Denizlispor – Rizespor 2:0 (kon.) | Ankaragücü – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Konyaspor – Besiktas 0:1 (kon.)
Konyaspor
0:1 (0:0)
Besiktas Istanbul
Sobota 23.11.2019, 18:00 • Torku Arena, Konya • Turecká Superliga • 12. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:58:35)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:9.

Je dobojováno! Nepříliš atraktivní utkání končí vítězstvím lehce favorizovaného Besiktase, kterému před jediným gólem z kopačky Yılmaze pomohla velká chyba v domácí rozehrávce. Jinak se toho moc zajímavého nedělo. Hosté druhou půli každopádně zvládli velice dobře a zaslouženě se radují z posunu na čtvrté místo v tabulce. Konyaspor naopak nevyhrál popáté za sebou a nebezpečně se přibližuje sestupovému pásmu.

90+4

90+4
    Fotbalisté Besiktase rozehráli na krátko. Balón u levé postranní čáře ztratili, nicméně Miya jim nepřesným pasem balón zase vrátil.

90+3
    Erdon Daci se už nemohl dívat, jak hosté drží míč na levém křídle. Ve snaze získat míč zajel do Nkoudoua a dostal za to žlutou kartu.

90+3
    Georges-Kévin NKoudou to udělal mazácky na levé straně. Několik vteřin si podržel míč a pak učebnicově získal rohový kop.

90+2
    Akçay se hned po svém příchodu provinil faulem na Hutchinsona. Hned po rozehrávce však rukou zahrál další střídající hráč Nayir.

90+1
    Nad rámec vrcholícího druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Fallou Diagné, přichází Mücahit Can Akçay.

90
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Umut Nayir.

89
    Oba týmy navíc chystají svá poslední střídání. Ještě předtím se ale musí dohrát postupný útok Besiktase.

88
    Hra je hodně kouskovaná, což domácím taky zrovna nehraje do karet. Zřejmě nás čeká ještě vydatná porce nastaveného času, jak je v Turecku zvykem.

87
    Loris Karius otálel s odkopem, co nejvíc to šlo. Istanbulský celek si svůj hubený náskok zatím hlídá s velkým přehledem.

86
    Souboj na hranici pokutového území mezi Jensem Jönssonem a Domagojem Vidou byl posouzen jako faul domácího fotbalisty.

85
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Adem Ljajić, přichází Oğuzhan Özyakup.

85
    Farouk Miya měl prostor na ose hřiště, jenže toho využil jen ke střele, která proletěla vedle levé tyče Kariusovy branky.

84
    Konyaspor toho ve druhé půli směrem dopředu příliš nevymyslel. Na vyrovnání mu zbývá už jen posledních deset minut.