Poruba 2011 – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Prostějov – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Sokolov – Ústí n/L | 8:2 (kon.) |
Havířov – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Vsetín – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Třebíč – Litoměřice | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Pittsburgh – New Jersey | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 4:1 (kon.) | | | Washington – Vancouver | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Philadelphia – Calgary | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Los Angeles – Arizona | 2:3 (kon.) |
Technika Brno – Pardubice | 4:5 (po pr.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:2 (po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Tábor | 4:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – Plzeň | 1:4 (kon.) | | | Poruba – Vítkovice | 3:7 (kon.) |
HC Litvínov – Kobra | 9:3 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 5:4 (kon.) | | | Havířov – HK MD Šumperk | 3:0 (kon.) |
Liberec – Slavia | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Třemošná – Sparta | 3:10 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 0:5 (kon.) |
PZ Kladno – Chomutov | 2:1 (po pr.) | | | K. Vary – Kladno | 5:4 (kon.) | | | Olomouc – Přerov | 3:2 (po pr.) |
Omsk – Minsk | 1:2 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 2:3 (po pr.) | | | Příbram – David Servis | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 4:0 (kon.) |
Šumperk – Mor. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 4:3 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 6:2 (kon.) |
Písek – Tábor | 2:9 (kon.) | | | Kobra – China Golden Dragon | 14:0 (kon.) | | | Trutnov – Mostečtí Lvi | 1:10 (kon.) |
Děčín – Dvůr Králové n. L. | 2:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Bílina | 10:6 (kon.) |
Přerov – Šumperk | 4:2 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Mělník | 6:7 (po pr.) |
Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (kon.) |
HC Čápi – Tomahawk | 3:2 (kon.) | | | Vačice – HC Vizi | 4:6 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc | 6:4 (kon.) |
konec
HC BOSPOR Bohumín
9:4
(4:1, 4:0, 1:3)
TJ Horní Benešov
53:46
|
Vyloučení v týmu HC BOSPOR Bohumín (Dominik Godula – 2 min., napadení).
|
|
50:10
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Tomáš Adamec – 2 min., sekání).
|
|
33:04
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Matěj Trávníček – 2 min., podrážení).
|
|
28:25
|
Vyloučení v týmu HC BOSPOR Bohumín (Zdeněk Pavelek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:29
|
Vyloučení v týmu HC Horní Benešov (Radovan Fraš – 2 min., hrubost).
|
|
21:33
|
Vyloučení v týmu HC BOSPOR Bohumín (Václav Besta – 2 min., podrážení).
|
|
5:50
|
Vyloučení v týmu HC BOSPOR Bohumín (Jan Putniorz – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
9. Ovčaří (Černín, Bilík), 11. Javín (Pavelek, Putniorz), 11. Chaloupka (Ivan, Heidler), 13. Putniorz (Ivan, Pavelek), 23. Ovčaří, 37. Černín (Chaloupka, Heidler), 39. Putniorz (Černín, Ovčaří), 40. Chaloupka (Ivan, Kropka), 51. Ivan (Pavelek, Putniorz) – 14. Pělucha, 41. Zigmund (Vaněk), 50. Krupa, 55. Hejhal (Zigmund, Volf)
Rozhodčí: Petr Pelc — Martin Pliska, Tomáš Moravec
Diváci: 40
Neproměněná penalta:
HC BOSPOR Bohumín:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Horní Benešov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Horní Benešov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Pelc — Martin Pliska, Tomáš Moravec
Diváci: 40