Nová Paka – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 0:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Opava 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Žďár n/S 4:7 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:2 (1:2 po s.n.)
China Golden Dragon – David Servis 4:8 (kon.) | Bílina – Řisuty 4:2 (kon.) | Klatovy – Písek 2:1 (po pr.)
Vrchlabí – Děčín 6:1 (kon.) | Příbram – Kolín 3:1 (kon.) | Kobra – Tábor 2:8 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 16.11.2019, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 18. kolo

58:01
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min. sekání + 5 min. – hrubost + osobní trest do konce utkání – nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (T. Fojtík – 2 min., sekání + 5 min. – hrubost + osobní trest do konce utkání – nesportovní chování).

58:01
    Bitka! Miroslav Třetina si to na férovku rozdal s Tomášem Fojtíkem. Kopřivnický hráč vyšel ze souboje navrch.

54:49
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    A této komické situace také hosté využívají. ONDŘEJ SLUŠTÍK z poloviny hřiště trefuje prázdnou bránu Havlíčkova Brodu. Asistence: Jakub Mach a Marek Pěnčík

54:40
    Rozhodčí signalizuje faul domácích. Brankář hostů tak odjel na střídačku a hraje se šest na šest bez brankářů.

53:41
    Bruslaři hrají v šesti!

53:27
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Suchý – 2 min., sekání).

49:23
    Bruslaři se po delší době dostali do velké šance! Vojtěch Holenda však nepropálil Petra Hromadu.

48:22
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost).

48:22
    Dominik Suchý si v rohu obhodil obránce, čímž si vytvořil dostatek času na to, aby přesně nahrál volnému MIROSLAVU MARKOVI, který ranou z první prostřelil Holíka. Asistence: Dominik Suchý

36:57
    Luboš Voříšek měl před sebou prázdnou bránu, kterou však střelou z první minul!

36:29
    Bruslaři dostali puk do brány! Rozhodčí však těsně předtím přerušili hru. Miroslav Třetina dostal kotouč před bránu, odkud ho jeho spoluhráči dostrkali za záda Petra Hromady. Pro domácí, bohužel, až po odpískání.

33:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., hákování).

31:26
    Z nenadála je tu druhá branka Kopřivnice. Ke střele z pravého kruhu se dostal JAKUB MACH. Zamířil přesně pod horní tyč a vyslal nechytatelnou ránu. Asistence: Dominik Suchý a Ivan Ďurač

28:34
    Tomáš Semrád našel rozjetého Romana Mikeše, na jehož střelu jen těsně dosáhl přesouvající se Hromada!

27:56
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Suchý – 2 min., hákování).

19:33
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Pěnčík.

13:02
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gola – 2 min., sekání).

12:12
    Ondřej Sluštík se dostal při vlastním oslabení do samostatného úniku! Martin Holík ho však zkušeně vybruslil.

11:10
    Romanu Mikešovi nesedla střela z první! Zela na něj prázdná branka, kterou přestřelil.

10:25
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (M. Mach – 2 min., podrážení).

08:24
    Do dobré střelecké pozice se dostal Petr Kuchta! Jeho rána však gólem neskončila.

05:15
    Patrik Gola se u mantinelu otočil s kotoučem a našel před bránou stojícího DOMINIKA SUCHÉHO, jenž prostřelil Martina Holíka mezi betony. Asistence: Patrik Gola

05:10
    Dominik Suchý nabil Patriku Golovi ke střele! Jeho pokus z první Holík vyrazil.

01:17
    První velká šance pro Kopřivnice! Ondřej Sluštík se s kotoučem ocitl přímo před Holíkem. Nadvakrát se mu však nepodařilo gólmana domácích prostřelit.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 6. Suchý (Gola), 32. J. Mach (Suchý, Ďurač), 49. Marek (Suchý), 55. Sluštík (J. Mach, Pěnčík)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Semrád, Pospíchal, Benák, Vala, Nepokoj, Kliment – Holenda, Voříšek (A), Cachnín, Juráň, Kuchta, Třetina (C), Mikeš, Matušík, Ludvík, Přidal
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Imrich, Krzák, Šendera, Bail, T. Fojtík, Stříž (A), J. Mach (C), Ollender, Sluštík, Bochnak, F. Fojtík, M. Mach, Suchý, Pěnčík, Gola, Ďurač, Marek

Rozhodčí: Radim Slavka – Martin Hübl, Henrich Král'