Třinec – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Pardubice – Brno 1:2 (kon.) | Sokolov – Žižkov 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Hr. Králové 1:2 (kon.)
FK Třinec
1:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Sobota 23.11.2019, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Ve druhé půli byli zcela jasně lepší domácí fotbalisté a v 59. minutě střídající Kubala vyrovnal na 1:1. Třinečtí měli šance na obrat, ale severočeská obrana nepříjemným atakům odolala, a proto si oba týmy na závěr sezóny rozdělí po bodu. (12:07:50)

90+3

90+3
    Nepříjemný centr Kušníra od rohového praporku hosté odvrátili.

90+2
    Třinečtí jsou na útočné polovině soupeře, ale mají problém dostat se do šestnáctky.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidává k druhému poločasu dvě minuty.

90
    Hosté šli do protiútoku dva na dva, Janoščín nepříjemnou akci soupeře uhasil faulem na Bláhu, za který inkasoval žlutou kartu.

89
    Centr Janoščína z levé strany zamířil přímo do Samoelových rukavic.

88
    Tijani vlétl do Samoelovy rozehrávky, varnsdorfský gólman měl štěstí, míč po odrazu od nigerijského útočníka zamířil do autu.

86
    Janoščín získal míč na levé straně, nachystal si ho na střelu, jenže ta mu nesedla, přesto trefila volného Tijaniho. Třinecký útočník zakončovat nemusel, neboť byl v ofsajdu. Balónu se zmocnil gólman Samoel.

85
    Omasta nakopl míč z levé strany na zadní tyč, kam si nabíhal Kušnír, ale hlavou nedokázal usměrnit míč do brány.

83
    Po centru Kušníra a prodloužení Omasty trefil tyč Kubala, jenže pomezní rozhodčí už před střelou třineckého útočníka signalizoval ofsajd.

82
    Machalík rozehrál roh na přední tyč, odkud Kubala nedokázal zakončit. Vzápětí se ve vápně při zakončení provinil Tijani. Míč tak mají hráči ze severu Čech.

81
    Janoščín vysunul po levé straně Arroya, ten však neodcentroval přes bránícího hráče. Pro svůj tým získal rohový kop.

80
    Dnešní utkání sleduje 408 diváků. Za nízkou návštěvu může částečně zbytečná reprezentační přestávka, která posunula utkání o týden. Dnes je už trochu chladno.

78
    Poslední střídání zápasu. Matěj Kubista vyměnil Erika Micovčáka.

76
    Střídání u Třince. Lukáše Ciencialu nahradil střelec z podzimního duelu Tomáš Omasta.

76
    Další žlutá karta, uviděl ji Heppner.

74
    Po rohovém kopu Machalíka utekli Varnsdorfští do brejku, míč do malého vápna zahrál Novák a balón z nebezpečného území vykopl až gólman Adamuška.

74
    Cienciala přenechal míč na levé straně Janoščínovi, ten utekl kolem kraje před bránu, ale poslední přihrávku zablokoval varnsdorfský hráč – rohový kop.