Třinec – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Pardubice – Brno 1:2 (kon.) | Sokolov – Žižkov 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Hr. Králové 1:2 (kon.)
FK Baník Sokolov
1:2 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 23.11.2019, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Žižkov dnes vítězí v poměru 1:2 a odváží si tak ze Sokolova všechny tři body.
    V prvním poločase byli lepším týmem domácí, kteří neproměnili pokutový kop a do šaten se šlo za stavu 0:0. V druhém poločase už jsme ale branky viděli, a to na obou stranách.
    V druhém poločase převzal trochu iniciativu Žižkov, který svou aktivitu proměnil v úvodní branku. Sokolov měl dnes hrdinu a smolaře v jedné osobě, když Mejdr nejprve vyrovnal hlavou z rohu na 1:1 a následně udělal penaltu na hráči Viktorie Žižkov, ze které pražský tým rozhodl.
    Sokolov tak bude muset přes zimní pauzou tvrdě pracovat, aby se mu v jarní části dařilo výsledkově lépe a udržel se ve FNL. (12:09:31)

90+3

90+3
    Útočnou akci Sokolova zastavuje útočný faul a Žižkov nikam nespěchá.

90+2
    Pro Žižkov to vypadá už velmi nadějně. Dlouhé nákopy Sokolova a kombinace do žádných nebezpečných prostor nevedou.

90+2
    Žlutou kartu dostává Tomáš Cabadaj (FK Viktoria Žižkov).

90+1
    Nastavují se tři minuty.

89
    Další velká šance Žižkova z brejku! Tentokrát byla přihrávka do prázdné branky možná trochu navíc a tak Sokolov zatím může stále myslet na bod z dnešního utkání.

88
    Sokolov nyní tlačí na obranu Žižkova, ta je však pevná a odvrací míče směřující do vápna.

85
    Dva hráči Žižkova šli nyní na brankáře Šimana. Ten však tento smrtící protiútok zastavil a včasným skokem zmenšil střelci úhel.

84
    Sokolov se žene za vyrovnáním! V desíti to bude mít ale velmi složité!

83
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Ondřej Machuča, přichází Stanislav Vávra.

82
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV DIVIŠ. Ten se z penaltového puntíku jako v prvním poločase Červenka nepletl a překonává Šimana tvrdou ránou doprostřed branky.

81
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jan Mejdr (FK Baník Sokolov).

80
    Pokutový kop pro Viktorii Žižkov!

79
    Tempo hry nyní diktuje trochu více Žižkov. Oba týmy mají ale šance na to zápas vyhrát. Sledujeme velmi zajímavé utkání.

77
    Výborným zákrokem podržel domácí fotbalisty brankář Šiman! Ten zlikvidoval střelu k tyči z hranice pokutového vápna.

75
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Šimon Šmehyl, přichází Roman Wermke.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Luis Gil, přichází Tadeáš Zeman.

74
    Do slušného zakončení se dostal Žižkov. Technická střela zpoza vápna jde však mimo.

72
    Oba týmy na hřišti tvrdě bojují a v posledním zápase před zimní pauzou chtějí urvat plný počet bodů.