16
    Anděl se dostal ke kotouči v obranném pásmu a rozehrává dopředu na Davídka.

06:51
    Přihrávka rukou jednoho ze Zubrů přerušuje hru ve středním pásmu.

05:49
    Šnajnar zavezl kotouč do pásma a ihned pálil příklepem! Střela minula branku Brože o pár desítek centimetrů.

05:10
    Kubeš vypálil z modré, ale střela neměla dobré parametry. Kotouč sbírá Holý v obranném pásmu.

04:54
    Brož má kotouč pod lapačkou po střele Černého!

04:35
    Zakázané uvolnění. Tentokrát z holí domácích. Vhazovat se bude na pravém kruhu před Brožem.

04:01
    Weinhold zavezl kotouč do útočného pásma.

02:46
    Skořepa dostal přihrávku před branku, kde stál úplně sám! Zpracovat kotouč se mu však nepodařilo, jak bych on sám chtěl.

02:27
    Skořepa prohrál buly v útočném pásmu a dopředu míří hosté.

02:23
    Po boji o kotouč v levém rohu rozhodčí přerušuje hru.

01:55
    Lichanec pouze nahodil do útočného pásma.

01:36
    Pískáno další zakázané uvolnění Přerova. Vhazovat se bude na pravém kruhu před Klimešem.

00:58
    Přerov zakládá útok až od své branky.

00:30
    Domácí se dostávají do útočného pásma, kde kombinují před Klimešem. Po ztrátě puku obránce Přerova vyhodil na zakázané uvolnění.

00:05
    Jako první se po úvodním buly kotouče ujímají domácí.

00:01

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Mareš, Staněk, J. Pohl, J. Holý, Černohorský, D. Kolář, Půža – Čachotský (A), Skořepa (C), Pekr – T. Harkabus, Poletín, Chlubna – Davídek, Fronk, Anděl – Lichanec, Juda, Machač.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Krisl (C), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný (A), Navrátil – Moučka, Popelka, Číp – M. Kratochvil, F. Dvořák, Š. Kratochvil – Kočica, Süss, A. Hradil – Zmeškal.

Rozhodčí: Veselý, Vrba – Polák, Komínek.

Příjemný hokejový podvečer!

Dnes je na programu 22. kolo Chance Ligy, ve kterém se utká na Horáckém zimním stadionu Dukla Jihlava se Zubry z Přerova.

Duklu čekal po reprezentační přestávce těžký zápas na ledě Motoru pod novou trenérskou dvojicí Ujčík – Nekvasil. Ačkoli byl lídr tabulky v zápase favorit, tak nechybělo málo a Dukla mohla ukořistit alespoň bod nebo dva, kdyby zápas dospěl do prodloužení. Dukla si nakonec domů neodvezla ani jeden bod a čas na udělání první osmičky se krátí.

Přerov nastoupil po reprezentační přestávce doma proti Slavii. Zápas ani pro Přerov nedopadl nejlépe. Po 60 minutách svítilo na tabuli skóre 2:4 pro pražskou Slavii, a tak si budou chtít oba celky dnes spravit chuť nějakým bodovým ziskem.

Zápas na počest Válečných veteránů, který se odehraje ve speciálních dresech pro tento zápas, začíná v 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.