Novosibirsk – Vladivostok 1:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Kazaň 3:4 (2:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – CSKA Moskva 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:0 (kon.) | Soči – Riga 2:3 (po pr.)
Jokerit – Jaroslavl 2:3 (1:2 po s.n.)
HK Soči
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Dinamo Riga
Neděle 24.11.2019, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:32:13)

Dnešní utkání sledovalo 10 565 diváků.

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

HK Soči: 30

Dinamo Riga: 21.

Je konec, Dinamo Riga vrací soupeři porážku z nedávné doby, kdy doma Soči podlehlo 1:2. Pro Soči je to druhá domácí porážka v řadě, pro Dinamo je to naopak ukončení třízápasové série porážek.

61:21 Carter ASHTON - 2:3

61:21
    Riga právě vstřelila branku!
    CARTER ASHTON se dostal z pravé strany před branku soupeře a pod betony poslal puk za brankovou čáru. Vypadalo to ale, že puk za brankovou čáru dotlačil ještě Lauris Darzinš, nicméně gól je připsán Ashtonovi. Bez asistence.

60:45
    Oba týmy střídají, u puku jsou hosté, Kristaps Sotnieks zavezl puk do útočného pásma.

60:01

Šedesát minut hry nerozhodlo, bude následovat pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Vhazování ve středním pásmu, puk získávají domácí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:15
    Bruslí se ze strany na stranu, bez střel na jedné či druhé straně, vypadá to na prodloužení...

57:10
    Puk míří do třetiny Soči, tam ale hrají pouze domácí.

56:27
    Rozhodčí vykazují hru do středního pásma, kde se bude vhazovat u třetiny Dinama Rigy.

55:38
    Puk za brankou Soči, domácí prostřídali, stejně tak i hosté.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 17. Lugin (Točickij, Šmeljov), 23. Altybarmakjan – 19. Ashton (Bartulis, McMillan), 29. Balinskis (Protapovič, Setdikov), 62. Ashton

HK Soči: Nalimov (Proskurjakov) – Ellis, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Nazarevič, Gordějev – Collins, R. Rosén, Strömwall – Lugin, Točickij, Šmeljov – Starkov, Makarenko, Altybarmakjan – Archipov, Tomilin, Mosaljov.
    Dinamo Riga: An. Makarov (Salák) – Sotnieks, Bartulis, Ališauskas, Zile, Balinskis, Marshall, Mamčics – Darzinš, M. Redlihs, McMillan – Protapovič, Setdikov, Meija – Ashton, Slepec, Berzinš – Trastašenkovs, Marenis, Gillies – Batna.

Rozhodčí: Kulakov, Morozov – Ivanov, Strelcov

Diváci: 10 565