Technika Brno – Pardubice 4:5 (po pr.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Tábor 4:6 (kon.) | Hvězda Praha – Plzeň 1:4 (kon.) | Poruba – Vítkovice 3:7 (kon.)
HC Litvínov – Kobra 9:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 5:4 (kon.) | Havířov – HK MD Šumperk 3:0 (kon.)
Liberec – Slavia 4:3 (2:0 po s.n.) | Třemošná – Sparta 3:10 (kon.) | Zlín – Vsetín 0:5 (kon.)
PZ Kladno – Chomutov 2:1 (po pr.) | K. Vary – Kladno 5:4 (kon.) | Olomouc – Přerov 3:2 (po pr.)
AZ Havířov
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 23.11.2019, 13:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Ve třetí třetině přidali domácí jeden přesilovkový gól a završili tak skóre na konečných 3:0. V dlouho vyrovnaném utkání byli přeci jen o něco lepším týmem a jejich výhra je tak zasloužená.

Ode mne je to pro tuto chvíli z Havířova vše. Už za 90 minut však nastoupí na led Gascontrol Arény A týmy AZetu a Benátek. K přenosu z tohoto utkání Chance ligy vás tedy zvu. (15:33:21)

59:37
    Buly před hostující brankou.

59:21
    Hrajeme 4 na 4. Havířovští jsou na puku

59:02
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Minařík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Siekierka – 2 min., sekání).

58:30
    Bílek to zkusil od modré přes chumel clonících hráčů, ale netrefil branku.

58:06
    Icing hostů.

56:37
    Na ledě se poněkud přiostřilo, mantinely po soubojích jen duní.

55:59
    Hosté se usadili v útočném pásmu, Fibigr z otočky nezamířil přesně.

55:18
    Becher se prosmýkl kolem obránce a připravil zakončení pro své spouhráče, ti ale jeho nabídku nevyužili.

54:12
    Hosté jsou teď pod tlakem, Kubíkova střela jen těsně minula jejich branku.

53:12

51:58
    Havířov právě vstřelil branku!
    AZ využívá přesilovku a zvyšuje na 3:0. DOMINIK KOLAT skoro z brankové čáry nahodil puk na branku a kotouč propadl gólmanovi za čáru. Asistence Martin Kubík a Adam Kremnický.

51:05
    Moškořovu střelu Šedivý vyráží, následně se hosté osvobozují.

50:25
    Krásná kombinace havířovských, Bárta měl před sebou už jen prázdnou branku, ale puk se mu zamotal mezi brusle.

50:12
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Minařík – 2 min., podrážení).

48:34
    Puk zalehnut v rohu hostujícího pásma.

47:46
    Kubík tečuje Bílkovo nahození, ale o dost mimo branku.

47:09
    Rychlý útok havířovských zastaven na modré čáře.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 38. Puzoň (Mikula), 39. Urbančík (Žák, Vojkůvka), 52. Kolat (Kubík, Kremnický)

AZ Havířov: Nowak (41. Maňásek) – Bílek, Kremnický, Kubíček P., Puzoň, Zmarzlák, Kubíček R. – Mikula, Žák, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Siekierka, Bárta
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (32. Šedivý) – Seidenglanz, Minařk, Slabý, Kareš, Netolický, Blaško, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech Haas, Šucha

Rozhodčí: Rapák – Klímek, Hladík