Slavia – Mountfield HK 6:0 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 3:5 (kon.) | Technika Brno – Jihlava 2:3 (kon.)
Hvězda Praha – Třemošná 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:1 (3:2 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 2:7 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:5 (kon.) | Havířov – Přerov 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
Kladno – Kobra 4:1 (kon.) | Poruba – Olomouc 4:3 (po pr.) | PZ Kladno – Plzeň 0:1 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:3 (kon.) | Liberec – Tábor 5:1 (kon.)
PZ Kladno
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Sobota 16.11.2019, 15:55 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:55 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Krásné čtvrteční odpoledne z Kladna!

Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na sobotní den dopřát trochu mládežnického hokeje. Od 15:55 hodin se totiž na ČEZ Stadionu hraje šestnácté kolo ELIOD extraligy, ve kterém domácí PZ Kladno přivítá na svém ledě tým HC Škoda Plzeň.

Jasný favoritem utkání jsou hosté z Plzně, kteří jsou dva body za prvními Karlovými Vary, naopak Pracovní Zálohy se krčí na samotném dně skupiny Západ. Rozdíl mezi oběma týmy je obrovských třicet bodů.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné dopoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.

PZ Kladno: Liemann (Hykel) – Melichna, Stich, Deniger, Horn – Rynda, Zukriegel (A), Pospíšil, Cihelka, Hanousek, Jechumtál, Trojna, Vlach, Redlich (C), Kulich, Mikeska, Vosyka

HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Bočan) – Schindler, Houdek, Kanta, Hodinář, Páník (A) – Jánský, Steinbrücker, Šiler, Hauser, D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, Matoušek, Kreuzman, Holý (C)

Rozhodčí: Jan Vidim – David Dyršmíd, Dominik Herles.

00:01

3:29
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jakub Holý – 2 min., napadení).

3:43
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Andrej Vlach – 2 min., podrážení).

5:29

5:43

9:49
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jakub Holý – 2 min., podrážení).

11:49

18:02
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Samuel Schindler – 2 min., podrážení).

20:00

Máme za sebou úvodní třetinu, branky jsme se zatím nedočkaly. Doufejme, že ve druhé periodě to bude o mnoho lepší. Po čtvrthodinové přestávce budeme pokračovat.

20:01

20:02

20:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Matěj Korčák – 2 min., krosček).

22:57

26:35
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Milan Cihelka – 2 min., držení).

28:35

29:03
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jiří Pospíšil – 2 min., podrážení).

31:03

37:55
    Domácí Filip Deniger fauloval v brejku hostující hráče. Plzeň má k dispozici trestné střílení!

37:55
    K samostatnému nájezdu se rozjel nejproduktivnější hráče celé extraligy Petr Hauser, ale domácího brankáře nepřekonal, pokračujeme stále za nerozhodného stavu.

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

40:00

Čtyřicet minut hry je minulostí a my stále čekáme na první přesně trefený šíp. Pracovní zálohy překvapivě nadále s Plzní drží krok a i díky dobře chytajícímu Liemannovi je stav stále bezbrankový. Zhruba za patnáct minut začne třetí třetina, kde se buď rozhodne nebo tento zápas půjde do prodloužení.

40:01

40:37
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Filip Deniger – 2 min., hákování).

42:37

44:26
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MAREK SOUKUP. Asistence: Jakub Šiler, Josef Dáňa.

47:04
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Steinbrücker – 2 min., hákování).

48:48
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Sebastian Redlich – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Marek Soukup – 2 min., sekání).

49:04
    Plzeň už je ve čtyřech.

50:48
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

54:35
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jakub Šiler – 2 min., držení).

56:35

58:32
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jiří Melichna – 2 min., hákování).

Je dobojováno, Plzeň vítězí v Kladně nejtěsnějším možným rozdílem. Jedinou branku vstřelil ve 45. minutě hostující Marek Soukup, hosté se tak díky tříbodovému vítězství vrací na první místo extraligové tabulky.

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím, na shledanou. (17:54:59)