Pittsburgh – New Jersey 4:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.)
Philadelphia – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Arizona Coyotes
Sobota 23.11.2019, 22:08 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (00:43:25)

Tři hvězdy utkání
    1. Antti Raanta (ARI) 43 zák., 2 góly, 95,6 %
    2. Anže Kopitar (LAK) 1+0
    3. Jason Demers (ARI) 0+0

Na střely přitom LA vyhrálo 45-19!

Los Angeles Kings po pěti domácích výhrách v řadě před svým publikem padli. S Arizonou prohráli 2:3 a právě Arizona je týmem, který připravil Kings poslední dvě porážky, které se vklínily do úspěšného období, při kterém LA sbírali výhry.

Coyotes vstupovali do třetí třetiny za stavu 2:1 a dlouho odolávali náporu soupeře, než Fischer dokázal v 58. minutě poslat puk do prázdné branky domácích. Pak se sice při další hře bez brankáře povedlo Kings vsítit kontaktní gól, ale na vyrovnání už domácí nedosáhli.

59:47
    Další šikovné vyhození Stepana, Kings mají ale ještě čas.

59:28
    Arizoně se při buly povedlo dostat puk ze svého pásma.

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:24
    Kopitarova střela byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se před Raantou.

59:03
    Söderberg svým tělem zastavil Wagnerovu ránu zpoza kruhů a vypomohl Raantovi.

58:41
    Hra je přerušena před Raantou, kotouč skončil v ochranné síti.

58:35
    A Quick spěchá znovu na střídačku!
    58:25 Nikolaj PROCHORKIN - 2:3

58:25
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A ještě tu je jedna zápletka! NIKOLAJ PROCHORKIN protečoval přihrávku od pravého mantinelu do levého horního růžku Raantovy klece. Asistence: Matt Roy, Sean Walker.

58:10
    Quick je znovu na střídačce!
    57:50 Christian FISCHER - 1:3

57:50
    Arizona právě vstřelila branku!
    CHRISTIAN FISCHER se ve svém pásmu dostal k puku a vypálil prudkou střelu přes celé kluziště do prázdné branky domácích. Bez asistence.

57:32
    Quick odjíždí na střídačku, Kings hrají v šesti!

57:25
    Grundstrom od modré poslal svou střelu přímo do Raanty, který puk krotí nad svými betony na břiše.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 23. Kopitar (Doughty, A. Kempe), 59. Prochorkin (Roy, Walker) – 11. Kessel (Keller, Stepan), 36. Crouse (Söderberg, Hinostroza), 58. Fischer

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, J. Ryan, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Grundström, J. Carter, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Amadio, Prochorkin.
    Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Dvorak, Schmaltz, Garland – Crouse, Söderberg, Kessel – Hayton, Stepan, Keller – Fischer, Richardson, Hinostroza.

Rozhodčí: St. Laurent, O'Halloran – Murchison, Gawryletz