VC Brazílie | Vítěz: M. Verstappen (Red Bull) (kon.) |
Velká cena Valencie - Moto3 | Vítěz: S. García (ESP) (kon.) | | | Velká cena Valencie - Moto2 | Vítěz: B. Binder (RSA) (kon.) | | | Velká cena Valencie - MotoGP | Vítěz: M. Márquez (ESP) (kon.) |
konec
Velká cena Valencie - Moto2
Vítěz: B. Binder (RSA)
Martin Augustin
Konečné pořadí MS pro rok 2019:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 262 bodů
2. Brad Binder (RSA/KTM) - 259 bodů
3. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 250 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 226 bodů
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 207 bodů
6. Luca Marini (ITA/Kalex) - 190 bodů
7. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 171 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 137 bodů
9. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) - 108 bodů
10. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 97 bodů
Pořadí v cíli:
1. Brad Binder (RSA/KTM) 25:30,766 min
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +0,735 s
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +1,045 s
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta) +1,185 s
5. Jorge Martín (ESP/KTM) +8,066 s
6. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +8,311 s
7. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +9,922 s
8. Luca Marini (ITA/Kalex) +11,085 s
9. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +11,739 s
10. Sam Lowes (GBR/Kalex) +12,362 s
11. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +16,620 s
12. Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta) +17,160 s
13. Jake Dixon (GBR/KTM) +17,595 s
14. Enea Bastianini (ITA/Kalex) +17,624 s
15. Remy Gardner (AUS/Kalex) +17,835 s
16. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +18,090 s
17. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +18,251 s
18. Joe Roberts (USA/KTM) +18,434 s
19. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +19,829 s
20. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +20,278 s
21. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +20,298 s
22. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +20,362 s
23. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +20,280 s
24. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +25,732 s
25. Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex) +28,179 s
26. Philipp Öttl (GER/KTM) +28,392 s
27. Tommaso Marcon (ITA/NTS) +32,617 s
28. Xavi Cardelús (AND/KTM) +37,281 s
29. Adam Norrodin (MAS/Kalex) +37,410 s
30. Álex Márquez (ESP/Kalex) +1:29,344 min
Neklasifikováni:
Sean Dylan Kelly (USA/KTM), Lucas Tulovic (GER/KTM)
Nejrychlejší kolo:
Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 1:34,820 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 12. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
5. Álex Márquez (ESP/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
5. Álex Márquez (ESP/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Jorge Martín (ESP/KTM)
5. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
Postavení na startu:
1. řada: Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Jorge Martín (ESP/KTM), Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
2. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
3. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Augusto Fernández (ESP/Kalex), Enea Bastianini (ITA/Kalex)
4. řada: Sam Lowes (GBR/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. řada: Andrea Locatelli (ITA/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex)
6. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Jake Dixon (GBR/KTM), Nicolò Bulega (ITA/Kalex)
7. řada: Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta), Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
8. řada: Bo Bendsneyder (NED/NTS), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Somkiat Chantra (THA/Kalex)
9. řada: Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex), Philipp Öttl (GER/KTM), Sean Dylan Kelly (USA/KTM)
10. řada: Tommaso Marcon (ITA/NTS), Adam Norrodin (MAS/Kalex), Xavi Cardelús (AND/KTM)
11. řada: Lucas Tulovic (GER/KTM), Joe Roberts (USA/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 262 bodů
2. Brad Binder (RSA/KTM) - 259 bodů
3. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 250 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 226 bodů
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 207 bodů
6. Luca Marini (ITA/Kalex) - 190 bodů
7. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 171 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 137 bodů
9. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) - 108 bodů
10. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 97 bodů
Pořadí v cíli:
1. Brad Binder (RSA/KTM) 25:30,766 min
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +0,735 s
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +1,045 s
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta) +1,185 s
5. Jorge Martín (ESP/KTM) +8,066 s
6. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +8,311 s
7. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +9,922 s
8. Luca Marini (ITA/Kalex) +11,085 s
9. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +11,739 s
10. Sam Lowes (GBR/Kalex) +12,362 s
11. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +16,620 s
12. Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta) +17,160 s
13. Jake Dixon (GBR/KTM) +17,595 s
14. Enea Bastianini (ITA/Kalex) +17,624 s
15. Remy Gardner (AUS/Kalex) +17,835 s
16. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +18,090 s
17. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +18,251 s
18. Joe Roberts (USA/KTM) +18,434 s
19. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +19,829 s
20. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +20,278 s
21. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +20,298 s
22. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +20,362 s
23. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +20,280 s
24. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +25,732 s
25. Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex) +28,179 s
26. Philipp Öttl (GER/KTM) +28,392 s
27. Tommaso Marcon (ITA/NTS) +32,617 s
28. Xavi Cardelús (AND/KTM) +37,281 s
29. Adam Norrodin (MAS/Kalex) +37,410 s
30. Álex Márquez (ESP/Kalex) +1:29,344 min
Neklasifikováni:
Sean Dylan Kelly (USA/KTM), Lucas Tulovic (GER/KTM)
Nejrychlejší kolo:
Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 1:34,820 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 12. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
5. Álex Márquez (ESP/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
5. Álex Márquez (ESP/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
5. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
4. Jorge Martín (ESP/KTM)
5. Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
Postavení na startu:
1. řada: Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Jorge Martín (ESP/KTM), Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
2. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
3. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Augusto Fernández (ESP/Kalex), Enea Bastianini (ITA/Kalex)
4. řada: Sam Lowes (GBR/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. řada: Andrea Locatelli (ITA/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex)
6. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Jake Dixon (GBR/KTM), Nicolò Bulega (ITA/Kalex)
7. řada: Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta), Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
8. řada: Bo Bendsneyder (NED/NTS), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Somkiat Chantra (THA/Kalex)
9. řada: Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex), Philipp Öttl (GER/KTM), Sean Dylan Kelly (USA/KTM)
10. řada: Tommaso Marcon (ITA/NTS), Adam Norrodin (MAS/Kalex), Xavi Cardelús (AND/KTM)
11. řada: Lucas Tulovic (GER/KTM), Joe Roberts (USA/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 262 bodů
2. Brad Binder (RSA/KTM) – 259 bodů
3. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 250 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 226 bodů
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 207 bodů
6. Luca Marini (ITA/Kalex) – 190 bodů
7. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 171 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 137 bodů
9. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) – 108 bodů
10. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 97 bodů (15:06:07)