Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 30.11.2019, 13:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu - play-down • 2. kolo

Jihlavští hokejisté ve třetí třetině nejenže pohlídali své vedení, ale ještě ho díky Marku Melenovskému a jeho hattricku zvýšili na konečných 5:3. První dva domácí zápasy ve skupině o udržení tak Dukla zvládla na 5 bodů ze šesti. (15:12:25)

59:38
    Také Netolický je zpět na ledě a zápas se dohraje ve čtyřech na obou stranách.

59:07
    Další dva tresty za hrubost, nyní pro Jonáše Jungwirtha a Jakuba Zavorala.

58:48
    Sopotnik a Kareš se vrací z trestné lavice.

58:22
    Jan Nevšímal ale nájezd neproměnil a stav tak zůstává stále 5:3.

58:22
    Po faulu Patrika Janecha bylo nařízeno trestné střílení pro Duklu.

57:48
    Vyloučený Trögner už je zpět na ledě.

57:38
    Dvě minuty také pro Marka Netolického za vysokou hůl.

56:46
    Just Alojz Sopotnik a Antonín Kareš si jdou odsedět dvě minuty za vzájemnou hrubost.

55:48
    Komplikace pro hosty. Matěj Trögner jde na lavici trestů za nedovolené bránění a asi tak hatí naděje hostí na snížení.

53:38
    Desítka pro Marka Jandu byla právě dotočena.

52:01
    Dukla hraje v pěti.

50:01
    Ještě jedna šance pro hosty. Just Alojz Sopotnik jde ven za hákování. Podaří se Mladým Drakům snížit a vstřelit tak kontaktní branku?

49:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Červenožlutí odskakují znovu na rozdíl dvou branek, když se v přesilovce prosazuje MAREK MELENOVSKÝ a završuje dnešní hattrick. Asistence: Martin Hrbek, David Polodna.

47:28
    Patrik Janech je za podrážení dalším vyloučeným hráčem Draků.

43:38
    Jihlava je také v plném počtu.

43:23
    Šumperk je již v plném počtu a začíná jeho kratičká přesilová hra.

41:59
    Hosté hrají ve čtyřech.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Melenovský (Polodna), 7. Polodna (Valach, Melenovský), 31. Janda (Adam, Jungwirth), 32. Melenovský (Adam), 50. Melenovský (Hrbek, Polodna) – 14. Netolický, 15. Fibigr (Kučera, Kareš), 28. Kareš (Kučera)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Sigmund) – Adam, Šabatka, Sapík, Macek, Janda, Hrbek, Vovsík – Jungwirth, Melenovský, Polodna, Pavelec, Nevšímal, Sopotnik, Valach, Zdarsa, Bulík, Mlejnek, Juřička. Trenér: Marek Melenovský
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Kareš, Minařík, Panáček, Netolický, Seidenglanz, Slabý – Janech, Kučera, Fibigr, Zavoral, Šucha, Trögner, Haas, Slováček, Diviš. Trenér: Radek Kučera

Rozhodčí: Horáček – Kotlík, Kubíček