Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 6:1 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:2 po s.n.)
Montreal – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 2:7 (kon.)
Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.) | San Jose – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Pittsburgh Penguins
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 17.11.2019, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Československá stopa v utkání:

Dominik Simon (PIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:32 (03:43:31)

1. Dominik Kahun (PIT) 2+1
    2. Bryan Rust (PIT) 1+2
    3. Jevgenij Malkin (PIT) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 38-33; Zablokované střely: 17-5; Vhazování: 32%-68%; Hity: 33-36; Přesilové hry: 1/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.
    Pittsburgh si snadno poradil s Leafs a ukončil sérii dvou proher

Dominik Kahun dnes zaznamenal tři kanadské body, stejně jako Bryan Rust, který se prosadil v závěru zápasu během oslabení, a dvěma góly se podepsal pod hladké vítězství Pittsburghu. Toronto prohrálo popáté v řadě a marně se snaží ukončit špatnou sérii výsledků. Skóre. Pittsburgh Penguins 6 Toronto Maple Leafs 1.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:58
    Frustrovaní hokejisté Toronta napálili puk do útočného pásma a pískalo se zakázané uvolnění. Reklamní blok.

56:28
    Oba týmy hrají v závěru zápasu hodně jednoduše a hra se odehrává převážně v neutrální zóně hrací plochy.

53:24
    Sam Lafferty vystřelil v blízkosti levé tyče a Kasimir Kaskisuo puk skvěle vykopl svým levým betonem.

53:05
    Frédérik Gauthier vystřelil na vrcholu mezikruží a střela se od horní tyče odrazila do ochranné sítě!

52:24
    Teddy Blueger vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a Kasimir Kaskisuo předvedl pěkný semafor.

52:04
    Tristan Jarry si snadno poradil s nahozením Leafs ze středního pásma a podržel puk ve své lapačce.

51:56
    Utkání už se pouze dohrává a po přerušení hry následuje reklamní přestávka. Penguins vedou 6:1.

51:01
    Nic Petan clonil v blízkosti pravé tyče brány a střela spoluhráče ho nepříjemně zasáhla do oblasti hlavy.

50:54
    Kasperi Kapanen zakončoval v blízkosti pravé tyče a Tristan Jarry puk vyrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena a prostor dostává komerční přestávka.

48:51
    Penguins vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici brankáře Tristana Jarryho.

48:44
    Nic Petan vypálil v levém kruhu pro vhazování a jeho prudký pokus minul přední levý horní roh domácí brány.

47:20
    Ruský útočník se vrátil z trestné lavice zpět na led a mohl skórovat v blízkosti levé tyče! Kasimir Kaskisuo ale Jevgenije Malkina skvěle vychytal.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Guentzel (Galchenyuk, Malkin), 9. Malkin (Guentzel, Rust), 21. Kahun (Marino, Rust), 25. Kahun (B. Tanev, J. Johnson), 28. McCann (Kahun, B. Tanev), 44. Rust (Blueger) – 35. Spezza (Petan, Barrie)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, J. Schultz, J. Johnson (A), Riikola – Guentzel, Malkin (A), Rust – Kahun, McCann, B. Tanev – Galchenyuk, Blandisi, Simon – Aston-Reese, Blueger, Lafferty. Hlavní trenér: Mike Sullivan.
    Toronto Maple Leafs: Kaskisuo (Andersen) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Hyman, Tavares (C), Kapanen – A. Johnsson, Matthews (A), W. Nylander – I. Michejev, Spezza, Petan – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Dean Morton. Čároví: Matt MacPherson, Brian Mach

Diváci: 18587