Mladá Boleslav B – Mělník 6:3 (kon.) | Lev Benešov – Kralupy n. Vltavou 5:2 (kon.)
HC Lev Benešov
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 16.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Benešov • Krajská liga: Středočeský kraj • 10. kolo

51:01
    Přesilovka pro Kralupy. Na trestnou usedá Martin Janáč za vysokou hůl.

35:59
    Příležitost pro Kralupy. Na trestnou lavici odchází Dušek, hosté si zahrají přesilovou hru.

22:11
    Strkanice na brankovišti vyústila v šarvátku mezi Hamplem a Korvasem. Oba dva posílá rozhodčí Lukavský na trestnou lavici.

19:55
    Příležitost pro Kralupy. které vstoupí do druhé třetiny v početní převaze hráčů na ledě. 2 minuty za hákování dostává Filip Zderadička.

16:14
    2 trestné minuty za držení dostává kralupský kapitán Tomáš Prášek.

14:22
    První přesilovou hru si zahrají Kralupy nad Vltavou. Na trestnou lavici usedá Martin Korvas.

9:44
    Jan Háva vyhazuje puk mimo mantinely bez přičinění protihráče či mantinelu a dostává 2 trestné minuty za zdržování hry. Další přesilovka pro Benešov.

4:28
    První přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici usedá Martin Hanžl (KRA) na 2 minuty za podražení.

David Palán

Branky a nahrávky: 18. Kaňka (Fedoročko), 18. Martínek (Holánek), 23. Kaňka, 33. Kaňka (Netolický, Zderadička), 60. Starec (Kaňka) – 8. Háva (Hampl), 16. Student (Řehák)

HC Lev Benešov: Štěpánek – Kumpošt, Martínek, Bursík, Stejskal, Fedoročko (A), Korvas, Zderadička, Kotýnek – Mrva, Babický, Holánek (C), Formánek, Eiselt, Kohout, Kočí, Kaňka, Janáč, Starec (A), Dušek, Netolický
    HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – David, R. Verbík – Cafourek (A), J. Verbík – Šarše, Prášek (C) – Řehák, Kaprál (A), Student – Neiss, Hampl, Háva – Roubal, Hanžl, Davídek

Rozhodčí: Petr Lukavský — Jiří Matějček, Pavel Karda