Slavia – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Vsetín | 2:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Motor ČB | 5:8 (kon.) |
Benátky n/J – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Kadaň – Frýdek-M. | 2:7 (kon.) | | | Prostějov – Sokolov | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Přerov | 0:1 (po pr.) | | | Třebíč – Havířov | 4:3 (kon.) |
New Jersey – Pittsburgh | 2:1 (kon.) | | | Washington – Montreal | 2:5 (kon.) | | | Columbus – St. Louis | 3:2 (po pr.) |
Toronto – Boston | 2:4 (kon.) | | | Ottawa – Philadelphia | 2:1 (kon.) | | | Minnesota – Carolina | 3:4 (po pr.) |
Edmonton – Dallas | 4:5 (po pr.) | | | Tampa – Winnipeg | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 4:3 (kon.) |
Arizona – Calgary | 3:0 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 6:0 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 3:5 (kon.) | | | Technika Brno – Jihlava | 2:3 (kon.) |
Hvězda Praha – Třemošná | 3:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:7 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 4:5 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 2:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Kladno – Kobra | 4:1 (kon.) | | | Poruba – Olomouc | 4:3 (po pr.) | | | PZ Kladno – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Tábor | 5:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Novosibirsk | 4:2 (kon.) | | | Jaroslavl – Ufa | 5:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Spartak Moskva | 1:4 (kon.) |
Minsk – Omsk | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Nová Paka – Jablonec n/N | 6:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 2:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kopřivnice | 0:4 (kon.) |
Mor. Budějovice – Opava | 3:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 4:7 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 1:2 (1:2 po s.n.) |
China Golden Dragon – David Servis | 4:8 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 4:2 (kon.) | | | Klatovy – Písek | 2:1 (po pr.) |
Vrchlabí – Děčín | 6:1 (kon.) | | | Příbram – Kolín | 3:1 (kon.) | | | Kobra – Tábor | 2:8 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 6:3 (kon.) | | | Lev Benešov – Kralupy n. Vltavou | 5:2 (kon.) |
HC Vizi – HC Čápi | 5:1 (kon.) | | | Tomahawk – Marsy Klatovy | 4:4 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – HC MUNI | 1:3 (kon.) |
konec
HC Berounští Medvědi
5:1
(2:0, 2:0, 1:1)
IHC Králové Písek
54:08
|
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Tomáš Kocour – 2 min., držení).
(14:45:08)
|
|
44:14
|
Vyloučení v týmu HC Berounští Medvědi (Jiří Valeš – 2 min., hákování).
|
|
41:20
|
Vyloučení v týmu HC Berounští Medvědi (Tomáš Brotánek – 2 min., držení hole).
|
|
39:32
|
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Jaroslav Rajskub – 2 min., podrážení).
|
|
38:32
|
Vyloučení v týmu HC Berounští Medvědi (Jan Kratochvíl – 2 min., faul kolenem).
|
|
29:30
|
Vyloučení v týmu HC Berounští Medvědi (Ondřej Krasanovský – 2 min., držení).
|
|
22:57
|
Vyloučení v týmu HC Berounští Medvědi (Tobiáš Zábranský – 2 min., podrážení).
|
|
3:51
|
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Lukáš Krejčí – 2 min., podrážení).
|