Mladá Boleslav B – Mělník 6:3 (kon.) | Lev Benešov – Kralupy n. Vltavou 5:2 (kon.)
HC Lev Benešov
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 16.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Benešov • Krajská liga: Středočeský kraj • 10. kolo

59:24
    Benešov právě vstřelil branku!

DAVID STAREC získal kotouč v benešovském obranném pásmu a marně stíhaný Cafourkem ho dováží až do prázdné kralupské brány. Asistence: Michal Kaňka

59:01
    Jiří Exner míří na střídačku, Kralupy to zkouší v šesti.

52:02
    Další průnik Ondřeje Hampla končí na Štěpánkových betonech.

51:29
    Cafourek chybuje na modré a benešovští ujíždějí dva na jednoho. Formánek bere zodpovědnost na sebe, Exner chytá!

51:01
    Přesilovka pro Kralupy. Na trestnou usedá Martin Janáč za vysokou hůl.

50:07
    Sám na Exnera ujíždí Netolický, Exner zasahuje vyrážečkou!

36:21
    Ondřej Hampl hledal před bránu najíždějícího Neisse, tomu kotouč přeskakuje hůl.

35:59
    Příležitost pro Kralupy. Na trestnou lavici odchází Dušek, hosté si zahrají přesilovou hru.

35:20
    Další velká šance Hamplovy formace. Ondřej Hampl nejdřív našel v mezikruží najíždějícího Hávu, jeho střelu Štěpánek jen vyrazil. Následně stál Hampl Štěpánkovi tváří v tvář, ale mezírku u pravé tyče nenašel.

34:15
    Dva na jednoho ujížděli Kaňka s Netolickým, lídr benešovského bodování zkoušel najít útočného parťáka, ale skvěle zasahuje Martin David a přihrávku blokuje!

32:40

Benešov svůj tlak nakonec proměňuje. Puk se dostal do skrumáže na Exnerově brankovišti, kde měli domácí k dispozici několik dorážek. Nakonec se puk ocitl před prázdnou bránou číhajícím MICHALEM KAŇKOU, který završuje hattrick. Asistence: Lukáš Netolický, Filip Zderadička

29:36
    Tři na jednoho ujíždí benešovští na Exnera. Kralupský brankář drží svůj tým nad vodou.

28:55
    Další šance Benešova! Sám před Exnerem teď neuspěl Eiselt!

28:35
    Šance na druhé straně! Dva na Romana Verbíka teď ujížděli Stejskal s Duškem, první jmenovaný našel druhého, který ještě puk předává na dojíždějícího Starce, Exner jako zázrakem zasahuje!

27:23
    Martin Hanžl se řítí do šance, nemá ale rychlost a stíhá ho dojet Netolický, který příležitost eliminuje.

22:23

Veterán MICHAL KAŇKA ujíždí sám na Exnera a prostřeluje. Benešov otáčí zápas.

22:11
    Strkanice na brankovišti vyústila v šarvátku mezi Hamplem a Korvasem. Oba dva posílá rozhodčí Lukavský na trestnou lavici.

21:34
    Ondřej Hampl předal do jízdy Neissovi, ten trefuje tyč!

19:55
    Příležitost pro Kralupy. které vstoupí do druhé třetiny v početní převaze hráčů na ledě. 2 minuty za hákování dostává Filip Zderadička.

17:47

Je vyrovnáno. Opařené kralupské mužstvo včetně Jiřího Exnera v bráně překvapuje střelou od modré DAVID MARTÍNEK.

17:36

Domácí tlaku v přesile nakonec využívají a snižují na rozdíl jediné branky. Trefuje se veterán benešovského týmu MICHAL KAŇKA. Asistence: Ondřej Fedoročko

17:15
    Jiří Exner skvělým přesunem zabraňuje jasnému gólu domácích. Benešov má tlak.

16:14
    2 trestné minuty za držení dostává kralupský kapitán Tomáš Prášek.

15:11
    Kralupy právě vstřelily branku!

ROBIN STUDENT se dostává k odraženému kotouči a bekhendem mezi Štěpánkovy betony posílá Kralupy do dvoubrankového vedení. Asistence: Ota Řehák

14:22
    První přesilovou hru si zahrají Kralupy nad Vltavou. Na trestnou lavici usedá Martin Korvas.

11:55
    Jan Háva se hned po návratu z trestné ujal puku a mířil sám na Štěpánka, forhendovým blafákem si roztáhl Štěpánka po celém brankovišti, ale jeho následné zakončení končí v jeho betonu.

9:44
    Jan Háva vyhazuje puk mimo mantinely bez přičinění protihráče či mantinelu a dostává 2 trestné minuty za zdržování hry. Další přesilovka pro Benešov.

7:52

Ondřej Hampl vybojoval puk u mantinelu, předal před bránu na JANA HÁVU, ten si hodil kotouč na bekhend a procedil ho pod Štěpánkovou lapačkou. Asistence: Ondřej Hampl

4:28
    První přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici usedá Martin Hanžl (KRA) na 2 minuty za podražení.

1:05
    Jiří Neiss zachytil v útočném pásmu domácí rozehrávku, sám proti Štěpánkovi přestřeluje bránu!

David Palán

Branky a nahrávky: 18. Kaňka (Fedoročko), 18. Martínek (Holánek), 23. Kaňka, 33. Kaňka (Netolický, Zderadička), 60. Starec (Kaňka) – 8. Háva (Hampl), 16. Student (Řehák)

HC Lev Benešov: Štěpánek – Kumpošt, Martínek, Bursík, Stejskal, Fedoročko (A), Korvas, Zderadička, Kotýnek – Mrva, Babický, Holánek (C), Formánek, Eiselt, Kohout, Kočí, Kaňka, Janáč, Starec (A), Dušek, Netolický
    HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – David, R. Verbík – Cafourek (A), J. Verbík – Šarše, Prášek (C) – Řehák, Kaprál (A), Student – Neiss, Hampl, Háva – Roubal, Hanžl, Davídek

Rozhodčí: Petr Lukavský — Jiří Matějček, Pavel Karda